Система працює стабільно: в Івано-Франківській громаді понад півтори тисячі військовозобов'язаних вже оновили свої дані

Скільки військовозобов'язаних громадян оновили дані в ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади та як це можна зробити?

Про це розповів директор департаменту адміністративних послуг Богдан Питель журналістці Фіртки.

"Відповідно до чинного законодавства України передбачено, що військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років мають можливість оновити свої дані стосовно військового обліку в територіальних центрах комплектування. Це робиться за допомогою мобільного застосунку "Резерв +" або у ЦНАП.

Відповідно є три напрямки за якими оновлюють свої дані. В нас в ЦНАП в Івано-Франківську до системи оновлення даних підключені всі адміністратори ЦНАПу також опція доступна в усіх наших територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях.

Тобто, оновити дані можна в Головному офісі та нашому територіальному підрозділі в мікрорайоні Пасічна, БАМ, Каскад, Опришівці.

Також в усіх наших територіальних підрозділах, які знаходяться в селах Івано-Франківської міської територіальної громади", — зауважив Богдан Питель.

Богдан Питель додає, що станом на сьогодні, 3 червня 2024 року, через ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади оновили відомості понад 1 700 військовозобов'язаних. 

"Щоб оновити дані, військовозобов'язані особи звертаються зі своїм паспортом та ідентифікаційним кодом до адміністратора ЦНАПу. Працівник вносить відомості в систему — це прізвище, ім'я та по батькові, ідентифікаційний код, номер телефону. Дані одразу проходять верифікацію.

Також за бажанням вносять адресу електронної пошти й адресу фактичного місцепроживання, вона може відрізнятися від адреси, де зареєстровано військовозобов'язаного громадянина.

Після того відомості передаються в Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних резервістів та призовників та ми видаємо військовозобов'язаному витяг з даного реєстру. Такий витяг підписує адміністратор ЦНАПу ставиться печатка і видається заявнику", — наголошує Питель.

У витязі також вказується інформація про військовозобов'язаного, унікальний номер в Єдиному державному реєстрі призовників та військовозобов'язаних, резервістів, вказується військово-облікова спеціальність, чи проходили ВЛК, чи є відстрочка, бронь чи перебуває людина в розшуку. 

Богдан Питель зазначає, що  в середньому подача заявки та її опрацювання складає 5-7 хвилин.

"Тобто зараз система працює спокійно, стабільно. Дані оновлюються оперативно. Ті дані, які військовозобов'язаний сказав працівнику, тобто підтвердив своїм підписом на заяві, яка сформована за допомогою засобів електронної взаємодії, вони зразу потрапляють у систему.

Норма закону стосовно оновлення даних виконана", — каже Богдан Питель.

Зі слів Богдана Пителя, у ЦНАПі та його територіальних підрозділах не видають ні повістки, ні направлення на ВЛК. 


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Виїзд з України та новий закон про мобілізацію: хто може перетинати кордон та як чоловіки гинуть, тікаючи від призову


03.06.2024 11589 1
Коментарі (1)

No name 2024.06.05, 00:18

Яке щастя! Новина просто супер, так тримати....

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1666 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1101
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4857
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

13894 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3265 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3095

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

752

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2214

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2239

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2794
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1199
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1013
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

802
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

329
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

390
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

732
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

687
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21667
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

680 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

503
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

958
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

844