Чому не варто боятися лазерного лікування варикозу?

Вільчинський Андрій Йосипович – судинний хірург медичного центру «Оксфорд Медікал»

Варикозне розширення вен ніг – це доволі поширена проблема серед сучасних людей. Причин виникнення варикозу досить багато: недостатність стінки вен, порушена робота клапанів, надання переваги транспорту аніж ходьбі пішки, стояча робота, спадковий фактор та багато інших.

ЩО ТУРБУЄ ПАЦІЄНТІВ З ВАРИКОЗОМ?

Звичайно ж, втома та набряки ніг приносять багато негативу у житті пацієнтів. Але, як не дивно, за даними численних опитувань, основна проблема, котра спонукає пацієнта звернутися до лікаря, - це неестетичний зовнішній вигляд. В основному, таку думку висловили представниці прекрасної половини людства, але, все-таки, загалом 90% пацієнтів сильно незадоволені виглядом своїх ніг при варикозній хворобі.

Настає літня пора і, якщо все буде добре, можливо ми ще не пропустимо пляжний сезон. Варто зрозуміти жінку, котра не може похизуватися новим купальником, адже вона соромиться своїх ніг. І навіть вибір спідниці обмежується моделями нижче коліна. Варто зрозуміти, коли жінка не може пройтися бодай годину на підборах, бо ноги починають нестерпно боліти і набрякати так, що стає не так вже й легко ці підбори зняти. Варто зрозуміти чоловіка, котрий з дитинства любить гори і не може собі дозволити підйом, бо навіть прогулянка парком дається взнаки. 

ЧОМУ ЛЮДИ БОЯТЬСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?

Статистика звернень до судинного хірурга свідчить, що з варикозною хворобою звертаються на більш пізніх стадіях. Важко уявити, але деякі люди чекають аж до появи трофічних виразок! Чому люди продовжують терпіти біль та псувати собі настрій після кожного погляду у дзеркало?

Причини є простими та всім відомими:

  • По-перше, люди шкодують витратити свій вільний час. Дивно, але ми надаємо перевагу перегляду трьохгодинного фільму перед 15-ти хвилинною консультацією.
  • По-друге, кожен може соромитися. Як люди соромляться прийому проктолога чи уролога, так і не наважуються показати свої ноги судинному хірургу.
  • По-третє, люди бояться складних операцій. Чутки про ускладнення наркозу, сепсис, кровотечі, гематоми лякають кожного, хто чує слово: «операція». Та ще більше люди бояться витратити багато часу та коштів на процедуру та реабілітацію.

Також є багато інших чинників, адже кожна людина – особистість, яка має свої погляди, побоювання та вподобання.

ЧОМУ НЕ ВАРТО БОЯТИСЯ ЛАЗЕРНОГО ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ?

Чи знаєте ви, що сучасна медицина може запропонувати такі методики лікування варикозу, після яких ви можете навіть не відриватися від звичного способу життя? Буквально 60 хвилин – і все, можна вирушити додому! Ми пропонуємо сучасну ефективну методику лікування варикозу – ендовенозну лазерну коагуляцію!

Метод полягає у введенні оптоволокна в судину через тонкий отвір під контролем УЗД. Надалі виникає термічна дія на стінку судини та склеювання її зсередини. Ефективність методу підтверджена численними позитивними відгуками наших пацієнтів! Пацієнти дивуються тому факту, наскільки все безпечно, швидко та безболісно. І головне – не потрібно залишатися у стаціонарі, можна одразу поїхати додому. 

І варто зазначити, що цінова політика закладу є лояльною для кожного пацієнта. Адже у вартість одразу входять попередні лабораторні обстеження перед процедурою, ЕКГ та консультація терапевта, сама операція, місцеве знеболення, медикаменти, компресійна панчоха, рекомендації судинного хірурга, контрольний огляд лікаря.

Тому бажаю розвіяти всі міфи та стереотипи щодо лікування варикозу! Терпіти біль чи звернутися до лікаря – вибір за вами! Гарантую, що саме в Оксфорд Медікал вам нададуть якісну медичну допомогу на європейському рівні! Для запису на консультацію телефонуйте за номерами +380673777299, або +380503777299.


27.11.2020 11115
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

784
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

603
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9357 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2695 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1995
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2497

Як московити крали історію наших предків.

187

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

183

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

717

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

756
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

163
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

277
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

490
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

168
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

425
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

509
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

649 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5760
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

229
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

396
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

482
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

488