Дерев’янко на Тернопільщині запропонував план залучення інвестицій, які створять робочі місця в Україні (фото)

Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко відвідав Тернопільщину, де обговорив з колективом КП "Тернопільелектротранс" та мешканцями міста Чортків свій план побудови економічно сильної та успішної України.

Про це Фіртку повідомила прес-служба нардепа.

Люди запитали у Дерев’янка, як українці будуть повертати борги, які Україна взяла у МВФ.

«Україна брала кредити у МВФ з тими чи іншими людьми при владі, яких ми самі обирали або не обирали, бо нам було наплювати. Вони отримали повноваження брати у борг. Враховуючи, що ці борги Україна може віддавати, реструктурувати, списувати, люди, які накрали в держави, мають повернути гроші також», - вважає Дерев’янко.

Він додав, що демократичним державам списали борги, бо для МВФ ці країни врешті давали і можливість інвестувати та розвиватись.

«Але це неможливо коли при владі бандити. Тому в цій ситуації ми є заручниками. Я за те, аби почати робити кроки аби списати частину боргів і запустити економіку зі стрімким зростанням, заморозити рахунки українських злодіїв при владі, провести розслідування їх злочинів і повернути кошти», - додав політик.

Учасники зустрічей також поцікавились, чи є методи, щоб не дати бандитам при владі втекти, як це зробив Янукович.

«Монополія на силу належить владі, поки людина при посаді, ці органи (ГПУ, СБУ тощо) їй підпорядковуються. Є план дій, як зробити так, щоб ці органи були дієві, якщо буде працювати ГПУ, НАБУ - будь-яка людина, яка вчинила тут злочини, втекла за кордон - обов’язково повернеться і нестиме відповідальність», - підкреслив Дерев’янко.

Також цікавили людей питання виведення капіталів в офшори та як цього уникнути.

«Зараз правила такі: коли ти співпрацюєш з офшорними компаніями - ти платиш трохи більше податків. Це має бути невигідно. Мають бути нові податкові правила, реалізований досвід світу, коли співпрацювати з офшорами стає фінансово не вигідно і гроші залишаються в країні», - сказав народний депутат.

Учасники зустрічей поцікавились також, чому Юрій Дерев’янко виступає за скасування мажоритарної виборчої системи.

«Люди не можуть розібратись в цьому вінегреті, купа кандидатів, не зрозуміло, що вони несуть за собою. Відкриті партійні списки дозволяють розібратись, які ідеї сповідує та чи інша людина, яку партійну ідеологію», - пояснив Дерев’янко.

Працівники підприємства повідомили, що платять за електрику без жодних пільг.

«Те, що ваше підприємство платить за електрику за тарифами промисловості - це вигідно тільки людям, які займаються генерацією електроенергії, це антинародна політика. Враховуючи, що це соціальні перевезення, який сенс підприємствам, які надають послуги для людей ставити це в категорію промисловості. Але це проблема глобального рівня, і не тільки електричного транспорту, бачимо, що недавно сталось з євробляхами», - прокоментував кандидат в Президенти.

Він додав, що розмитнення електромобілів має оподаткуватись за ставкою 0%. Юрій Дерев’янко виступив за побудову неоекономіки з новою податковою системою, конкурентним ринком та захистом права власності.

«Це створить умови, що за 2-3 роки люди з країни вже не будуть виїжджати. Тому що кількість інвестицій забезпечить робочі місця не тільки для всіх українців, які тут проживають, але й тих, які через відсутність роботи були змушені виїхати за кордон», - сказав політик.

Він додав, що спілкуюсь з американцями і європейцями, вони кажуть що інвестували в Китай, але вони б з радістю інвестували в Україну, тому що ми їм ближчі, у нас дуже розумі люди, сприятливі умови.

«Тільки зараз бандитська влада цього не дає робити. Олігархи мають тотальні монополії на всі галузі, в тому числі на формування влади», - підкреслив Дерев’янко.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ. Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи, а не ремонтування старої, через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Фотогалерея


20.12.2018 721
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1086
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1630 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2397
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2249 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7533
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15246 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

303

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1027

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1097

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1879
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

275
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

654
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

894
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3121
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

913
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1945
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1000
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35148 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

258
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

477
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

618
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

942