Аня Заячківська про конкурси краси, мотивацію, мрії та благодійнійсть

 

/data/blog/60300/f4afb3302b2bde63a46336681aa28bb7.jpg

 

Анна Заячківська – переможниця конкурсу Міс Україна 2013, представляла Україну на Міс Світу 2013, виконавця авторських пісень. Щира, неймовірно проста, ніжна та з безмежно добрим серцем дівчина.

 

Ань, скажи, будь ласка, що мотивувало Тебе прийняти участь у Міс Україна?

Я якось і не задумувалась над тим, що мене мотивувало це зробити, але був ряд збігів, які направили мене на цю дорогу. Для мене все це було досить неочікувано.

Я читала, що головною причиною була любовна історія…

… все Ви вичитуєте (Сміється). Ну і справді, ще однією причиною був не надто сприятливий період для мене, не надто гарні відносини із моїм хлопцем, і в один момент якось все розірвалося у нас. Напевно, я хотіла щось змінити, почати рухатись у новому напрямку, у цей час це було необхідністю для мене. Воно якось все комплексно співпало і вийшло, як вийшло.

Як гадаєш, чому Тобі віддали перевагу, що було в Тобі такого, чого не мали інші дівчата?

Я завжди старалась бути собою і виконувати все добре: усі позиції, постановочні номери та розумно відповідати на питання. Напевно, у ту хвилину, в той час я вирізнялась поміж усіх дівчат, що якимось чином зацікавило тих людей, які були у журі.

Аня9

Вигравши конкурс в Україні Ти вирушила на Балі. Чи відчувала Ти підтримку з України?

Насправді, я розуміла, що їду не я, а моя країна. І ніколи особисто себе не представляла, а намагалася, якнайкраще представити Україну. Я отримала багато хороших відгуків від організаторів та фотографів, які обожнювали працювати зі мною. Також для мене стало приємністю, що мою пісню оцінив лондонський композитор та музикант, який був одним із членів журі. Якось він навіть сказав мені: «Спробуй себе на Євробаченні!» (Сміється).

Пісня, яку Ти представила на конкурсі, була написана Тобою?

Так, моя. Тільки частинка іноземною була перекладена дочкою Романа Калана.

Що взяла для себе від цього конкурсу? Повернулася іншою?

Так, приїхала трохи інакшою, адже я побачила зовсім інший світ з такими добрими, щирими, радісними людьми. Я не хочу сказати, що українці не є такими, але у нас є дуже багато проблем і речей, які пригнічують. Постійно на вулицях ми ходимо або сумні, або незадоволені, задумані, або ж заплакані. Рідкість, коли людина є така сяюча, осяяна сонцем.

Як думаєш, у чому наша проблема?

По-перше, інше відношення до життя. Вони дякували Богу за кожну хвилину, нам потрібно цього вчитися. По-друге, вони готові ділитися навіть тим, що мають, а мають вони небагато.

Аня5

Після конкурсу, Ти приїхала в Україну вже з якимись конкретними пропозиціями?

Чесно, єдиною моєю помилкою було те, що я не відреагувала одразу на всі пропозиції, які отримала. Я приїхала в Україну, а за місяць вже був Майдан. У мене була можливість виїхати закордон, ніжитися на сонці і займатися своєю кар’єрою, та я обрала трохи інший шлях. На Майдані я фізично була присутньою три місяці.

Від самого початку?

Від кінця листопада і до січня.

Що робила там, чим допомагала?

Після того як приїхала в столицю я зрозуміла, що рук не вистачає на кухні. Тому, вирішила не тільки бути присутньою фізично на Майдані, хоча присутність в той момент там була також важливою, але вирішила замінити декількох дівчат на їхній зміні: готувала чай, канапки і т.д. Згодом я познайомилася із людьми, які проводили «Вільний Університет Майдану», де проводилися дуже цікаві обговорення. У новорічну ніч я уже вела там програми як ведуча із Євгенією Стрижевською. І хоч реакція мого тіла на холод була несприятлива, я ні на мить не пошкодувала, що була в ці дні там.  Напевно, це був найкращий Новий рік у моєму житті.

Майдан завершився. А чи змінилися українці?

Напевно, як які. Люди, які мали певне відношення до цих подій, то стовідсотково змінилися. Коли я працювала у лікарні із потерпілими, допомагаючи їх перев’язувати, бачила молодого хлопця в якого із носа лилась кров, із рота також. В такі моменти не можна було не змінитися, не можна було не переоцінити своє життя і не задумуватися над правильністю тих речей, які Ти робив.

Чим зараз займаєшся?

Намагаюся втілити у життя свою мрію – створити благодійну організацію, школу, або ж лікарню.

Аня3

Для кого, власне, буде ця школа?

Хотілося, щоб там навчалася талановита молодь, яка не має можливості навчатись. Ідея спрямована на дітей з сиротинців та інтернатів. Ми звикли приносити речі у дитячі будинки, але таким чином ми їх нічому не вчимо. Потрібно брати те хороше, що вони мають в собі і розвивати, намагатися пристосовувати їх до суспільства, щоб вони не були тільки користувачами, але й могли дати щось суспільству.

Що Ти вкладаєш у поняття краса?

Це поєднання внутрішнього, прекрасного Світу і зовнішнього. Це поняття для кожного індивідуальне. Я вірю, що Бог і так створює кожну людину прекрасною, а завдання людини працювати і самореалізовуватися.

Ти була на конкурсі краси, де Тебе оточували красиві, розумні дівчата. Приїхавши в Україну пересвідчилася у тому, що українці все ж таки найвродливіша нація?

Я бачила і справді дуже красивих дівчат, тому не знаю, як загалом говорити, хто вродливіший, але знаю одне: українці не дуже цінують красу. От в нас чоловіки надто розбещені жіночою красою, саме тому немає відповідного ставлення . Так насправді, я дуже обурена тим, що наші хлопці, чоловіки, не смію говорити за всіх, не вміють ставитися до жінки, як до леді, а іноземці, у свою чергу, як алмази відкопують цих красивих жінок, вчаться любити, поважати та цінувати їх, і не лише за зовнішність.

Що надихає Тебе у житті?

Саме життя. Продовжувати радіти життю, шукати більше позитиву та добрих речей.

 

У дитинстві хотіла бути: не знаю ким, але точно знала, що мені було б тісно у собі, якщо я не обрала б щось творче.
Остання переглянута кінострічка: фільм зроблений зі смаком та про смак – «Прянощі та пристрасть»
Остання прочитана книга: «Перехрестя» Чеповой В.В.

Улюблена кухня:своя фантазійна кухня. Люблю готувати нестандартні речі!
Країна в якій хотіла би жити: в рідній країні все таки найкраще.

 

juliakushnir.com


02.10.2014 2488 0
Коментарі (0)

02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

423
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

679
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1195
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2530
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1377
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

2039 9

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

707

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

767

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1669

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1657
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

361
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

467
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18374
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7492
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3667
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1057
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10787
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

304
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

301
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

496
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

457
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

693