Європейські міста, які варто побачити ще цієї осені

 

 

Усі ми звикли брати відпустку влітку. Але, що коли ви не встигли? Або вже встигли знову втомитися? Ми вас так розуміємо. У мандри можна податися в будь-яку пору року! А деякі європейські міста найгарніші саме восени, під жовте листя і тумани…

 

До вашої уваги – підбірка міст Європи, які прекрасні саме зараз, і в які легко добратися з України!

 

Антверпен

Бельгія

Антверпен
В Антверпені особливо гарно восени

 

Досвідчені мандрівники переконані: у Бельгії найкраще восени! Ми пропонуємо вам відвідати цієї осені Антверпен. Місто моди, дизайну, музики, алкоголю, творчості, невимушеності. Саме тут можна відчути себе епатажним митцем.

 

Адже в цьому інтернаціональному місті (167 національностей) безліч студентів, творчих людей та неймовірних вечірок, на яких вони з радістю відриваються. Одягайтеся яскраво і незвично, тут вас не осудять за таке.

 

А що ще треба восени? Яскравий одяг, трохи алкоголю і звісно ж бельгійський шоколад.

 

Копенгаген

Данія

Крістіанія
Місто зі своїми правилами і законами

 

Чому сюди? По-перше, тут неперевершено красиво! А по-друге, WizzAir літає з Києва до Копенгагена 3 рази на тиждень. Дві години в небі – і ти на місці. Врахуй, що, як і Антверпен, Копенгаген не надто дешеве місто. Але хостели, каучсерфінг, оренда житла на кількох людей – варіанти, які підійдуть мандрівникам з будь-яким гаманцем.

 

Беріть напрокат велосипед і на ньому вивчайте місто! Це дешево, екологічно і допоможе покращити здоров’я під час відпустки. Огляньте архітектурні пам’ятки міста і, звісно ж, відвідайте набережну. На набережній Лангеліньє розташований знаменитий пам’ятник Русалочці.

 

Ну і виділіть один день на Крістіанію. Це містечко хіпі у Копенгагені. Тут законно курять і продають марихуану. А також це обов’язкова туристична точка. Навіть, якщо ви противник легких наркотиків, вам цікаво буде оглянути як живуть хіпі на території колишньої військової бази, познайомитися з місцевим побутом, поспілкуватися з мешканцями Крістіанії.

 

Тенерифе

Іспанія

Тенерифе
Це просто диво!

 

Мрієте про тепле море пізно восени, але екзотичні тури не по кишені? Обирайте відпочинок на Тенерифе. Тут купальний сезон триває цілий рік, попри те, що належить острів європейській Іспанії.

 

Тенерифе – найбільший острів архіпелагу Канарських островів, розташований в Атлантичному океані біля Африки. Високий сезон тут у вересні-жовтні. В листопаді туристів стає менше, а от погода залишається чудовою. Адже навіть у січні температура води тут +19!

 

До речі, тут ви зможете не лише засмагати і плавати в океані. На острові є що оглянути. Наприклад, Аудиторіо-де-Тенерифе – є однією з основних будівель іспанської архітектури. Тут розташований університет Сан-Фернандо-де-Лагуна, а заснований він у 1792 році. А місто Сан-Кристобаль-де-Лагуна входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

 

Добратися легко з Польщі. Туди літають лоукостові літаки. Ціни на острові середньоєвропейські.

 

Вроцлав

Польща

Вроцлав
Погляньте, наче у казці!

 

Добратися до Польщі з України можна лоукостовими літаками, автобусами (єврокласу), поїздом Інтерсіті, автомобілем чи перейти через піший кордон і користуватися польським транспортом. У будь-якому випадку варіантів стільки, що просто гріх собі відмовляти у мандрах!

 

Вроцлав – одне з найстаріших міст Польщі. Місто красиве, європейське, з безліччю архітектурних пам’яток і музеїв. Восени тут особливо приємно гуляти жовтими парками, шукати по місту захованих мідних гномів, пити глінтвейн чи какао.

 

Головні переваги поїхати саме сюди: легко добратися та ціни доступні для українців. Що дорога, що проживання обійдуться вам дешево. Харчування теж не значно дорожче, ніж в Україні. Тож навіть при мінімальному бюджеті, ви зможете кілька разів сходити у місцеві заклади покуштувати місцевий суп журек та випити гальбу смачного пива.


02.11.2017 2533 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

343
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1405
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2566 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3638
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2983
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2152

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

622

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

471

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1641

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1804
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

295
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

511
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

813
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4993
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

363
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

886
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10133
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

516
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

270
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

378
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

405
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

725