Як правильно торгувати криптовалютою?

Трейдинг та інвестування в криптовалюту — найпопулярніші способи для заробітку. Організувати таку діяльність можна навіть у тому випадку, якщо є мінімальний стартовий капітал. У будь-якому разі, враховуючи той факт, що криптовалютна та класична фіатна система технічно не пов'язані між собою, доведеться користуватися послугами спеціальних сервісів, на яких можна буде здійснювати транзакції з обміну різних видів грошей. Щоб отримувати на постійній основі очікуваний прибуток, обмін криптовалюти Хмельницький має бути не лише вигідним, а й безпечним. Тому при виборі спеціального ресурсу, де надаються такі послуги, важливо перевірити все покроково і лише після отримання підтвердження надійності проводити угоду.

Фінансові умови

В умовах серйозної конкуренції власники криптовалютних обмінників йдуть на різні хитрощі, щоб залучити саме на свій ресурс максимально можливий потік клієнтів. Тому умови можуть бути по-різному:

  • комісія 0%;
  • комісія 5-10%;
  • комісія нижча за 5%.

У першому випадку важливо розуміти, що компанія все одно має власний прибуток. Просто маржу вже закладено в загальний валютний курс. Якщо порівняти щодо конкретної валютної пари пропозицію такої компанії та тієї, що додатково бере 10% комісії, однозначно умови відрізнятимуться. Тому користувачеві важливо розсудливо оцінити ситуацію і просто прорахувати, де насправді буде вигідніше здійснити обмін, враховуючи всі дані. Якщо ж у компанії заявлено занизьку комісію і надмірно вигідний обмінний курс — це привід задуматися про те, наскільки чесно працює криптовалютний обмінник, чи немає в ньому прихованих платежів.

Безпека

Криптовалютний ринок працює на унікальних засадах:

  • децентралізація;
  • анонімність кожного учасника системи;
  • незворотність платежів.

Враховуючи ці фактори, варто розуміти, що в результаті дій шахраїв, якщо потрапити на підроблений криптовалютний обмінник, можна втратити не тільки суму грошей, на яку планується провести угоду з обміну, а й у принципі доступу до своїх криптовалютних активів у повному обсязі. Тому потрібно переконатися в тому, що:

  • компанія давно працює в цій ніші — для цього перевіряється термін дії доменного імені, його оновлення, оригінальність адресного посилання;
  • криптовалютний обмінник — легальний, тобто компанія зареєстрована у реєстрі, має всі необхідні ліцензії.

Не зайвим буде уточнити, чи дані користувачів на платформі шифруються, наскільки стабільно вона працює. Не повинно відзначатися підвисання, технічних збоїв. Щоб мати повне уявлення про роботу сервісу, можна почитати експертні відгуки на сайтах порівняння або відвідати тематичні форуми.

Додаткові умови для заробітку

Солідні компанії прагнуть постійно розширювати масштаби своєї діяльності. Для цього залучаються різні засоби та інструменти. У тому числі залучені й активні користувачі платформи. Щоб отримувати додатковий абсолютно пасивний дохід, достатньо під'єднатися до партнерської програми та рекомендувати користуватися криптовалютним обмінником за своїм унікальним посиланням. Для цього обов'язково потрібно буде зареєструватись на платформі. Після реєстрації автоматично відбудеться і підключення до програми лояльності, внаслідок чого при активному використанні сервісу для обміну криптовалюти надалі можна буде розраховувати на індивідуальні умови щодо обмінного курсу та комісії, що збільшить розмір прибутку.

Партнерський матеріал


05.09.2023 411
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2436
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19549
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1750
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1224 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3877

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

142

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24406
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

614
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1645
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8056
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

495
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740