Десята сесія Коломийської міськради: обурені коломияни сміттям зі Львова, партнерство з ООН, нарікання на збільшення тарифів та офіційне затвердження логотипу міста

 

 

Сесія розпочалась з подяк від учасників АТО небайдужим меценатам за їхню допомогу військовим. Також міський голова Коломиї Ігор Слюзар вручив нагороду генеральному директорові національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярославі Ткачук за вагомий внесок у розвиток культури та туризму.

 

Розпочали розгляд питань з болючої проблеми – сміттєзвалище. Нагадаю, днями раніше Коломийське сміттєзвалище мало прийняти дві тисячі тонн сміття зі Львова, пише Фіртка.

 

Втім, жителі прилеглих територій до сміттєзвалища почали обурюватися цим рішенням. Голова міста запропонував не включати у порядок денний питання про сміттєзвалище, натомість – розглянути на громадських слуханнях. На сесії міської ради були присутні жителі прилеглих вулиць до сміттєзвлища, вул. Шарлая, Косачівки.

 

Основним їхнім меседжем було: «Коломия – не сміттєзвалише, Коломия – туристичне місто». Також вони закликали міську раду вирішити питання з ремонтом дороги даних вулиць, де неможливо їхати та йти, бо всюди ями; з аварійним мостом; відсутністю світла на вулицях. Тож, дійшовши спільної згоди розглянути питання про сміттєзвалище на громадських слуханнях, що відбудеться наступного тижня, обурені коломияни покинули зал засідання.

 

Далі перейшли до розгляду депутатських звернень. Їх було не багато, не мало. Втім, варто виділити основні проблем, на які скаржаться коломияни. Зокрема, - на можливі махінації із земельними ділянками, тож просять забезпечити технічну можливість перегляду схем розміщення земельних ділянок на екрані під час розгляду земельних питань.

 

Також просять про негайне зрізання борщовика на вулиці Достоєвського, де ця рослина, за словами депутата, сягає заввишки пальми. Ще мешканці цієї ж вулиці проти її перейменування. Нагадаю, що під приводом декомунізації вирішили перейменувати вулиці імені російських письменників.

 

Вулицю Достоєвсьокго пропонували назвати ім'ям дослідника творчості Івана Франка Івана Білинкевича. Також робили акценти на ремонті доріг. Наголошували про штучне роздування штату міської ради. Наполягали на демонтажі символів тоталітаризму і комуно-більшовицього режиму у місті.

 

Окрім цього, депутати звернулися до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо підвищення тарифів на 30% на електроенергію промисловості з першого жовтня 2016 року.

 

Мовляв, чергове збільшення тарифів для промисловості, яка змушена працювати у несприятливих умовах, призведе до скорочення виробництва, робочих місць. Тож, просять цьому запобігти. Відповідно до угоди про партнерство Коломийської міської ради та програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в цьому році в рамках концепції «Розумні міста», Коломия відібрана для реалізації проекту «Безпечне та комфортне місто», щоб встановити системи відеоспостереження у громадських місцях. Згідно програми, кошти виділить Європейський Союз у розмірі 625-ти тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження.

 

Тепер Коломия офіційно має логотип міста. Його офіційно затвердили на сесії. А розробник логотипу Володимир Граціанський, в свою чергу, отримає 10 тисяч гривень за умовами конкурсу.

 

 

Олена Козаченко

 


13.07.2016 475 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1589
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3038
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1069
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1110
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1138 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3363 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

146

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1040

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

858

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

394
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

246
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2433
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1198
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1236
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

506
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15131
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7439
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

262
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

323
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

338
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

426
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

718