Де зараз купити одяг українського виробника?

Українська продукція гідна того, аби нею пишалися.

Співзасновник бренду Goldi Олег Червонюк створив компанію, яка сміливо конкурує з міжнародними виробниками, щодня розвивається та добре вписується в нові модні тенденції. Тому коли покупці цікавляться, де можна придбати одяг від української компанії, варто без сумнівів відповісти: в інтернет-магазині Голді.

Купуй українське: чому це так важливо?

Історія Goldi — це історія про те, як велика мрія завдяки наполегливій праці перетворилася на реальність. Підтримувати українського виробника варто за будь-яких умов, а в наш непростий час — особливо. Аби наблизити нашу Перемогу, треба не забувати, що кожен українець зараз перебуває на своєму персональному фронті, і економічний фронт не виключення.

Купуючи українське, ви сприяєте розвитку нашої економіки. Вітчизняний виробник забезпечує сотні робочих місць, сплачує податки в державну скарбницю та просуває Україну на міжнародному рівні. Прості дії здатні відновлювати економіку всієї країни, тож покупками в магазині Голді ви не лише тішите себе новими стильними та комфортними речами, але й робите кращим майбутнє та теперішнє України.

Переваги та відгуки покупців магазину Goldi

Бренд Голді пройшов складний шлях від маленької фабрики в Рівному до величезної компанії, що має повний цикл виробництва. Придбання промислового гіганта «‎Льонокомбінат» дозволило виготовляти тканини для майбутніх речей.

Якщо почитати про бренд Голді відгуки, ви дізнаєтеся про головні переваги продукції:

  • відповідність найголовнішим трендам сучасної моди — дизайнери постійно відстежують тенденції, які пропонують на світових модних показах, і адаптують їх під українського споживача;
  • екологічність — сучасні системи очищення води, відмова від використання газу, збільшення частки застосування екологічної сировини — це головні свідчення турботи про довкілля;
  • доступність — цінова політика компанії побудована таким чином, що дозволити собі стильні та якісні речі може практично кожна людина;
  • комфорт — одяг створений із турботою про людей та ідеально підходить для щоденного носіння.

Як стверджують представники бренду Goldi, покупець є для них більшим, ніж просто клієнт. Кожна людина — це член великої родини Голді, завдяки якому створюються нові стильні речі. Саме українці надихають дизайнерів на нові колекції, адже виглядати модно може будь-хто, будь-коли та будь-де.

Партнерський матеріал


23.09.2022 235
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

499
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1140
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2629
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1041
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1282
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2584

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

999

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1566 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1808

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1895
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

19
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

416
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

626
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

155
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

705
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

607
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

811
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

414
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

26
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

293
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

407
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

526