Чи працюють фітопрепарати при хворобах сечостатевих шляхів?

Проблеми сечостатевої системи не мають віку і статі - до лікаря звертаються жінки, чоловіки, і навіть підлітки. Нічого дивного в цьому немає, адже наші нирки і сечовий міхур - досить вразливі органи. Вони приймають на себе удар від токсинів, метаболітів, факторів навколишнього середовища та різноманітних інфекцій.

Найчастіше при захворюваннях сечостатевої системи призначають антибіотики широкого спектру. Однак кваліфікований лікар завжди зробить вибір на користь комплексного підходу і доповнить терапію допоміжними засобами. Одним з таких помічників може стати Канефрон® Н - таблетки або краплі на рослинній основі.

Що з себе являє Канефрон® Н

Канефрон® Н - це фітопрепарат з доведеною ефективністю, який застосовується при захворюваннях сечостатевої системи. Його можуть призначити при:

  • Циститі. Як у випадку первинного неускладненого випадку, або на додаток до антибіотика при інших формах циститу.
  • Сечокам'яній хвороби. В якості підтримуючої терапії, профілактики утворення конкрементів, а також після їх видалення.
  • Пієлонефриті. Для нормалізації роботи нирок і відновлення сечовипускання, зняття запалення (в комплексі з антибіотикотерапією), для продовження ремісії при хронічній формі захворювання і т.д.

Препарат випускається міжнародною компанією Біонорика, яка розробляє рослинні засоби вже більше 80 років. Канефрон® Н зареєстрований по досьє лікарського препарату, так як відповідає всім стандартам доказової медицини і проходить регулярні перевірки на кожному етапі виробництва.

В основі його ефективності лежить концепція фітонірингу. Це унікальний запатентований підхід до виробництва, фітопрепаратів починаючи від відбору і культивації рослин і закінчуючи виробництвом спеціальних екстрактів і готових лікарських форм з достатнім і незмінним змістом біологічно активних речовин рослин в кожній дозі препарату.

Концепція фітонірингу передбачає:

  • культивування «ідеальних примірників» лікарських рослин з рекордним вмістом біологічно активних речовин, що володіють лікарською цінністю;
  • відбір насіння з власного насіннєвого фонду компанії;
  • вирощування сировини на екологічно чистих полях, що відповідає вимогам GACP;
  • індивідуальний метод екстрагування корисних речовин, який оптимально підходить конкретному виду рослин;
  • лабораторні дослідження і контроль на всіх етапах виробництва;
  • стандартизоване дозування компонентів в кінцевій речовині - таблетках або краплях Канефрон® Н.
  • Доклінічні та клінічні дослідження готових препаратів. Жоден препарат Біонорики не виходить на ринок до тих пір, поки його ефективність не буде доведена в дослідженнях, що відповідають високим стандартам доказової медицини.

Як приймають Канефрон® Н

Приймати препарат слід згідно з інструкцією або призначенням лікаря. Вибрати форму можна самостійно: таблетки зручно носити з собою і використовувати в будь-який час; краплі можна розводити водою або соком, щоб заглушити лікарський присмак. Крім того, форма крапель найчастіше підходить для підлітків (прийом препарату дозволено з 12 років).

Однак не рекомендується займатися самолікуванням і самостійно призначати собі препарат. Необхідно проконсультуватися з урологом, нефрологом або терапевтом. Саме лікар повинен підібрати оптимальне дозування і термін застосування ліків.

Використані джерела:

  • WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants. World Health Organization Geneva 2003.
Партнерський матеріал


04.09.2021 1171
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1341
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1025
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2048
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3533
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1326
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1312

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1635

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

475

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1119

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1282
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24238
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

488
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2650
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

597
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1486
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

661
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15358
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

466
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

567
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1421 2
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

598
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

513