Скільки військовозобов'язаних громадян оновили дані в ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади та як це можна зробити?
Про це розповів директор департаменту адміністративних послуг Богдан Питель журналістці Фіртки.
"Відповідно до чинного законодавства України передбачено, що військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років мають можливість оновити свої дані стосовно військового обліку в територіальних центрах комплектування. Це робиться за допомогою мобільного застосунку "Резерв +" або у ЦНАП.
Відповідно є три напрямки за якими оновлюють свої дані. В нас в ЦНАП в Івано-Франківську до системи оновлення даних підключені всі адміністратори ЦНАПу також опція доступна в усіх наших територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях.
Тобто, оновити дані можна в Головному офісі та нашому територіальному підрозділі в мікрорайоні Пасічна, БАМ, Каскад, Опришівці.
Також в усіх наших територіальних підрозділах, які знаходяться в селах Івано-Франківської міської територіальної громади", — зауважив Богдан Питель.
Богдан Питель додає, що станом на сьогодні, 3 червня 2024 року, через ЦНАП Івано-Франківської міської територіальної громади оновили відомості понад 1 700 військовозобов'язаних.
"Щоб оновити дані, військовозобов'язані особи звертаються зі своїм паспортом та ідентифікаційним кодом до адміністратора ЦНАПу. Працівник вносить відомості в систему — це прізвище, ім'я та по батькові, ідентифікаційний код, номер телефону. Дані одразу проходять верифікацію.
Також за бажанням вносять адресу електронної пошти й адресу фактичного місцепроживання, вона може відрізнятися від адреси, де зареєстровано військовозобов'язаного громадянина.
Після того відомості передаються в Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних резервістів та призовників та ми видаємо військовозобов'язаному витяг з даного реєстру. Такий витяг підписує адміністратор ЦНАПу ставиться печатка і видається заявнику", — наголошує Питель.
У витязі також вказується інформація про військовозобов'язаного, унікальний номер в Єдиному державному реєстрі призовників та військовозобов'язаних, резервістів, вказується військово-облікова спеціальність, чи проходили ВЛК, чи є відстрочка, бронь чи перебуває людина в розшуку.
Богдан Питель зазначає, що в середньому подача заявки та її опрацювання складає 5-7 хвилин.
"Тобто зараз система працює спокійно, стабільно. Дані оновлюються оперативно. Ті дані, які військовозобов'язаний сказав працівнику, тобто підтвердив своїм підписом на заяві, яка сформована за допомогою засобів електронної взаємодії, вони зразу потрапляють у систему.
Норма закону стосовно оновлення даних виконана", — каже Богдан Питель.
Зі слів Богдана Пителя, у ЦНАПі та його територіальних підрозділах не видають ні повістки, ні направлення на ВЛК.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Яке щастя! Новина просто супер, так тримати....