Працювали на авторинку та в Буковелі: на Івано-Франківщині продовжуються посилені мобілізаційні заходи (ВІДЕО)

В обласному та районних центрах Івано-Франківщини військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.

Так, в області продовжуються посилені мобілізаційні заходи. Зокрема, 13 жовтня співробітники ТЦК та СП разом з поліцією перевіряли документи у військовозобов'язаних, вручали повістки та виявляли порушників військового обліку на авторинку під Івано-Франківськом та в Буковелі.

Про це Фіртці стало відомо з власних джерел.

Як розповіли нам очевидці, там працівники ТЦК та поліції проводили мобілізаційні заходи. Конфліктних ситуацій не виникало. 

У соціальних мережах користувачі зазначають — війна триває, а тому бійці, які перебувають на фронті, потребують ротації. Та додають — кожен має пам'ятати, що окрім прав, є ще й обов’язки. Зокрема, військовий обов’язок включає дотримання правил військового обліку. 

На Facebook-сторінці Івано-Франківського обласного центру комплектування та соціальної підтримки мешканців та гостей Івано-Франківщини закликали коректно поводитися й надавати для перевірки військово-облікові документи їхнім представникам чи поліціянтам.

"Просимо прикарпатців та гостей області дотримуватися усіх норм чинного законодавства.

На прохання представників ТЦК та СП чи працівників правоохоронних органів надати для перевірки військово-облікові документи, реагувати коректно.

Нагадуємо, що за перешкоджання їхній роботі передбачена адміністративна та кримінальна відповідальності", — йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, раніше Фіртка пояснювала, чому такі заходи є важливими, зважаючи на ситуацію в країні.

Так, чимало прикарпатців вважають, що коли воїни ризикують своїм життям в окопах, захищаючи країну, а інші люди поводяться так, ніби війни не існує, це створює відчуття нерівності та неповаги до чину.

Відтак, багато говорять про несправедливість святкування одними на концертах, у ресторанах чи в клубах, поки військовослужбовці віддають свої життя, боронячи країну.

Коли одні люди відчувають, що мають можливість "втекти" від обов'язку, інші пробують наслідувати їхній приклад, що ставить під загрозу мобілізаційні зусилля та загальний спротив ворогу. Саме тому тут вкрай важливе питання справедливості.

Прикарпатці повинні розуміти, що під час війни всі громадяни виконують свою роль і несуть відповідальність за вчинки. Тому, безперечно, такі перевірки необхідні.

Водночас ті, хто не на фронті, мають підтримувати армію волонтерством, допомогою сім'ям військових, моральною та матеріальною підтримкою.

Таким чином, усі верстви населення відчуватимуть свою причетність до спільної боротьби, що допоможе зберегти національну єдність і наблизити перемогу.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Військовий облік: чи мобілізують всіх, хто оновив дані та що загрожує тим, хто цього не зробив

"Самі йдіть на фронт": історія бійця Мирослава Перепічки з Івано-Франківська, який служить в ТЦК


13.10.2024 10639 1
Коментарі (1)

Хто оплачує людоловів 2024.10.13, 17:09

"Посилені заходи тцк і поліції по примусу України здаватись" - доречніший заголовок новини.

11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

1002 3
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1317
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5863 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2137
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2005
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3178

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

681

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1847

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2587

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3343
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

352
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

474
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

1045
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33870
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

794
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

943
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16432
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

633
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

618
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

406
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1390