Чиновники запевняють, що на Прикарпатті ситуація із заметами на дорогах під контролем

 

Прихід циклону з північного заходу Європи на Прикарпаття значно ускладнив погодні умови на території краю.

 

З вечора 15 грудня, протягом ночі та ранку 16 грудня на Івано-Франківщині випав дощ із переходом у мокрий сніг. В області спостерігалася ожеледь та налипання мокрого снігу.

Такі погодні умови значно ускладнили пересування автомобілів деякими ділянками автошляхів державного та місцевого значення. Це стосувалося, зокрема, таких напрямків, як Татарів – Кам’янець - Подільський на ділянці смт. Гвіздець Коломийського району - с.Устечко Городенківського району та Снятин - Тязів на ділянці м.Городенка - границя Снятинського району.

 

У зв’язку із погіршенням погодних умов у неділю, 16 грудня, в Івано-Франківську було терміново скликано позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Руслана Гусака.

 

У засіданні комісії взяли участь перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської ОДА Микола Паламарчук, начальник Управління Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області Олег Масляк, начальник ОКЦ ТУ МНС в області Ігор Оксентюк, начальник управління з організації роботи апарату ОДА Євген Мельничук, начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Олінійчук, начальник управління капітального будівництва департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Роман Пацак, заступник начальника головного фінансового управління ОДА Зінаїда Коритан, представники обласної Державтоінспекції, начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович.

 

На засіданні обговорювалися питання ускладнення погодних умов, способи вирішення цих проблем та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час снігопадів. Одним із ключових моментів обговорення стала необхідність організувати проведення обстежень дахів будівель і споруд спільно з комунальними та іншими зацікавленими службами, з метою визначення ступеня загрози руйнування через перевантаження снігом. 


За результатами доповідей членів обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, запрошених і з урахуванням їх обговорення комісією було прийнято ряд надзвичайно важливих для нормального життєзабезпечення Прикарпаття за теперішніх складних погодних умов рішень. Зокрема, департаментам охорони здоров’я, соціальної політики, головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації було доручено організувати розчистку дахів адміністративних та інших будівель від снігу та криги.

 

Зусилля усіх комунальних служб Івано-Франківської області, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування будуть спрямовані на мінімізацію наслідків інтенсивних снігопадів. На Прикарпатті працюють мобільно-оперативні групи Управління Держтехногенбезпеки та ТУ МНС в області, котрі постійно проводять моніторинг ситуації та інформування щодо можливих ускладнень погодних умов.

 

 

Читайте також:

Протягом вихідних на Прикарпатті внаслідок обмороження госпіталізовано 3 людей


17.12.2012 2075 1
Коментарі (1)

Аднрій 2012.12.17, 15:59
Питання до фіртки: Ви завжди піднімали актуальні питання сьогодення, а зараз як води у рот набрали - ні слова по дороги в місті, про тротуари, про роботу міських комунальників. МОЖЕ ВАС ВСЕ ВЛАШТОВУЄ. АБО Є ІНШІ ПРИЧИНИ?
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1283
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2577
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2142
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2205
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6626 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2483 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

377

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1189

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1316

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1447
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

312
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

184
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

611
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

88
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26550
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

576
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10492 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

87
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

118
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

431
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

577
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

649