Готувати не просто легко, а дуже легко! Знайомтесь, «розумна каструля» - мультиварка

 

Що може послужити перешкодою, для переходу на правильне, дієтичне харчування? Для багатьох жінок основна проблема - це трудомісткість приготування дієтичного харчування для себе, і звичайно для інших членів сім'ї.  У сучасної жінки весь день розписаний по хвилинах, і зайві хвилини проведені на кухні - це час відібраний від сім'ї або від сну. 

Можна щовечора лягати спати з думкою - ось завтра я обов'язково встану раніше і зварю собі таку смачну і корисну вівсяну кашу! А що виходить вранці? Добре, якщо встигнеш проковтнути на льоту кави з бутербродом, а то й зовсім втечеш на голодний шлунок. Рішення є! Це мультиварка

Головною перевагою каструлі-гаджету, безумовно, є повне збереження всіх поживних речовин, мікроелементів і вітамінів. Відповідно смакові якості їжі набагато вищі, а під час приготування використовується мінімум жирів. Використання мультиварки передбачає будь-яка дієта для схуднення, де продукти потрібно готувати, а не вживати у свіжому вигляді.

З кашами вона справляється так, що  її можна полюбити тільки за них. З вечора в мультиварку кладуть крупу, виставляють таймер і режим приготування для типу каші, залишається тільки налити води і молока. А вранці ви вже прокидаєтесь від запаху свіжозготованої, смачної і апетитної каші! Жінки розповідають, з часом доводиться готувати не дві порції: собі й дитині, а три. Навіть чоловіки приохочувалися до смачного і ситного сніданку.

До речі, щоб молоко не скисло за ніч в мультиварці, можна кинути в мультичашу кілька кубиків льоду, а таймер поставити на годину раніше. Каша приготується не за годину до пробудження, а за дві - довше постоїть на підігріві. 

На пару там готувати не просто, а дуже просто. Лоточок для варіння на пару займає всередині мультиварки мало місця, зате можна готувати рибу, поки внизу вариться картопля на гарнір. В одній ємності можна зробити обидва компоненти для других страв, без особливих трудовитрат. До речі, в плані економії сил і часу мультиварка на диво хороша. Так, вона готує повільніше, ніж традиційна комбінація «плита плюс каструля». Але! За нею не треба стежити! Можна закинути в неї продукти і займатися своїми справами, яких у наших жінок вдома повнісінько.

Завдяки тефлону, в мультикаструлі ніколи нічого не пригорає, таймер вчасно вимикає мультиварку з інтенсивного режиму, а підігрів - не дає їжі охолонути. Дуже смачно виходить в мультиварці різна тушкована їжа. Завдяки герметичності кришки там виникає ефект "російської печі", а корисні речовини не випаровуються, а залишаються там же, утворюючи дуже смачний соус, тобто продукти тушаться у власному соку.

Омлети і запіканки в мультиварці виходять завжди пухкими, знову ж за рахунок її герметичності. А якщо ви захотіли побалувати своїх домашніх кексом або шарлоткою, то мультиварка і тут прийде на допомогу, в ній всі бісквіти виходять пишними і не пригорають. 

А ще в ній можна топити молоко, пекти хліб, варити варення, супи, робити соуси і овочеву ікру, можна користуватися нею на дачі, на роботі. І будь-який чоловік зможе в ній зробити жарено-парені пельмені і не помре з голоду поруч з повним холодильником! Недоліків у мультиварки майже немає, хіба що готує повільніше ніж плита. І ще один недолік - навіть найбільш дієтична їжа в ній виходить настільки смачно, що можна з'їсти її в НЕ дієтичних обсягах! 

Отже, коли варто обов’язково придбати мультиварку?

  • -- При відсутності (хорошої) плити з духовкою, наприклад ,на дачі або орендованій квартирі.
  • -- Якщо Вам потрібна ранкова «каша в ліжко» ( тільки переконайтеся , що конкретна мультиварка підтримує цей режим)
  • -- Якщо у Вас є досвід спалювання забутих на включеній плиті каструль. Мультиварка такого не допустить.
  • -- Якщо хочеться купити нову каструлю , а на кухні є зайве місце під мультиварку
  • -- Якщо у Вашому домі цікавий малюк, який має доступ на кухню. Мультиварка набагато безпечніша від плити з каструлями.
  • -- Якщо у Вас - дитина молодший школяр. Навчити її готувати в МВ просто і безпечно, а результат може бути цікавим.
  • -- Якщо Ви вирішили перейти на правильне або дієтичне харчування, без варіння на пару не обійдеться


06.12.2013 1732 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2479
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1575 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3655
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5426
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1676
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2073

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

163

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

190

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

399

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

881
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

474
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

769
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2467 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

497
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

868
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4917
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

735
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

653
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

583
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

400
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

726
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

883 2