Через зростання сатанізму зростає потреба в екзорцистах

Римська католицька церква повідомляє, що сплески активності сатаністів, підігріті Інтернетом, призвели до гострої потребі в екзорцистах.

 

Експерти заявляють, що завдяки всесвітній мережі, отримати доступ до інформації про поклоніння дияволу стало дуже легко.

Екзорцизм став головною темою на шестиденній конференції під юрисдикцією Університету Ватикану в Римі.

 

Спеціаліст з небезпек, яким піддаються молоді люди через зацікавлення сатанізмом, з цього університету Карло Кліматі заявив: «Завдяки Інтернету знайти інформацію про сатанізм стало набагато простіше, ніж у минулому».

 

«Вам потрібно тільки пару хвилин, щоб зв'язатися з сатаністами або щоб почати вивчати окультні науки. Але конференція проводиться не для того, щоб розповісти, як стати екзорцистом, а для того, щоб поділитися інформацією про екзорцизм, сатанізм і секти, щоб допомогти сім'ям та священикам. До групи особливого ризику входять молоді люди, що мають серйозні проблеми або тендітну психіку», - повідомляє Кліматі.

 

За його словами, завданням семінарів стало ретельне дослідження зі «всією серйозністю і науковою суворістю» такого явища як сатанізм, виключаючи поверхневий і чуттєвий підходи.

 

Конференція в Римі зібрала 60 представників католицького духовенства, а також докторів, психологів, психіатрів, працівників соціальної сфери, які займаються молоддю, щоб вони могли обговорити заходи по боротьбі з небезпеками, які таяться в поклонінні дияволові.

 

Організатори конференції стверджують, що популярність сатанізму серйозно недооцінюється в останні роки.

 

«Сталося відродження руху», заявляє колишній екзорцист Габріель Нанні.

 

У теорії будь-який священик може здійснити обряд екзорцизму - ритуал, що включає в себе молитви для вигнання демона з людини, яка вважається одержимою.



Але представники Ватикану 3 роки тому повідомляли, що парафіяльний священик повинен покликати професійного екзорциста, якщо є підозри, що один з парафіян потребує очищення від злих сил.

 

Член Ватиканської Конгрегації з канонізації святих отець Нанні каже, що екзорциста треба кликати, якщо є «тверда впевненість, що людина одержима».

 

Це може виражатися через радикальні і турбуючі зміни в поведінці і голосі, або через несподівану здатність говорити на іноземних мовах, або незв'язна мова.

 

Поки кількість реальних випадків одержимості демонами залишається відносно маленькою, «ми повинні бути насторожі, бо окультні і сатанистські практики поширюються з великою швидкістю, почасти за допомогою Інтернету і нових технологій, з-за яких стало легше отримати доступ до ритуалів», розповідає батько Нанні .

 

У минулому році головний екзорцист Ватикану заявив, що диявол проник у саме серце католицької церкви - у Ватикан.

 

Батько Габріель Аморт заявив, що одержимих демонами людей рве осколками скла і шматочками заліза, вони кричать, пускають слину, ридають, богохульствують. Також одержимих треба обмежити в русі.

 

Він оголосив, що сексуальні скандали, які поглинули католицьку церкву в США, Ірландії, Німеччині та інших країнах, це доказ війни, яку веде Антихрист проти Ватикану. Він же повідомив, що папа Бенедикт XVI «воістину» надає великого значення практиці екзорцизму.



Джерело: mixednews.ru


12.04.2011 2325 0
Коментарі (0)

26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

518
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

846
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1183 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2617
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1966
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2201

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

271

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

403

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1348

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1326
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

162
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18102
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1060
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3405
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

761
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10537
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6257
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

875
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

190
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

416
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3020
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

734