Чи працюють фітопрепарати при хворобах сечостатевих шляхів?

Проблеми сечостатевої системи не мають віку і статі - до лікаря звертаються жінки, чоловіки, і навіть підлітки. Нічого дивного в цьому немає, адже наші нирки і сечовий міхур - досить вразливі органи. Вони приймають на себе удар від токсинів, метаболітів, факторів навколишнього середовища та різноманітних інфекцій.

Найчастіше при захворюваннях сечостатевої системи призначають антибіотики широкого спектру. Однак кваліфікований лікар завжди зробить вибір на користь комплексного підходу і доповнить терапію допоміжними засобами. Одним з таких помічників може стати Канефрон® Н - таблетки або краплі на рослинній основі.

Що з себе являє Канефрон® Н

Канефрон® Н - це фітопрепарат з доведеною ефективністю, який застосовується при захворюваннях сечостатевої системи. Його можуть призначити при:

  • Циститі. Як у випадку первинного неускладненого випадку, або на додаток до антибіотика при інших формах циститу.
  • Сечокам'яній хвороби. В якості підтримуючої терапії, профілактики утворення конкрементів, а також після їх видалення.
  • Пієлонефриті. Для нормалізації роботи нирок і відновлення сечовипускання, зняття запалення (в комплексі з антибіотикотерапією), для продовження ремісії при хронічній формі захворювання і т.д.

Препарат випускається міжнародною компанією Біонорика, яка розробляє рослинні засоби вже більше 80 років. Канефрон® Н зареєстрований по досьє лікарського препарату, так як відповідає всім стандартам доказової медицини і проходить регулярні перевірки на кожному етапі виробництва.

В основі його ефективності лежить концепція фітонірингу. Це унікальний запатентований підхід до виробництва, фітопрепаратів починаючи від відбору і культивації рослин і закінчуючи виробництвом спеціальних екстрактів і готових лікарських форм з достатнім і незмінним змістом біологічно активних речовин рослин в кожній дозі препарату.

Концепція фітонірингу передбачає:

  • культивування «ідеальних примірників» лікарських рослин з рекордним вмістом біологічно активних речовин, що володіють лікарською цінністю;
  • відбір насіння з власного насіннєвого фонду компанії;
  • вирощування сировини на екологічно чистих полях, що відповідає вимогам GACP;
  • індивідуальний метод екстрагування корисних речовин, який оптимально підходить конкретному виду рослин;
  • лабораторні дослідження і контроль на всіх етапах виробництва;
  • стандартизоване дозування компонентів в кінцевій речовині - таблетках або краплях Канефрон® Н.
  • Доклінічні та клінічні дослідження готових препаратів. Жоден препарат Біонорики не виходить на ринок до тих пір, поки його ефективність не буде доведена в дослідженнях, що відповідають високим стандартам доказової медицини.

Як приймають Канефрон® Н

Приймати препарат слід згідно з інструкцією або призначенням лікаря. Вибрати форму можна самостійно: таблетки зручно носити з собою і використовувати в будь-який час; краплі можна розводити водою або соком, щоб заглушити лікарський присмак. Крім того, форма крапель найчастіше підходить для підлітків (прийом препарату дозволено з 12 років).

Однак не рекомендується займатися самолікуванням і самостійно призначати собі препарат. Необхідно проконсультуватися з урологом, нефрологом або терапевтом. Саме лікар повинен підібрати оптимальне дозування і термін застосування ліків.

Використані джерела:

  • WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants. World Health Organization Geneva 2003.
Партнерський матеріал


04.09.2021 1139
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1381 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1702 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2495
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2322 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7560
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15280 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

335

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1054

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1121

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1912
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

295
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

672
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

913
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3137
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

940
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1968
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1019
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35170 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

288
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

498
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

643
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

960