Фотоподорож Фіртки. "Екопродукт": Погляд на Карпатський чай зсередини

 

 

Останнім часом багато галасу у прикарпатських ЗМІ наробила Продовольча компанія "Екопродукт". Точніше сума штрафу в розмірі 11 млн. грн, яку компанія за результатами перевірки фінінспекції повинна була доплатити за начебто виявлені порушення, з якими у компанії не погоджуються і обіцяють йти до кінця.

 

Фіртка вирішила поцікавитися що ж діється на виробництві і відправилася у село Вільшаниця, де власне, і знаходяться виробничі потужності ПП "Продвольча компанія Екопродукт".

 

Отож, Продовольча компанія "Екопродукт" - сьогодні є одним із лідерів українського виробництва чаю з трав, плодів і ягід. Заснована вона ще у вересні 1999 році.

 

Зареєстровано дві торгові марки "Карпатський чай" і "Карпатська лічниця". На виробництві виготовляють більше 100 видів чаю.

 

"Наш чай унікальний тим, що він виготовляється з трав та ягід, які зібрані дійсно в Україні. 95% сировини - українська. Найпопулярнішими є трав'яна група - м'ята, меліса, ромашка, ехінацея і фруктові суміші. Щодо "Карпатської лічниці", то вона йде як біологічно-актвині добавки і реалізується в аптечних мереж і на спецполицях в маркетах. І є ще у нас монопозиції - серцевий, нирковий, загалом, біля 24 видів зборів", - розповідає Сергій Поліщук.

 

В компанії від початку заснування і до сьогоднішнього дня увесь менеджмент побудований за принципом Тотального Управління Якістю. Систему управління якістю неодноразово сертифіковано на відповідність стандарту ISO 9001, НАССР, на даний час система упарвління якістю сертифікована відпвоідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000 (Системи упарвління безпечністю харчових продуктів, Швейцарія). На підприємстві функціонує власна акредитована лабораторія з контролю якості сировини та готової продукції за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.

 

"Виробництво продукції здійснюється згідно технічних норм, які погоджені Міністерством охорони здоров'я України та зареєстровані в ДП "Івано-Франківськстандартметеорологія". Продукція виготовляється із сировини, яка постачається від контрагентів. При надходженні уся сировина перевіряється за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Якщо є якісь відхилення по показниках, то сировину направляють на досушування, додаткову обробку або ж повертається постачальнику, якщо її не можливо довести до відповідних показників безпечності. Наша продукція випускається відповідно до технічних умов, є безпечною і якісною", - пояснює головний технолог виробництва Наталія Пилипенко.

 

Продукція компанії широко представлена не тільки в Україні, але й далеко за її межами: США, Канада, Ізраїль, Алжир, ПАР, Йорданія, Великобританія, Казахстан, Білорусь, Литва, Латвія, Росія, Молдова.

 

На підприємстві сьогодні працює 150 працівників, у сезон, який починається, як правило, з вересня, - до 200.

 

"Ми стараємося оздоровмити наших працівників влітку. Організовуємо конкурси, переможців направляємо на море за свій рахунок", - пояснює керівник.

 

Якість продукції "Екопродукту" підтверджено багатьма почесними нагородами. Компанію визнано "Лідером галузі 2012", Золотою медаллю "Знак якості". Також підприємтсво є переможцем всеукраїнського конкурсу "Кращий вітчизняний товар року", всенародного рейтингу "Бренд року", І-го всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України", національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі", міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки України", І-го всеукраїнського конкурсу "Екологічно чисто та безпечно". Вже у 2015 році компанія отримала почесне звання "Лідер якості" та золоту медаль. Національний рейтинг якості товарів та послуг визнав компанію кращою в своїй номінації і нагородив "Зіркою якості 2015".

 

Також у 2011 році підприємство було відзначено дипломом лауреата Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 2011" в галузі харчова проомисловість.

 

У цеху підготовки сировини відбувається її переробка - побріблення, просіювання, відокремлення домішок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тут сировину досушуютьу спеціальному обладанні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А тут сировина - стає чаєм))) Сировину пакують чи у фільтр-пакет, чи у поліпропіленовий пакет. Увесь процес відточений до найменших деталей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторне обладання дозволяє бути впевненому у якості прордукції

 

 

 

 

 


24.07.2015 6234 6
Коментарі (6)

лилия денега 2015.07.24, 13:01
На тих етапах виробництва, де руками доторкаються до сировини, пакетиків з чаєм, необхідно одягати рукавички, бо ніхто не проконтролює чистоту цмх рук.
Панас Мирний 2015.07.26, 21:11
Купував "Карпатський чай" у пластиковій упаковці отой що "чоловіча сила" ціна його уде чимала, поки не знайшов у чашці з "чаем" кусок смердючого господарського мила (може то й задум такий у виробника був не знаю) але після того не те що сила, апетит впав і більше купувати ці чаї боюся. Тому друзі раджу все таки дивитися на ту суміш що сипите в чашку щоб не проковтнути щось пікантне
Наталия Пилипенко 2015.07.27, 13:28
Шановний Панасе Мирний! Хочу повідомити Вам, що фіточай "Чоловіча сила" виготовляється Продовольчою компанією "Екопродукт" під торговою маркою "Карпатська лічниця" у експрес-пакетах та картонній упаковці. Попрошу Вас, надалі при написані будь яких коментарів, будьте впевнені у своїх висловлюваннях.
Славко Задунайский 2015.07.27, 14:59
Пан Панас коли мив руки сплутав мабуть стакани
Наталия Пилипенко 2015.07.28, 16:28
Шановна пані Лілія! Використання одноразових рукавичок на підприємствах харчової промисловості не є обов’язковим, якщо це не передбачено законодавством. В санітарних нормах та правилах для підприємств чайної промисловості СанПіН 977-72 не вимагається обов’язкове використання рукавичок. У міжнародних стандартах FSSC 22000, IFS зазначено, що для зведення до мінімуму можливості забруднення продукції через брудні руки повинні проводитись наступні попереджувальні заходи: 1. Перед початком роботи повинен бути здійснений контроль щодо наявності у персоналу гнійничкових захворювань рук, різаних ран та чистоти рук. 2. Миття та дезінфекція рук повинна здійснюватись: - перед початком роботи; - після кожної перерви в роботі; - при переході із однієї санітарної зони в іншу; - після контакту із забрудненими предметами; - після відвідин туалетної кімнати (після відвідин туалету руки потрібно мити двічі: в шлюзі, після відвідин туалету до одягнення санітарного одягу та на робочому місці перед початком роботи). 3. Нігті повинні бути чистими та підстриженими. Візуальний контроль за виконанням даних вимог повинен проводитись щоденно перед початком роботи та під час роботи та повинен здійснюватись мікробіологічний контроль якості миття та дезінфекції рук. Хочу також підкреслити, що ТзОВ Продовольча компанія «Екопродукт» з 2011р сертифікована на вимоги міжнародного стандарту FSSC 22000 та має власну атестовану лабораторії по визначенню мікробіологічних показників.
Панас Мирний 2015.07.30, 19:31
А я ще раз кажу що "чай" (суміш сухофрктів, трав і коріння) в якому попався кусень мила був у поліетиленовій упаковці із застібкою-типу молнія такі як на фото вище. Я не закликаю не пити чай а лише дивитися уважно на суміш яку сипете у заварник чи чашку
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

376
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

506
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2328
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1720
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2014
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5619 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1126

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1141

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1651

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1124
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

885
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

739
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14559
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

547
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10400
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6073
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

622
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7543
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2774
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

529
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

624
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

461