ДТЕК Бурштинську ТЕС очолив Вадим Сімаков

У середу, 9 лютого, на Бурштинській ТЕС представили нового керівника. Ним став Вадим Сімаков – досвідчений енергетик зі стажем роботи в галузі понад 25 років.

Вадим Сімаков пройшов шлях від машиніста-обхідника по котельному та турбінному обладнанню до керівника департаменту з операційних покращень Луганської ТЕС. Пізніше він керував департаментом з операційних покращень ДТЕК Енерго, працював головним інженером на Ладижинській ТЕС.

За час його роботи на Ладижинській ТЕС було збільшено потужність енергоблоків на 118 МВт завдяки проведеним капремонтам. До призначення на Бурштинську ТЕС Вадим Сімаков очолював департамент з управління експлуатацією та ремонтом обладнання ДТЕК Енерго.

Максим Шумченко, який до цього часу тимчасово виконував обов’язки директора Бурштинської ТЕС, працюватиме й надалі на станції на посаді головного інженера.

«Бурштинська ТЕС – ключова станція в регіоні, яка працює в енергоострів та забезпечує електроенергією до 5 мільйонів споживачів у трьох областях Західної України. Упевнений, що Вадим Сімаков разом з колективом зробить роботу станції більш ефективною на всіх етапах виробництва, продовжить роботу над зниженням впливу на довкілля. У нього великий досвід роботи, авторитет і довіра в колективах теплових електростанцій компанії.

Він успішно реалізував проєкти з підвищення ефективності енергоблоків Луганської ТЕС, зниження аварійності на Ладижинській ТЕС, впровадження системи операційних покращень на 11 підприємствах теплової генерації. В пріоритеті нового директора підприємства – забезпечення стабільної та безаварійної роботи підприємства, безпеки виробництва, охорона праці та поліпшення умов праці для співробітників підприємства», - підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

«Дякую за довіру та представлену можливість працювати тут, на Бурштинській ТЕС. Перш за все хотів би сказати, що для мене в роботі є цінними декілька речей. Це чесність, довіра, небайдужість, бажання розвиватися, працювати та рухатися вперед.

Це ключові речі, на яких, базується робота будь-яких підприємств в часи, коли світ стрімко змінюється, розвиваються технології. Я радий, що працюватиму з професіоналами. Наш спільний досвід надасть змогу гідно виконати ті завдання, які перед нами стоять», - додав Вадим Сімаков, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.


Довідково: ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в тепловій генерації електроенергії - 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.­                                                              

Партнерський матеріал


10.02.2022 2139
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

864
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

398
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14204 17
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1635
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

918
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6254

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

682

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1509

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1316

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1202
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

555
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

697
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1619
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

638
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

927
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5970
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13849
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

303
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

596
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

526
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

843 2