Ілюзія насолоди

 

 

Отже день певний розпочав себе стереотипно з доброї кави. Зокрема сам день залежить здебільшого від самого Його логістичного початку. Це не тільки в будистів. Важко розрізнити від'ємність релігійних практик, хоча на все свої умови проростання. Кармічність є помилковою.

Серед розмаїття наук /космогоній, теософій, уфологій, астрономій, астрологій та астрофізик/ можна віддатись суто асоціативному маренню, логосам власного блуду та пошуку, грі та єднання планет та чисел, періодів та етапів, але все набагато простіше певною мірою. Хоча впевненість в якомусь Випадковому виправданні Окремого явища - суть "рябої кобили", так сказав би Бадью. Математик, котрий невипадково пірнув в філософічну безвідповідальність, зрештою, все має мати елементи Краси й Гармоній- так вигадали усі моменти -Юги для применьшення усього Матеріального.

Матеріальне таке гріховне й безперспективне, хоча це засіб, а засіб має своє виправдання. Це розпочато ще Діогеном та його бочкою. Хоча ще в нього було глиняне горнятко, з якого пив кришталеву воду. А коли розбив- зрозумів, що в тому також мало Правди. 


А кому та правда потрібна. Діоген побачив хлочину, котрий пив воду з рук. Все є в людському універсумі для доброго перебування на планеті. Планета велика й різна. Різною є правда. Різною є сама різність...

Для більш чіткого розрізнення були вигадані усі "леже" та бутафорні. Ще Камю свого часу озвучив "лежевчення", яке різниться лишень рівнем насичення усього патріотичного. А патріотизм так шалено рухається в капіталістичному суспільстві... Де є зайві кошти й кожен хоче-може встати в "стойку" за землю й батьків. Та дітей. Так все ж таки Камю мав свою бочку , як Діоген, і Пруст, нещасний Пруст, котрий все виписав в обшитій трійним слоєм дубової дошки кімнаті/ був алергетиком/, хоча це метод, коли зробиш недолік своїм тріумфальним всесвітнім логосом. Віват.

Ще був Архімед. Всі випадково повмирали - теж певно треба заслужити, на тлі усіх практик, де важко зловити себе на думці- чи правильно ти живеш... Сперечались, що є окремі планети та їхнє наближення й тому є відповідні моменти Нещастя. Не було б нещастя, не було б такого щастя. Але змоделювати себе просто й відтворити в аспекті часового непорозуміння.

Творити врешті не потрібно для людей, бо все зрозуміється з часом, якщо бажаєте миттєвого визнання - краще одразу придушіть себе, бо не може перетнутись те, що не пересікається за суттю.. Тому чарівна історія така деколи жорстока до окремих гравців. Це парадигмальність тонкого світу та розуму та окремих моментів.

Хоча вже бачу, що вичерність така недосяжна й досяжна одночасно- стільки води пройшло крізь наші руки й атоми.

А атоми вигадали ще будисти, а стати будистом так просто, хоча не завжди потрібно в час наочності й зкалених ікон та сенсів. Зокрема знаків. Але істинне життя в можливостях давання альтернативного життя. Хоча можливо розділять з часом півкулі й відкриються нові природні баланси й наше коливання- тікаєте все життя від самих себе, а світ всеодно наздожене своєю опуклістю й прямолінійністю.

Тому насолодимось вже, допоки є для цього передумови..


16.10.2016 Роман Бончук 2218 0
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

522
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1285
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2225 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1096
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3023
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2079

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

856

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1007

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1436

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2044
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26330 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

730
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

927
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2966
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1215
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

910
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1174
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1180
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

383
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4206
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1040
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1610