Як позбутися зайвих речей: вчимося продавати

Мабуть багато хто задавався думкою, куди подіти зайвий одяг чи взуття. Зазвичай ми ховаємо його десь подалі в шафу, проте, коли вже гостро відчувається дефіцит місця, доводиться щось вирішувати. Викидати – не завжди підходящий варіант, особливо, якщо речі ще в гарному стані. В таких випадках, їх можна продати. Так, на одяг чи взуття завжди є попит і можна ті речі, які перестали підходити за розміром чи набридли, зробити джерелом доходу. Зробити це можна дуже просто, навіть не виходячи з дому. Проте треба знати кілька тонкощів та правил.

Обираємо платформу для продажу

Щоб вести торгівлю власними речами зовсім не потрібно створювати сайт. Це і дорого, особливо, якщо сам не вмієш верстати та не знаєш принципів просування, ще і не завжди доречно. Мати власний інтернет-магазин доцільно виробникам чи торговцям, які пропонують широкий асортимент товарів та регулярно його оновлюють.

Людям, які просто хочуть продати кілька речей більше підійдуть торгівельні майданчики, як, наприклад, Шафа.

Серед переваг таких майданчиків можна відмітити:

  • доступність. Зареєструватися може кожен з телефону чи комп’ютеру. Ця опція доступна безкоштовно;

  • великий трафік відвідувачів. Тобто вже не потрібно буде думати, де найти клієнтів, вони самі найдуть вас. Торгівельні площадки досить відомі, до того ж активно рекламуються, через що відвідуваність у них на високому рівні;

  • безпека. Наприклад, на тій же Шафі є опція «безпечна оплата», коли покупець переводить кошти на сайт і після того, як він отримає посилку, сервіс переводить їх на рахунок продавця. Таким чином не потрібно буде розголошувати банківські реквізити та додатково убезпечити себе від шахраїв.

Також нерідко торгівельні майданчики пропонують знижки на доставку. Такі опції більш вигідні покупцям, але є плюси і для продавців, адже знижується вірогідність прохань надати скидку чи відправити товар за свій рахунок.

Варто розуміти, що для того, аби вигідно та швидко розпродати речі не достатньо лише зареєструватися. Треба також вдало оформити свої публікації. Це не складно, але є певні тонкощі.

Поради, як оформити об’яви

Перша і основна – зробіть їх змістовними. Постарайтеся надати відвідувачам всю інформацію про одяг чи взуття, яка могла б їх цікавити:

  • розмір;

  • сезонність;

  • матеріали;

  • стан.

Якщо є дефекти, то краще на них також вказати. Так буде менше питань та претензій від покупців, знижується вірогідність отримання негативного відгуку. Обов’язково треба додати кілька фото. Постарайтеся сфотографувати річ детально з усіх сторін. Якщо є можливість, то ще можна продемонструвати її на манекені чи людині, аби було краще видно, як вона «сідає». Якщо є дефекти, то їх теж треба сфотографувати зблизька, аби покупець міг їх розглянути та оцінити. Ще додайте детальний опис. Вкажіть характеристики та особливості товару.

Важливо відмітити ще один нюанс – не треба в одну публікацію викладати кілька речей. Це дуже не зручно для вибору, бо покупцям доводитися довго розбиратися до якої саме речі відносить та чи інша частина опису та характеристики. Краще заводити окрему публікацію на кожну позицію товару. Ще варто вказати способи доставки та оплати, аби потенційний клієнт відразу розумів чи підходять йому такі умови.

Додамо також, що для жвавих продаж, треба проявляти активність в повідомленнях. Не змушуйте людину чекати від вас відповідь, намагайтесь реагувати швидко. Це не тільки підвищить лояльність покупця та допоможе отримати високу оцінку і позитивні відгуки. Оперативна відповідь підвищує вірогідність продажу і відмов від клієнта через те, що інший продавець зі схожою річчю відповів швидше.

Партнерський матеріал


05.10.2023 1109
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

901
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

403
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14214 17
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1639
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

920
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6257

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

685

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1512

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1318

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1204
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

558
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

700
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1622
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

640
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

930
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5972
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13858
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

305
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

598
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

529
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

845 2