Державна форма навчання в УКД: нові можливості для талановитих абітурієнтів

Університет Короля Данила є одним з найпрестижніших приватних закладів вищої освіти Заходу України.

Тут студенти не лише навчаються, а й розвивають актуальні сьогодні навики та стають конкурентоспроможними на ринку праці.  УКД заснований у 1997 році і відтоді зарекомендував себе як відмінний освітній простір.

Сьогодні вищу освіту в УКД можна здобувати за 20 освітніми програмами. Задля того, щоб кожен охочий мав можливість навчатися в комфортних умовах та здобувати якісні знання, які в майбутньому допоможуть у професійній реалізації, в Університеті Короля Данила функціонують різні грантові та конкурсні програми.

Особливістю УКД є також можливість навчатися на державній формі навчання. Наразі в Університеті Короля Данила три першокурсники спеціальності  121 «Інженерія програмного забезпечення», які успішно склали НМТ, навчаються на державній формі і одержують стипендію.

Олеся Дарвай склала НМТ на найвищі бали та отримала можливість навчатися на державній формі в п’яти університетах України, проте обрала УКД, бо вважає, що завжди варто обирати найкраще.

«Після завершення школи я знала напевне, яку спеціальність оберу, тому відразу розпочала пошуки найкращих варіантів у сфері ІТ, — ділиться студентка,— Дізнавшись результати вступної кампанії, обрала УКД.

Відвідавши цей заклад раніше, захопилася його вільною невимушеною атмосферою. Мабуть, ще тоді вирішила, що хочу бути частиною команди УКД». Зараз Олеся завершує навчання на першому курсі та продовжує руйнувати стереотипи про те, що ІТ - напрямок не для дівчат. 

«Навіть за такий короткий час мені вдалося віднайти себе в УКД. Незважаючи на те, що в групі більшість хлопців і саме навчання доволі складне та потребує максимальних зусиль й постійного розвитку, я неабияк вподобала обрану сферу.

Для майбутньої професійної реалізації планую обрати напрям розробки сайтів /програм - Front End та дизайну сайтів - UI/UX Design,— розповідає  Олеся, — Наразі мені до вподоби «творчий» напрямок ІТ».

Можливість навчатися на державному в УКД має й студент першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Сергій Оленяк. Ще зі школи хлопець захоплювався математикою та інформатикою.

«Перед початком вступної кампанії розглядав спеціальності, пов’язані з математикою, і не помилився - мені до вподоби обраний напрямок.

Серед університетів обрав УКД, оскільки зацікавився інноваційною системою викладання. На інженерії програмного забезпечення до проведення пар залучені працівники ІТ-компаній, люди, які мають практичний досвід роботи, добре розбираюся у всіх технічних процесах та вміло й компетентно пояснюють матеріал.

Крім цього, вони також пропонують участь у проєктах, організованих їхніми компаніями. Такий досвід є цінним та необхідним для молодого фахівця, оскільки з цього починається формування робочого портфоліо», - розповідає студент.

Успішною абітурієнткою, яка отримала можливість навчатися на державній формі в УКД стала й Аліна Дмитрук. Дівчина також навчається на першому курсі за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» та вважає, що жодні курси не здатні надати такої «життєвої» бази, яку пропонує університет.  

«Багато ІТ-фахівців здобули освіту в зовсім інших сферах, опанувавши фах айтівця пізніше. Проте я обрала навчатися в УКД, адже тут можу не гаяти час, а одразу розпочати формувати себе як відмінного спеціаліста в ІТ-індустрії.

Оскільки, навчаючись в університеті, ви не тільки здобуваєте професійні знання та навички, а першочергово формуєте себе як особистість. Курси можуть сприяти в опануванні технічних навичок, але тільки університет надає можливість розвинути себе, навчитися працювати в команді, покращити комунікацію, відчути вільну атмосферу, знайти нові знайомства. 

Крім того, в університеті ми можемо співпрацювати з представниками ІТ-компаній та переймати їхній досвід, щоб працевлаштуватися в майбутньому», – зазначає студентка. Окрім інженерії програмного забезпечення, Аліна також цікавиться книгами й постійно практикує англійську.

Дизайн сайтів - моє захоплення в ІТ-сфері, а читання книг - мій спосіб релаксу, певний відпочинок після пар або насиченого дня. Оскільки у нас технічна спеціальність і більшість предметів не гуманітарні, то я віднаходжу певний баланс саме під час занять з англійської. Зараз у мене англійська не на найвищому рівні, проте я чітко розумію, що вона необхідна в обраній мною професії»,- розповідає Аліна.  

«Тогоріч ми скористалися щойно доступною можливістю щодо розподілу місць державного замовлення. Наразі маємо кількох студентів-державників, які отримали найвищі бали на НМТ.

Таким чином, кожна обдарована дитина має змогу здобути освіту за державним замовленням в прогресивному приватному ЗВО», - відзначає про державні місця в УКД ректор Мирослав Луцький.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Викладача УКД запросили до Валенсії досліджувати функціональні наноматеріали

Викладачка УКД - серед 30 правників, які змогли відвідати Верховний Суд Великої Британії


22.05.2023 833
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2508
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19719
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1756
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1239 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2273
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3894

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

160

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2019

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

703

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1320
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

387
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

915
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24412
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

647
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

618
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

756
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1649
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8070
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

508
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

788
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2065 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

744