Готувати не просто легко, а дуже легко! Знайомтесь, «розумна каструля» - мультиварка

 

Що може послужити перешкодою, для переходу на правильне, дієтичне харчування? Для багатьох жінок основна проблема - це трудомісткість приготування дієтичного харчування для себе, і звичайно для інших членів сім'ї.  У сучасної жінки весь день розписаний по хвилинах, і зайві хвилини проведені на кухні - це час відібраний від сім'ї або від сну. 

Можна щовечора лягати спати з думкою - ось завтра я обов'язково встану раніше і зварю собі таку смачну і корисну вівсяну кашу! А що виходить вранці? Добре, якщо встигнеш проковтнути на льоту кави з бутербродом, а то й зовсім втечеш на голодний шлунок. Рішення є! Це мультиварка

Головною перевагою каструлі-гаджету, безумовно, є повне збереження всіх поживних речовин, мікроелементів і вітамінів. Відповідно смакові якості їжі набагато вищі, а під час приготування використовується мінімум жирів. Використання мультиварки передбачає будь-яка дієта для схуднення, де продукти потрібно готувати, а не вживати у свіжому вигляді.

З кашами вона справляється так, що  її можна полюбити тільки за них. З вечора в мультиварку кладуть крупу, виставляють таймер і режим приготування для типу каші, залишається тільки налити води і молока. А вранці ви вже прокидаєтесь від запаху свіжозготованої, смачної і апетитної каші! Жінки розповідають, з часом доводиться готувати не дві порції: собі й дитині, а три. Навіть чоловіки приохочувалися до смачного і ситного сніданку.

До речі, щоб молоко не скисло за ніч в мультиварці, можна кинути в мультичашу кілька кубиків льоду, а таймер поставити на годину раніше. Каша приготується не за годину до пробудження, а за дві - довше постоїть на підігріві. 

На пару там готувати не просто, а дуже просто. Лоточок для варіння на пару займає всередині мультиварки мало місця, зате можна готувати рибу, поки внизу вариться картопля на гарнір. В одній ємності можна зробити обидва компоненти для других страв, без особливих трудовитрат. До речі, в плані економії сил і часу мультиварка на диво хороша. Так, вона готує повільніше, ніж традиційна комбінація «плита плюс каструля». Але! За нею не треба стежити! Можна закинути в неї продукти і займатися своїми справами, яких у наших жінок вдома повнісінько.

Завдяки тефлону, в мультикаструлі ніколи нічого не пригорає, таймер вчасно вимикає мультиварку з інтенсивного режиму, а підігрів - не дає їжі охолонути. Дуже смачно виходить в мультиварці різна тушкована їжа. Завдяки герметичності кришки там виникає ефект "російської печі", а корисні речовини не випаровуються, а залишаються там же, утворюючи дуже смачний соус, тобто продукти тушаться у власному соку.

Омлети і запіканки в мультиварці виходять завжди пухкими, знову ж за рахунок її герметичності. А якщо ви захотіли побалувати своїх домашніх кексом або шарлоткою, то мультиварка і тут прийде на допомогу, в ній всі бісквіти виходять пишними і не пригорають. 

А ще в ній можна топити молоко, пекти хліб, варити варення, супи, робити соуси і овочеву ікру, можна користуватися нею на дачі, на роботі. І будь-який чоловік зможе в ній зробити жарено-парені пельмені і не помре з голоду поруч з повним холодильником! Недоліків у мультиварки майже немає, хіба що готує повільніше ніж плита. І ще один недолік - навіть найбільш дієтична їжа в ній виходить настільки смачно, що можна з'їсти її в НЕ дієтичних обсягах! 

Отже, коли варто обов’язково придбати мультиварку?

  • -- При відсутності (хорошої) плити з духовкою, наприклад ,на дачі або орендованій квартирі.
  • -- Якщо Вам потрібна ранкова «каша в ліжко» ( тільки переконайтеся , що конкретна мультиварка підтримує цей режим)
  • -- Якщо у Вас є досвід спалювання забутих на включеній плиті каструль. Мультиварка такого не допустить.
  • -- Якщо хочеться купити нову каструлю , а на кухні є зайве місце під мультиварку
  • -- Якщо у Вашому домі цікавий малюк, який має доступ на кухню. Мультиварка набагато безпечніша від плити з каструлями.
  • -- Якщо у Вас - дитина молодший школяр. Навчити її готувати в МВ просто і безпечно, а результат може бути цікавим.
  • -- Якщо Ви вирішили перейти на правильне або дієтичне харчування, без варіння на пару не обійдеться


06.12.2013 1755 0
Коментарі (0)

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1275
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6891
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14913 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1828
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1077
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6555

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

878

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1670

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1473

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1340
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

441
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

702
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

863
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

674
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1765
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

789
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1092
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34923 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

269
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

444
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

754
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

669