“Хочеться просто сказати велике спасибі людям із добрим серцем”, - відгукується про антикризовий проект Івано-Франківського Карітасу Іван Жовнір, мешканець села Голинь. Пан Іван — один із 202 прикарпатців, які отримали продукти харчування та медикаменти від Карітасу у рамках програми адресної допомоги. Проект тривав з 20 травня до 20 листопада за підтримкиміжнародного фонду “Відродження” (МФВ).
Працівники БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” здійснили нелегку роботу в рамках проекту “Розширення спектру соціальних послуг для одиноких та малозабезпечених людей похилого віку шляхом надання адресної соціальної допомоги у вигляді продуктів харчування та медикаментів”. За півроку вони відвідали від хати до хати найменш забезпечених прикарпатців, більшість з яких які мешкають у найвіддаленіших селах краю, а тому як ніхто потребують допомоги та уваги. Допомогу від Карітасу завдякиМФВ отримали одинокі малозабезпечені люди віком від 55 до 93 роки, які не мають можливості розраховувати на догляд та підтримку з боку рідних. Сьогодні вони дякують Карітасу за неабияку підтримку, яка допомогла їм покращити здоров'я та якість життя.
“Шановні працівники Благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ”! Щиро дякуємо Вам, низький уклін, за таку велику допомогу, яку надали Ви. Нам, одиноким людям, приємно, що ще хтось має таке щире серце. Ліки і продукти, які ви нам дали, зробили велику справу. Зігріли старечі серця, “лікували наші душі”, оповили теплом і увагою. Любити ближніх своїх нас учив сам Ісус Христос — про це знають усі, але, на жаль, не кожен спішить підтримати тих, хто опинився у скрутному становищі. На щастя, є люди, яким не байдужа доля інших. Серед них і Ви. Хочеться просто сказати велике спасибі людям з добрим серцем!” (Жовнір Іван та Оленюк Іван, с.Голинь, с. Середній Угринів, Калуського району”.
“Ми досягнули мети проекту — покращили доступ людини у похилому віці до забезпечення її фізіологічних потреб, надавши у допомогу продукти харчування, медикаменти та засоби догляду. Але є й інший позитивний результат: для старенької людини ця допомоги -- ознака того, що вона не самотня та не відкинута суспільством, а такі ліки не придбаєш у жодній аптеці”, -- поділився враженнями від реалізації проекту його соціальний працівник Микола Мазурик.