Останнім часом багато галасу у прикарпатських ЗМІ наробила Продовольча компанія "Екопродукт". Точніше сума штрафу в розмірі 11 млн. грн, яку компанія за результатами перевірки фінінспекції повинна була доплатити за начебто виявлені порушення, з якими у компанії не погоджуються і обіцяють йти до кінця.
Фіртка вирішила поцікавитися що ж діється на виробництві і відправилася у село Вільшаниця, де власне, і знаходяться виробничі потужності ПП "Продвольча компанія Екопродукт".
Отож, Продовольча компанія "Екопродукт" - сьогодні є одним із лідерів українського виробництва чаю з трав, плодів і ягід. Заснована вона ще у вересні 1999 році.
Зареєстровано дві торгові марки "Карпатський чай" і "Карпатська лічниця". На виробництві виготовляють більше 100 видів чаю.
"Наш чай унікальний тим, що він виготовляється з трав та ягід, які зібрані дійсно в Україні. 95% сировини - українська. Найпопулярнішими є трав'яна група - м'ята, меліса, ромашка, ехінацея і фруктові суміші. Щодо "Карпатської лічниці", то вона йде як біологічно-актвині добавки і реалізується в аптечних мереж і на спецполицях в маркетах. І є ще у нас монопозиції - серцевий, нирковий, загалом, біля 24 видів зборів", - розповідає Сергій Поліщук.
В компанії від початку заснування і до сьогоднішнього дня увесь менеджмент побудований за принципом Тотального Управління Якістю. Систему управління якістю неодноразово сертифіковано на відповідність стандарту ISO 9001, НАССР, на даний час система упарвління якістю сертифікована відпвоідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000 (Системи упарвління безпечністю харчових продуктів, Швейцарія). На підприємстві функціонує власна акредитована лабораторія з контролю якості сировини та готової продукції за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.
"Виробництво продукції здійснюється згідно технічних норм, які погоджені Міністерством охорони здоров'я України та зареєстровані в ДП "Івано-Франківськстандартметеорологія". Продукція виготовляється із сировини, яка постачається від контрагентів. При надходженні уся сировина перевіряється за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Якщо є якісь відхилення по показниках, то сировину направляють на досушування, додаткову обробку або ж повертається постачальнику, якщо її не можливо довести до відповідних показників безпечності. Наша продукція випускається відповідно до технічних умов, є безпечною і якісною", - пояснює головний технолог виробництва Наталія Пилипенко.
Продукція компанії широко представлена не тільки в Україні, але й далеко за її межами: США, Канада, Ізраїль, Алжир, ПАР, Йорданія, Великобританія, Казахстан, Білорусь, Литва, Латвія, Росія, Молдова.
На підприємстві сьогодні працює 150 працівників, у сезон, який починається, як правило, з вересня, - до 200.
"Ми стараємося оздоровмити наших працівників влітку. Організовуємо конкурси, переможців направляємо на море за свій рахунок", - пояснює керівник.
Якість продукції "Екопродукту" підтверджено багатьма почесними нагородами. Компанію визнано "Лідером галузі 2012", Золотою медаллю "Знак якості". Також підприємтсво є переможцем всеукраїнського конкурсу "Кращий вітчизняний товар року", всенародного рейтингу "Бренд року", І-го всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України", національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі", міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки України", І-го всеукраїнського конкурсу "Екологічно чисто та безпечно". Вже у 2015 році компанія отримала почесне звання "Лідер якості" та золоту медаль. Національний рейтинг якості товарів та послуг визнав компанію кращою в своїй номінації і нагородив "Зіркою якості 2015".
Також у 2011 році підприємство було відзначено дипломом лауреата Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 2011" в галузі харчова проомисловість.
У цеху підготовки сировини відбувається її переробка - побріблення, просіювання, відокремлення домішок
Тут сировину досушуютьу спеціальному обладанні
А тут сировина - стає чаєм))) Сировину пакують чи у фільтр-пакет, чи у поліпропіленовий пакет. Увесь процес відточений до найменших деталей
Лабораторне обладання дозволяє бути впевненому у якості прордукції