Богдан Юрин: Я - виходець з простого народу, тому проблеми кожного селянина для мене близькі

 

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t34.0-12/12071890_947653791958406_1344198232_n.jpg?oh=f66fbe76576723dac4c854d2d8f517a8&oe=56145E5B

 

"Не словом, а ділом " допомагають військовим на сході громадські активісти Долинського району.

 

Ще за часів Майдану сформувався осередок патріотів Долинщини, котрі своєю чіткою позицією та вольовим характером показали, що лише завдяки об’єднаності та силі духу можна відстояти незалежність держави.

 

Одним з перших, хто поїхав на Майдан, а тепер і волонтер, очільник МБО "Благодійний фонд Майдану" – Богдан Юрин. Людина, що знана як хороший сім’янин, добрий господар та фахівець, відданий своїй справі. Богдан Васильович на цьогорічних виборах балотується на голову Малотур'янської сілької ради та депутатом до районної ради.

 

Пане Богдане, розкажіть про свій життєвий шлях?

Народився у с.Сенечів, Долинського району в багатодітній сім'ї. Все життя працював, допомагав батькам, адже нас було четверо. Дитинство було чудовим: свіже повітря, карпатські краєвиди і цей подих… дитячої безтурботності пам’ятаю і досі. Я завжди допомагав своїй родині, що роблю і до цих пір, адже сім'я для мене передусім. Закінчивши Сенечівську середню школу, я пішов служити до лав армії. А потім пройшов шлях від водія до створення власного бізнесу.

 

Ви були одним з перших, хто поїхав на Майдан у 2014 році. Як це було?

Знаєте, про Майдан досить важко говорити, це були дуже важкі часи. Я з активістами Долинщини : Алла Шевченко, Володимир Мостовий, Тарас Мельник та багато інших... були на Майдані вже на третій день. Проживали в наметах, чергували, змінюючи один одного, наша робота полягала у блокуванні беркутівців. Згодом, я поїхав додому, влаштовував доставку дров на Майдан (для обігріву). Треба сказати, що ми старалися справно виконувати свою роботу. І взагалі, на Майдані, кожен знав, за що відповідає і як діяти. Це була неймовірна атмосфера. Такої згуртованості та єдності народу я ще не бачив. У мене й досі мурашки по тілу, коли починаю згадувати виконання Гімну України майданівцями.

 

На Вашу думку, в Україні щось змінилось після Майдану?

Думаю, змінилось, саме в серцях кожного з нас. Не того українця, який, як боягуз, поїхав за кордон, змінилось наше бачення незалежності України. Хоча з корупцією ще потрібно боротись. Її треба викорінити і починати варто з верху, і до низу.

 

В чому полягає робота МБО «Благодійний фонд майдану», який Ви очолюєте ?

Передусім – допомога військовим! Наша організація вивчає потреби військових на Сході, і придбавши все необхідне, завдяки благодійним внесках місцевих підприємців та й небайдужих людей, ми відправляємо нашим хлопцям. Хотілося б зазначити, що з такими однодумцями, як Василь Лучків, Тарас Керницький , Мирон Марецький, Степан Дацьо, Зеновій Сова та з багатьма іншими, можна боронити край. Адже вони з самого заснування допомагають фонду.

Звичайно, останнім часом відчувається значне падіння в допомозі армії мешканцями району. І це зрозуміло, проблеми виснажують. Особливо війна, люди почали зневірюватися. Та я закликаю не опускати рук, адже у багатьох з нас рідні та знайомі в зоні АТО і їм потрібна наша допомога. Хто ж як не ми?!

 

На Вашу думку, з чого потрібно почати роботу Малотур'янському сількому голові?

Я – виходець з простого народу, тому проблеми кожного селянина для мене близькі. Будуючи свою політичну діяльність, хочу приносити жителям села Мала Тур'я та мешканцям Долинського району лише впевненість у завтрашньому дні. Адже спільними зусиллями однодумців можна вивести район на передові місця в області з економічного розвитку.

Звичайно ж, як господарник, думаю, насамперед, вирішення питань з дорогами - провести ремонт сільських доріг. Постійно чую скарги односельчан. Так не повинно бути! Організація роботи сміттєвідходів, добитися газифікації та повноцінного водопостачання, сприяти організації спортивних заходів та дозвілля молоді у селі. І звичайно, найболючіше питання - чітке визначення меж села Мала Тур'я. Це питання буде першочерговим у моїй роботі.

Я іду на вибори на платформі УКРОПу, бо вірю, що в цій команді — молоді перспективні люди, сповнені ентузіазму та щирого бажання до якісних змін, а крім того, і це дуже важливо, наш обласний УКРОП — це також люди, за спиною яких чималий досвід, які показали себе добрими господарниками, зругртували довкола своїх ідей громаду, і крокують в ногу часу. Вони розуміють, що робити і знають, як, тому я в них вірю. Разом ми переможемо!

 

Розкажіть про Вашу сім'ю

Я одружений. Виховую з дружиною двох дітей, вже дідусь. Сім'я - для мене, це найголовніше у житті! Я віруюча людина, тому лише завдяки сімейним цінностям долаю всі незгоди. Сім'я є моїм життям і моїм надійним тилом. Коли українці будуть віддані своїй сім'ї, то і в державі буде все гаразд. Все починається з нас із вами. Тому щасти нам!


04.10.2015 950 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1400 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1712 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2499
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2326 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7563
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15283 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

338

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1058

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1125

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1917
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

299
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

676
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

916
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3138
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

946
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1971
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1024
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35174 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

291
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

501
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

648
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

964