Як позбутися зайвих речей: вчимося продавати

Мабуть багато хто задавався думкою, куди подіти зайвий одяг чи взуття. Зазвичай ми ховаємо його десь подалі в шафу, проте, коли вже гостро відчувається дефіцит місця, доводиться щось вирішувати. Викидати – не завжди підходящий варіант, особливо, якщо речі ще в гарному стані. В таких випадках, їх можна продати. Так, на одяг чи взуття завжди є попит і можна ті речі, які перестали підходити за розміром чи набридли, зробити джерелом доходу. Зробити це можна дуже просто, навіть не виходячи з дому. Проте треба знати кілька тонкощів та правил.

Обираємо платформу для продажу

Щоб вести торгівлю власними речами зовсім не потрібно створювати сайт. Це і дорого, особливо, якщо сам не вмієш верстати та не знаєш принципів просування, ще і не завжди доречно. Мати власний інтернет-магазин доцільно виробникам чи торговцям, які пропонують широкий асортимент товарів та регулярно його оновлюють.

Людям, які просто хочуть продати кілька речей більше підійдуть торгівельні майданчики, як, наприклад, Шафа.

Серед переваг таких майданчиків можна відмітити:

  • доступність. Зареєструватися може кожен з телефону чи комп’ютеру. Ця опція доступна безкоштовно;

  • великий трафік відвідувачів. Тобто вже не потрібно буде думати, де найти клієнтів, вони самі найдуть вас. Торгівельні площадки досить відомі, до того ж активно рекламуються, через що відвідуваність у них на високому рівні;

  • безпека. Наприклад, на тій же Шафі є опція «безпечна оплата», коли покупець переводить кошти на сайт і після того, як він отримає посилку, сервіс переводить їх на рахунок продавця. Таким чином не потрібно буде розголошувати банківські реквізити та додатково убезпечити себе від шахраїв.

Також нерідко торгівельні майданчики пропонують знижки на доставку. Такі опції більш вигідні покупцям, але є плюси і для продавців, адже знижується вірогідність прохань надати скидку чи відправити товар за свій рахунок.

Варто розуміти, що для того, аби вигідно та швидко розпродати речі не достатньо лише зареєструватися. Треба також вдало оформити свої публікації. Це не складно, але є певні тонкощі.

Поради, як оформити об’яви

Перша і основна – зробіть їх змістовними. Постарайтеся надати відвідувачам всю інформацію про одяг чи взуття, яка могла б їх цікавити:

  • розмір;

  • сезонність;

  • матеріали;

  • стан.

Якщо є дефекти, то краще на них також вказати. Так буде менше питань та претензій від покупців, знижується вірогідність отримання негативного відгуку. Обов’язково треба додати кілька фото. Постарайтеся сфотографувати річ детально з усіх сторін. Якщо є можливість, то ще можна продемонструвати її на манекені чи людині, аби було краще видно, як вона «сідає». Якщо є дефекти, то їх теж треба сфотографувати зблизька, аби покупець міг їх розглянути та оцінити. Ще додайте детальний опис. Вкажіть характеристики та особливості товару.

Важливо відмітити ще один нюанс – не треба в одну публікацію викладати кілька речей. Це дуже не зручно для вибору, бо покупцям доводитися довго розбиратися до якої саме речі відносить та чи інша частина опису та характеристики. Краще заводити окрему публікацію на кожну позицію товару. Ще варто вказати способи доставки та оплати, аби потенційний клієнт відразу розумів чи підходять йому такі умови.

Додамо також, що для жвавих продаж, треба проявляти активність в повідомленнях. Не змушуйте людину чекати від вас відповідь, намагайтесь реагувати швидко. Це не тільки підвищить лояльність покупця та допоможе отримати високу оцінку і позитивні відгуки. Оперативна відповідь підвищує вірогідність продажу і відмов від клієнта через те, що інший продавець зі схожою річчю відповів швидше.

Партнерський матеріал


05.10.2023 998
14.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1010
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

931
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1198 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3578 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33812
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2760

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

305

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

701

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1626

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1013
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

563
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

454
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

836
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12140
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1442
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1214
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1307
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

485
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

184
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

267
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

311
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1205