Боронив Україну в АТО та знову став у стрій з початком повномасштабної війни: історія прикарпатського бійця Ігоря Перегінця (ФОТО)

Ігор Перегінець — військовослужбовець, солдат 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
Історію воїна розповідають на сторінці Дзвиняцької громади, пише Фіртка.
Ігор Перегінець народився 21 серпня 1990 року в мальовничому селі Дзвиняч. З раннього віку проявляв наполегливість у навчанні та активну життєву позицію.
Після закінчення школи вступив до Прикарпатського національного університету, де здобув юридичну освіту.
На момент початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Ігор планував їхати на роботу у Німеччину.
"Але, коли країна опинилася перед загрозою, він прийняв одне з найважливіших рішень у своєму житті — залишити все та стати на захист Батьківщини. Ігор не вагався ані хвилини, бо розумів: робота зачекає, а Україна — ні", — пишуть на сторінці громади.
Військовий брав участь у боях з перших днів війни. Виконував бойові завдання на Київщині, а згодом долучився до важких боїв на Бахмутському, Сіверському, Лиманському та Куп’янському напрямках. Ці регіони стали одними з найгарячіших точок війни, де українські військові чинили героїчний опір ворогу.
Однак, його військовий досвід розпочався ще у 2014 році, коли він брав участь в Антитерористичній операції на сході України, в тому числі в боях під Іловайськом.
За відвагу та безстрашність Ігор Перегінець нагороджений орденом "За мужність" III ступеня та відзнакою за бойову звитягу.
"Одна з найбільших труднощів на війні — втрата побратимів. Важко переживати смерть тих, з ким стояв пліч-о-пліч, ділив їжу, холод і небезпеку.
Життя розділилося на дві частини: одна — це війна, побратими, боротьба за справедливість, а інша — це родина, дружина Анастасія, друзі, з якими хочеться бути частіше, а не лише кілька днів на рік", — ділиться Ігор своїми відчуттями.
Попри війну, Ігор знайшов щастя — він одружився зі своєю коханою Анастасією. У шаленому вирі подій, серед обстрілів і боїв, він знайшов підтримку і любов, яка стала для нього надійним тилом.
"Війна загартувала мене і зробила стійкішим у стресових ситуаціях, — зазначає Ігор. Вона навчила швидко приймати рішення, не втрачати самовладання та знаходити сили навіть у найтемніші моменти".
Ігор Перегінець твердо вірить у перемогу України. Воїн бачить її вільною, сильною та незалежною державою, де люди можуть жити в мирі та безпеці.
Чоловік також висловлює щиру вдячність своїм батькам Богдані Данилівні та Дмитру Івановичу, коханій дружині Анастасії та сестрі Лідії за підтримку, любов та молитви, які він відчував навіть на тисячі кілометрів від рідного дому.
"Ігор Перегінець — це приклад справжнього Героя нашого часу. Його історія є доказом того, що справжні воїни — це не просто солдати, а люди з великим серцем, що готові віддати все заради свободи та майбутнього своєї країни", — підкреслюють у громаді.


Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

621
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3216
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2109
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

422

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2276
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

271
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

770
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1268 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003