До Івано-Франківська на міжнародну конференцію по обліку і аудиту приїхали майже дві сотні науковців (фото)

 

 

Сьогодні, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходить міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан, актуальні проблеми та перспективи обліку, контролю, аналізу».

 

Міжнародна конференція приурочена до 20-річчя кафедри обліку і аудиту і триватиме 16 та 17 жовтня, повідомляє новинар Фіртки.

 

У конференції беруть участь 187 представників з інших міст України, а також і з інших країн Європи: Польщі, Великобританії, Італії, Росії, Білорусії, Молдови, Болгарії та США.

 

Організаторами став оргкомітет, що складається з провідних фахівців кафедри обліку і аудиту (голова оргкомітету – ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський).

 

Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Дзьоба привітав кафедру обліку і аудиту з 20-річчям і вручив, як подарунок, комп’ютерну техніку.

 

«Сьогодні, науковцям буде дуже цікаво поспілкуватися по економічних проблемах розвитку України і зокрема, враховуючи специфіку діяльності нашого університету, будуть представлені результати досліджень саме економічних управлінських з питань розвитку нафтогазового комплексу», - зазначив Олег Дзьоба.

 

На конференції відбувся обмін папками з підписаним Меморандумом про співпрацю між ІФНТУНГ та ДФС міста Івано-Франківська між проректор з науково-педагогічної роботи Олегом Дзьобою та начальником ДПІ Любомиром Слободяном.

 

«Цей меморандум став результатом тісної співпраці між Інститутом економіки, його науковцями та працівниками податкової адміністрації Івано-Франківська. Завдяки тому, що в межах нашого інститут створено бізнес-інкубатор, були створені умови і було підписаний даний меморандум», - зазначила директор Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі, доктор економічних наук, професор Ліліана Гораль.

 

«Сьогоднішній стан економіки вимагає кардинальних рішень в обліку, в аудиті, в експертизі і в оподаткуванні. Сьогодні, ми шукатимемо засоби зміни тих інструментів чи подачі тих ідей, які приведуть до покращення ситуації в Україні та в регіоні зокрема», - добавила Ліліана Гораль.

 

Завідувач кафедри обліку і аудиту Валентина Орлова окреслила проблеми обліку та аудиту.

 

«Хочу сказати декілька слів про проблеми бухгалтерського обліку, аудиту і про підготовку спеціалістів. Я виділила ці три моменти тому, що доклади, які будуть сьогодні звучати, будуть призначені і цим проблемам. Будь-яка діяльність не відбувається без бухгалтерського обліку. З’являються нові об’єкти обліку і ми їх успішно освоюємо. В бухгалтерському обліці завжди є над чим працювати. Є і проблеми, які пов’язані з процесом підготовки спеціалістів. Цьогоріч змінили класифікатор назв спеціальностей і тепер наша спеціальність буде називатись «облік і оподаткування». Ось чому ми так впритул наближаємось з тими, хто працює в сфері податків», - наголосила Валентина Орлова.

 

Міжнародна конференція відбувається за підтримки АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів). Це найвпливовіша професійна організація фінансових експертів та бухгалтерів з центральним офісом в Лондоні.

 

Представництво АССА в Україні розпочало активну кампанію співпраці з ВНЗ в регіоні. У 2013 році АССА затвердила нові мінімальні вимоги для вступу студентів  на кваліфікацію АССА: тепер студенти вищих навчальних закладів України можуть зареєструватися на кваліфікацію, навчаючись навіть на першому курсі. Для цього разом з документами, необхідними для реєстрації, необхідно подати довідку про навчання з печаткою ВНЗ.

 

«Багато професіоналів у світі обирають нашу основну професійну кваліфікацію, як основу свого кар’єрного росту. Спеціалісти вибирають АССА , тому що АССА вибирає роботодавців», - зазначив представник Асоціації Присяжних і Сертифікованих Бухгалтерів Дмитро Школьніков.

 

Тематичними напрямками конференції є: 1. Актуальні проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку та шляхи їх вирішення; 2. Сучасний стан та перспективи розвитку управлінського обліку; 3. Проблемні аспекти економічного аналізу діяльності суб’єктів господарювання; 4. Трансформація форм, методів і організації контролю і аудиту у відповідності до сучасних вимог менеджменту; 5. Формування професійної компетенції фахівців з обліку і аудиту в сучасних умовах; 6. Тенденції та пріоритети ефективного розвитку соціально-економічних систем в сучасних умовах; 7. Сучасні технології управлінської діагностики; 8. Теоретичні та практичні аспекти функціонування фінансового механізму економічних систем.

 

Учасники міжнародної конференції також переглянули фільм «Історія сьогодення кафедри обліку і аудиту».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.10.2015 865 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1408 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1714 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2506
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2328 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7566
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15285 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

345

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1061

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1128

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1919
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

302
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

678
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

918
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3138
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

948
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1974
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1027
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35176 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

293
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

503
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

650
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

967