30 років магазину «Стиль»: на роботі, як вдома

Валентина Юрків уже давно відчуває себе на роботі неначе вдома. Тридцять років тому вона очолила новостворений магазин «Стиль», згодом стала власницею підприємства. Заклад пережив нелегкі часи перебудови, безгрошів’я та крах місцевого виробництва.

Незважаючи на всі негаразди магазин не тільки зміг зберегти конкурентоспроможність на ринку, а ще й переріс у цілу мережу гуртових баз. Хтозна чи знайдеться у місті, чи бодай в області ще один такий унікальний заклад. За три десятки років роботи підприємство досі працює майже у тому само складі, що на початках. Нині весілля, ювілеї та навіть народження онуків святкують усім колективом, по-сімейному.

Спочатку все планувалося як магазин моди «Стиль». Та в радянські часи ніхто не брався торгувати модними речами. В області банально не вистачало постачальників, тому підхід до роботи довелося змінити. Так з’явилася ідея створити магазин із широким асортиментом товарів, який би працював на пряму - від виробника до покупця.

«Я тільки закінчила торгово-економічний інститут у Києві, повернулась у рідне місто. Якось натрапила на оголошення у газеті. Так то і так то, оголошено конкурс з відбору трудового колективу з директором для новоствореного магазину. Я зробила всі умови, написала програму діяльності для майбутнього закладу. Напевно мій ентузіазм комусь припав до вподоби і невдовзі мене призначили директором магазину», - згадує генеральний директор ТОВ «Стиль ЛТД» Валентина Юрків.

Так почалася робота магазину, де було створено кілька відділів – гардинні, галантерейні та господарські товари, а також будівельний відділ. В першу чергу заклад підписав угоди прямих постачань з усіма заводами, фабриками, кооперативами та виробництвами області. Утвердилась стійка позиція підтримувати місцевих товаровиробників.

«За чотири роки ми взяли магазин в оренду. Поступово викупили майно і приміщення, почали господарювати самі. Так сталося, що підприємства області, з якими співпрацював магазин, перестали виробляти товари. Полиці буквально стояли порожніми. Та ми прийняли рішення не опускати руки і почали їздити по всій Україні у пошуках нових партнерів», - каже Валентина Юрків.

Щоб підтримувати господарську діяльність, поруч із магазином «Стиль» почали проводитись виставки вітчизняного товару. Згодом заклад став одним із засновників Торгово-промислової палати в області та членом Всеукраїнської асоціації роботодавців у сфері торгівлі та громадського харчування. Цьогоріч підприємство відзначає своє тридцятиріччя. Нині заклад співпрацює із понад 120 підприємствами по всій Україні, а асортимент товарів сягає 12 тисяч найменувань. Кількість подібних закладів в області можна перелічити на пальцях однієї руки. Валентина Юрків каже, що розвивати підприємство та зберегти конкурентоспроможність на ринку протягом трьох десятків років їх допоміг трудовий колектив, адже більшість співробітників магазину – це ветерани. Працівники задоволені зарплатою і їм не доводиться скитатися по світах у пошуках заробітку. Так, продавці Надія Соколан, Надія Петрів і Любов Дружбляк разом працюють пліч-о-пліч уже 30 років, а комерційний директор Катерина Бабій та продавець Руслана Алікберова присвятили підприємству 23 роки.

«Ми найбільше пишаємося тим, що у нас панує взаєморозуміння і повага. Ось коли справляла весілля у доньки, мої дівчата випікали торти самі, як подрузі, бо у нас так прийнято. Ми ділимося історіями про життя одним одного, підтримуємо, даємо поради. Новий рік та інші свята відзначаємо усім колективом, сім’ями. Маємо уже свої традиції – кожного року виїжджаємо усім колективом на природу. Футбол, волейбол, нам усе під силу. Ми уміємо не тільки працювати, але і відпочивати згуртовано.  Мої працівниці мудрі, добрі, терпеливі, відповідальні, вміють знайти підхід до клієнтів. У спілкуванні завжди тактовні, легко дають раду із численним асортиментом товарів. Відразу видно, що вони знають і люблять свою роботу», - наголошує Валентина Юрків.

на правах реклами


02.05.2018 1093
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

155
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13180 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1500
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

820
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6027
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1671

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

594

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1414

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1229

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1129
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

478
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

609
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1524
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

551
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

837
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5869
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13373
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

184
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

488
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

439
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

749 2