У чому особливість центрів рекрутингу та чим насамперед вони відрізняються від територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки?
Про це детальніше розповів Уповноважений представник з питань рекрутингу Міноборони України Олексій Бежевець в програмі "Про головне в деталях", пише Фіртка.
"В Івано-Франківську ми відкрили фактично двадцять четвертий центр такого формату з нашої мережі, яку активно розвиваємо по всій Україні. Специфіка дуже проста.
Центр створюється для людини, як інформаційно-консультаційний сервіс. Де цивільні люди — рекрутери — знаходяться в цивільному приміщенні — ЦНАПі й вони іншим цивільним людям надають інформацію, які є частини, які є посади в цих частинах, яка специфіка цієї служби, як туди можна оформитися.
Тобто, допомагають визначитися своїм вибором. Пропонують людині вакансії", — каже Олексій Бежевець.
Фахівець зауважує, якщо людина не захоче говорити своє прізвище, ім'я та по батькові, де проживає, не захоче заповнювати анкету, то вона може цього не робити.
"Головне, щоб людина визначилася. Власне, що її цікавить в Силах оборони. Якщо людина визначається, їй підібрали вакансію, можливо, не одразу, а через декілька днів чи навіть тижнів, іде зв'язок з військовою частиною.
Рекрутер військової частини, уповноважена особа, спілкуються з людиною, якщо підходить — видають відповідний документ, рекомендаційний лист, письмову згоду, що частина чекає людину в себе.
Далі відбудеться процес оформлення, власне, для того, щоб людина після навчання в цю частину потрапила. В цьому специфіка.
Отже, це — цивільний сервіс для інших цивільних людей, для того, щоб вони могли визначитися і зробити свідомий вибір: "Як і де я можу зараз, в такі складні часи, долучитись до лав ЗСУ", — резюмував Олексій Бежевець.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Повістки там не видають: як військовозобов'язаним прикарпатцям оновити дані у ЦНАПі