Чому message-маркетинг знову в тренді: 8 переваг цього інструменту для бізнесу

Сьогодні існує безліч маркетингових інструментів, які дозволяють залучати увагу цільової аудиторії до товарів або послуг конкретних фірм.

Одним з перших способів масової розсилки був message-маркетинг, який передбачав відправку SMS-повідомлень за номерами телефонів стільникових операторів в конкретній країні. З підвищенням популярності соціальних мереж цей маркетинговий інструмент став використовуватися вкрай рідко.

Але сьогодні message-маркетинг знову є трендом для бізнесу, що обумовлено високим попитом месенджерів.

В Україні цей інструмент маркетингу ефективно використовує компанія Datagroup. Послуга масової розсилки повідомлень від провайдера Датагруп передбачає використання не тільки SMS-повідомлень, а й відправлення повідомлень в популярних месенджерах.

Головні переваги message-маркетингу

Маркетологи стверджують, що масова розсилка повідомлень вважається найбільш ефективним способом залучення клієнтів і підвищення обсягів продажів, а все через наступні випадки:

  • Найширше охоплення ЦА. Мобільний зв'язок і месенджери використовуються більше ніж 90% всіх жителів України, тому message-маркетинг надає можливість взаємодії з величезною кількістю потенційних клієнтів. Обмеженням є лише креативність фірми та перелік контактів.
  • Високі показники залученості. За статистикою користувачі перевіряють мобільні телефони та месенджери до 50-80 разів щодня, тому відправлені повідомлення характеризуються високим рівнем відкриття та читання.
  • Широкі можливості для розвитку. За допомогою message-маркетинг можна рекламувати продукцію або послуги, повідомляти про акції та розпродажі, розповідати про майбутні події, відправляти новини та т. Д.
  • Універсальність. Масова розсилка повідомлень підходить для будь-яких представників бізнесу. Великі компанії використовують інструмент для зв'язку з широкою ЦА, а невеликі фірми для локального впливу на клієнтів.
  • Миттєвий зв'язок. Відправлення SMS і повідомлень в месенджерах займає лічені секунди.
  • Відсутність bounce ("інерційного відскоку"). У порівнянні з email-розсилкою, у випадку з message-маркетингом відсутній ефект bounce. Навіть якщо користувачі не в мережі, вони будуть доставлені їм відразу при повторному підключенні телефону.
  • Гармонійна сполучуваність. Message-маркетинг застосовують разом з іншими способами (email-розсилка, web-push повідомлення та ін.). Досвідченим маркетологам вдається комбінувати ці канали, щоб досягти поставлених цілей.
  • Зручність і простота. Для створення message-кампаній не потрібні спеціалізовані знання і навички процес є максимально простим і вимагає мінімум часу.

Масова розсилка повідомлень на мобільні пристрої користувачів і в месенджерах знову набуває популярності серед інтернет-маркетологів, що обіцяє залишитися в трендах найближчі 3 - 5 років.

Партнерський матеріал


31.08.2021 632
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

619
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3212
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2108
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

421

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2272
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

270
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

769
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1266 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003