На посаду ректора Прикарпатського університету претендуватиме чотири кандидати (документ)

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України видало наказ про претендентів на посаду ректора Прикарпатського університету.

 

Згідно із наказом, таких буде четверо. Це: Ігор Цепенда - в.о. ректора вузу, Богдан Остафійчук - екс-ректор, Володимир Величкочий - директор інституту туризму ПНУ та Михайло Романюк - декан економічного факультету.

 

Нижче наводимо текст наказу:

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

12.04.2012                                                                                                                    №1/11-5058

Про претендентів на посаду ректора університету

Міністерство погоджується з пропозицією щодо проведення конференції трудового колективу Державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" 20 квітня 2012 року о 11-00 та згідно із абзацом другим частини першої статті 39 Закону України «Про вищу освіту» вносить до вищого колегіального органу громадського самоврядування Університету для голосування наступні кандидатури претендентів на посаду ректора Університету:
- Великочий Володимир Степанович;
- Остафійчук Богдан Костянтинович;
- Романюк Михайло Дмитрович;
- Цепенда Ігор Євгенович.
Рекомендації щодо кандидатур претендентів на посаду ректора Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», які набрали не менше 30 відсотків під час голосування, подати Міністерству до 24 квітня 2012 року разом із протоколами конференції та лічильної комісії.

 

Перший заступник Міністра                                                                                                      Є.М.Суліма

 


Читайте також:

Богдан ОСТАФІЙЧУК: «Ректор – в першу чергу ґазда»

Ігор ЦЕПЕНДА: «Університет - як людський організм»

Володимир ВЕЛИКОЧИЙ: Я ніколи не переступав через людей, тим більше - не бив лежачого


17.04.2012 2856 2
Коментарі (2)

Небайдужий 2012.04.17, 15:14
Головна проблема наших вишів - корумпованість. Саме тому їдуть у чужі світи наші кращі діти, їх викидають з України, бо вони можуть у перспективі створити проблеми теперішній і наступній владі, яка буде клонована з теперішньої. Хоча за рівнем цього зла ПНУ посідає почесне останнє місце в Івано-Франківську, хабарництво таки суттєво виросло за останні кілька років - попри стверджування ректора стосовно активної боротьби з ним. Цікаво, як планують боротися з хабарництвом претенденти? Адже не секрет, що найвище хабарництво у ПНУ - у підрозділах юридичному, економічному (керує Романюк М.Д.) і туристичному (керує Великочий В.С.). Від вирішення цього питання залежатиме, чи буде ПНУ продукувати українську еліту і середній клас, чи працюватиме на вал - примітивне заробляння грошей способом доїння батьків студентів. Останні потім працюватимуть почесними продавцями у магазинах теперішньої "еліти".
Гість 2012.04.18, 08:34
Болото - так можна прокоментувати цю сторінку. Співробітники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника або: зовсім байдужі до своєї роботи і всього, що твориться навкруги і стосується їх безпосередньо чи опосередковано (що малоймовірно), або затяті пристосуванці і боягузи, бо бояться висловити свою думку навіть на цьому форумі. Що він не цікавий - не скажу - бо "Кількість переглядів - 533" про щось таки говорить і у коментарях до окремих претендентів на крісло ректора можна було явно впізнати деяких пристосуванців, які і при двох попередніх ректорах були у їхній великій пошані. Одне скажу - всі претенденти молодці, бо не бояться вслух висловлювати свої претензії на це високе крісло. Чому така "пасивність" співробітників ПНУ? У мене є просте пояснення, можливо, навіть занадто спрощене - бо за століття бездержав'я НА Україні вирубали практично всіх сильних духом людей, а трохи слабші- зрусифікувалися чи ополячилися. Ось і залишились В Україні гірші - боягузи і пристосуванці. Нагорі ж - зайди, чужинці, абсолютно байдужі до України чи її майбутнього, а правда про минуле України їх навіть ображає. Отже, ЛЮДИ, думаймо - чи дійсно хочемо збудувати рідну домівку такою, про яку мріяли і віддавали життя наші великі патріоти, чи лишень будемо пускати шмарки і тихенько плакати, щоб ніхто не бачив, щоб ніхто не чув.
20.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшуючі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

907
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1769 1
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7164
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15011 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1921
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1169

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

860

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

945

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1728

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1538
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

108
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

516
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

759
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3021
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

750
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1820
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

851
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34996 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

340
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

494
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

818
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

732