“11 дітей з Моршина”. Франківців запрошують на допрем'єрний показ сімейної авантюрної комедії

Іванофранківців запрошують на допрем'єрний показ сімейної авантюрної комедія “11 дітей з Моршина”.

Фільм вийде в прокат уже 3 січня 2019 року, але  франківчани можуть побачити його першими, пише Фіртка.

У суботу, 22 грудня в кінотеатрі «Космос» відбудеться прес-конференція з акторами та допрем'єрний показ.

Також всі бажаючі зможуть взяти автографи в улюблених акторів.

Кінострічку створила Solar Media за підтримки Міністерства Культури України.

Історія фільму розповідає про те, що за легендою Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, управителька ТРЦ Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина.

Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, глядачі зможуть побачити вже в кіно.

У фільмі зібрано направду зоряних акторів. Це Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Ольга Фреймут, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Анатолій Анатоліч, Сергій та Сніжана Бабкіни, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів, Назарій Задніпровський. І, звичайно ж, 11 дітей, які і будуть рятувати світ від несправедливості.

Продюсер фільму Сергій Лавренюк привідкрив таємницю легенди Моршина: “Спершу я почув легенду про те, що Моршин створили на місці падіння метеорита, а потім знайшов історичні факти, які розповідають про те, що за часів Боніфація Штіллера в Моршині пройшов метеоритний дощ, який залишив по собі поклади залізонікелевих порід та осмію. Завдяки його властивостям і позитивному впливу на місцеву флору і фауну у свій час було відкрито курорт, який досі відомий своєю цілющою водою. Ця історія мене так зачепила, що я запропонував сценаристам та режисеру використати її у нашому фільмі”.

“Коли тобі випадає шанс - роби і не гальмуй! Саме так вважає моя героїня Сніжана, яка робить усе, щоб вирватися з маленького містечка і почати жити на широку ногу. Цей образ мені видався цікавим і я спробувала зробити його досить яскравим і з певним викликом. Все вдалося, завдячуючи режисеру та крутій зоряній команді, яка присутня у фільмі”, - коментує Олена Лавренюк, актриса.

Аркадій Непиталюк, режисер: “Від початку ми задумували дитячу історію, але потім зрозуміли, що дітям в будь-якому віці цікаво взаємодіяти з дорослими, копіювати їх або ж доводити свою точку зору. В результаті ми отримали добре кіно, побудоване на  загальнолюдських цінностях таких як дружба, щирість, традиції, взаємодопомога, чесність, відданість і справедливість. Тож в січні вас чекає добре сімейне кіно для всієї родини”.

Лєра Дідковська, актриса, учасниця гурту Open Kids: “Ніколи не могла подумати, що зможу виконувати каскадерські трюки. Згадуючи це у мене досі мурашки біжать. Не зважаючи на короткий знімальний період ми всі здружилися і стали великою сім’єю. Пригадую, що в останній день зйомок було всім трошки сумно. Але вже скоро побачимо результат і це дуже надихає”.

Саунд-продюсером фільму став відомий музикант, актор і тренер-переможець 8-го сезону «Голосу Країни» Сергій Бабкін. Саме він підбирав всю музику до фільму, а також написав саундтрек з одноіменною назвою фільму.

“Коли вся моя сім’я опинилася на знімальному майданчику - я вже не міг залишатися осторонь цього процесу і теж погодився на зйомки. Спершу говорили тільки про роль у фільмі, але в процесі я ще й написав саундтрек. Тож у цій стрічці мені довелося перевтілюватися неодноразово. Тепер наша сім’я може сміливо заявити, що це наше сімейне кіно!”, - поділився своїми враженнями про зйомки у фільмі Сергій Бабкін, музикант і актор.


20.12.2018 2040
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1180
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1003
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2006
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3476
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1294
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1282

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1565

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

443

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1091

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1256
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24213
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

466
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2627
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

533
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1454
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

642
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15325
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

445
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

403
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1271 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

582
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

491