Дозвілля для дітей на канікулах: в Івано-Франківську запрацює проєкт "Зимова школа"

Проєкт функціонуватиме з 2 до 26 січня та передбачає безоплатні майстер-класи, ігри, спортивні активності, квести та екскурсії.
Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка.
"Зимова школа" проводитиметься другий рік поспіль та працюватиме з 10:00 до 14:00 в 11 позашкільних закладах освіти. Серед них:
- Міський центр дитячої та юнацької творчості, вул. Січових Стрільців, 37 (заклад художньо-естетичного спрямування) – учні зможуть відвідувати заняття з образотворчого, музичного, хореографічного, гуманітарного, декоративно-ужиткового мистецтва. 
- Міська дитяча екологічна станція, вул. Ленкавського, 17 – майстер-класи з природного матеріалу, заготовленими вихованцями; - екскурсії природничого спрямування; - спостереження з біноклями за птахами; - досліди та експерименти; - висіювання мікрозелені. 
- Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Івасюка, 38а (заклад науково-технічного спрямування) – працюватимуть гуртки технічного спрямування, зокрема, ракетомоделювання, технічний дизайн, авіамоделювання. Також діти зможуть долучитись до занять паперопластикою та виготовлення сувенірів. 
- Центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, Європейська площа, 1. «Зимова школа» в закладі пропонує проведення історичних і літературних студій, творчі майстерні, які покажуть історію під новим кутом. Також працюватимуть майстерні патріотичної пісні, народознавства, заняття з ментальної арифметики, вокального та образотворчого мистецтва, акторської майстерності, виготовлення патріотичних виробів ручної роботи. 
- Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, вул. Берегова, 34в Організовує навчальні екскурсії, майстер-класи роботи з туристичним спорядженням, квести, спортивне орієнтування, літературне краєзнавство, пішохідний туризм.
- Центр освітніх інновацій, вул. Незалежності, 36 (заклад науково-дослідницького, науково-технічного та гуманітарного напрямів) – місце, де наука стає доступною і цікавою усім. Можна буде подивитись, як працює 3D-принтер, зрозуміти принципи робототехніки, навчитися фінансової грамотності – це стати частинкою STЕAM-простору. 
- Центр «Культурно-універсальна територія «КУТ», вул. Довженка, 55 (заклад художньо-естетичного, гуманітарного, соціально-реабілітаційного напрямів). Для відвідувачів центру проведуть майстер-класи з образотворчого мистецтва, журналістики, акторської майстерності, скетчингу та ще багато різних цікавих заходів, про які працівники центру регулярно інформуватимуть у всіх соціальних мережах. 
- Дитячо-юнацька спортивна школа №2, вул. Івана-Павла ІІ, 24 (заклад спортивного спрямування) проводять заняття з футболу, баскетболу, волейболу та настільного тенісу. 
- Дитячо-юнацька спортивна школа №3, вул. В.Чорновола, 130 (заклад спортивного спрямування) пропонує знайомство з тхеквондо, стрільби кульової, гандболу, футболу та шахів.
- Освітньо-мистецький центр, вул.Чорновола,25 (заклад художньо-естетичного та гуманітарного напрямів) – новостворений заклад позашкільної освіти для різновікових. Можна познайомитись з музичним, образотворчим та театральним мистецтвом. Також є «Клуб метикуючих». 
- Центр дозвілля дітей та юнацтва – це мережа дитячих та молодіжних клубів в усіх мікрорайонах міста та селах громади («Калейдоскоп», с.Микитинці, вул. Грицишина, 10; «Сучасник», вул. Галицька, 132; «Оріон», вул. Стуса, 15б; «Мрія», вул. Хоткевича, 76; «Богатир», вул.Сухомлинського,6/кор.2; «Глобус», вул. Берегова, 34 в; «Гарт» вул. Довженка, 9; «Мангуста» Півд. Бульвар, 40; «Вовчинець», Провулок Ключний, 3; «Прометей», вул.Вовчинецька, 198, «Легінь», вул.Сотника С.Дідича,2). 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Нова українська школа: як функціонує реформа в умовах воєнного стану


18.12.2023 Діана Струк 1101
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

438
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2984
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21136
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2006
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1522 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2395

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

72

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

750

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2175

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

854
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

184
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

483
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1021
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

182
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

801
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

767
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

700
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8244
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

907 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

900
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2201 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

843