Як вибрати комфортну ковдру в інтернет-магазині?

Яку ковдру вибрати? Це найпоширеніше питання, яке виникає при покупці. У цій статті зосередимося на основних аспектах, про які слід пам'ятати, якщо хочете зробити вдалий вибір.

Температура навколишнього повітря в приміщенні зазвичай нижча за температуру людини, яка становить 36,6°С. Індивідуальне відчуття тепла залежить від теплообміну між нами та навколишнім середовищем. Правильна температура та, за якої ми почуваємося ідеально – нам ні тепло, ні холодно, це так званий тепловий комфорт. При покупці слід керуватися своїми власним сприйняттям температури, тому універсального засобу для всіх не існує. Найголовніше, ретельно проаналізувати асортимент та визначити свої очікування.

Натуральні ковдри – це, безумовно, ідеальний вибір для всіх, хто цінує комфорт та преміальну якість. Колекції в інтернет-магазині домашнього тектилю https://domashniy.com.ua/ua призначені для людей, які цінують натуральні продукти та, безумовно, задовольнять очікування найвибагливіших. Розкішні пухові ковдри надзвичайно міцні та ніжні одночасно. Їхня вага зазвичай легше ковдр з синтетичним наповнювачем, але це не означає, що вони менш теплі. Вартість залежить від багатьох факторів, таких як товщина, щільність, розмір та тип наповнення. Вовняні або пухові ковдри однозначно дорожчі за синтетичні, але вже точно довговічніші, і при належному догляді прослужать довгі роки.

Наповнювачі найвищої якості мають відмінну повітропроникність і здатність вбирати вологу, проте не всі вони призначені для алергіків і дітей. Найбільш популярні пухові ковдри з наповнювачем з качиного чи гусячого пуху та вовни – з альпаки чи вівці. В інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua відмінним вибором для людей, які дбають про натуральність, але мають алергію на пух і перо, стане ковдра з бавовняним, шовковим або вовняним наповнювачем. Наважуючись на пухову ковдру, пам'ятайте, що її проблематичніше утримувати в чистоті, адже прати такі вироби надто складно. Краще віддати на чистку.

Синтетичні ковдри, безумовно, найкращий вибір для алергіків, дітей та людей, які цінують гігієну на найвищому рівні. Виробники проводять серію тестів, щоб кожен продукт був унікальним, з найвищими параметрами, але й за доступною ціною для всіх. Наповнювач синтетичних пухових ковдр - поліестер із силіконовим покриттям, що нагадує натуральний пух. Вони легкі та приємні. Але при виборі такого текстилю слід враховувати, що теплоізоляційні властивості у нього набагато нижчі, ніж у пухової або вовняної ковдри. Тим не менш, вибір правильної кількості наповнювача повинен забезпечити достатній обігрів у зимові ночі. Завдяки можливості прання при високих температурах ми повністю видаляємо кліщів і мікроорганізми, що живуть в ковдрах, алергіки і діти можуть спати в самих гігієнічних умовах. Вага виробів трохи більша, а ціна на них нижча за натуральні стьобані ковдри. Також доводиться зважати на те, що кожні кілька років необхідно змінювати текстиль зі штучними наповнювачами.

Сподіваємося, щоб поради та інформація в статті полегшать вам покупку пухової ковдри, яка буде оптимально підходити для ваших потреб.

Партнерський матеріал


14.08.2023 454
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2818
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20964
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1922
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1308 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2331
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3994

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

634

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2097

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

783

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1378
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

47
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

438
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

967
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

49
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

707
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

709
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

657
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8151
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

715 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

845
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2128 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

795