Дорогою до Буковелю військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.
Про це Фіртці стало відомо з власних джерел.
Так, в області продовжуються посилені мобілізаційні заходи. Зокрема, п'ятого грудня співробітники ТЦК та СП разом з правоохоронцями перевіряють документи у військовозобов'язаних, вручають повістки та виявляють порушників військового обліку в Буковелі.
Як розповіли очевидці, конфліктних ситуацій не виникало.
Зауважимо, що мобілізаційні заходи у Буковелі проводять не вперше. Так, 13 жовтня 2024 року ми вже інформували про проведення таких перевірок.
На Facebook-сторінці Івано-Франківського обласного центру комплектування та соціальної підтримки мешканців та гостей Івано-Франківщини закликали коректно поводитися й надавати для перевірки військово-облікові документи їхнім представникам чи поліціянтам.
"Просимо прикарпатців та гостей області дотримуватися усіх норм чинного законодавства.
На прохання представників ТЦК та СП чи працівників правоохоронних органів надати для перевірки військово-облікові документи, реагувати коректно.
Нагадуємо, що за перешкоджання їхній роботі передбачена адміністративна та кримінальна відповідальності", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше Фіртка пояснювала, чому такі заходи є важливими, зважаючи на ситуацію в країні.
Так, чимало прикарпатців вважають, що коли воїни ризикують своїм життям в окопах, захищаючи країну, а інші люди поводяться так, ніби війни не існує, це створює відчуття нерівності та неповаги до чину.
Відтак, багато говорять про несправедливість святкування одними на концертах, у ресторанах чи в клубах, поки військовослужбовці віддають свої життя, боронячи країну.
Коли одні люди відчувають, що мають можливість "втекти" від обов'язку, інші пробують наслідувати їхній приклад, що ставить під загрозу мобілізаційні зусилля та загальний спротив ворогу. Саме тому тут вкрай важливе питання справедливості.
Прикарпатці повинні розуміти, що під час війни всі громадяни виконують свою роль і несуть відповідальність за вчинки. Тому, безперечно, такі перевірки необхідні.
Кожен має пам'ятати, що окрім прав, є ще й обов’язки. Зокрема, військовий обов’язок включає дотримання правил військового обліку.
Водночас ті, хто не на фронті, мають підтримувати армію волонтерством, допомогою сім'ям військових, моральною та матеріальною підтримкою.
Таким чином, усі верстви населення відчуватимуть свою причетність до спільної боротьби, що допоможе зберегти національну єдність і наблизити перемогу.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Військовий облік: чи мобілізують всіх, хто оновив дані та що загрожує тим, хто цього не зробив