В Івано-Франківську підтримуватимуть проєкти, спрямовані на подолання наслідків війни.
Про це поділилася координаторка програми Urban Space 100 Олеся Дідик в етері «Ранкова пташка», передає Фіртка.
"Насамперед - це допомога військовим, ветеранам, реабілітація, соціалізація. Це покращення інклюзії міста, психосоціальна підтримка, а також підтримка для сімей військових, робота з дітьми й дорослими внутрішньо переміщеними особами", - коментує Олеся Дідик.
Як зазначається, до 15 жовтня прийматимуть грантові заявки.
"Для початку потрібно відвідати вебсайт Urban Spase 100 у вкладці "Отримати грант", зможете отримати всю потрібну інформацію.
Там аплікаційна форма, яку потрібно завантажити, ознайомитися і заповнити. Крім описової частини, вам потрібно розписати кошторис, тобто бюджет проєкту.
Також графік реалізації проєкту. Ще потрібно зазначити, що проєкт має бути реалізований конкретно в місті Івано-Франківськ. Це важливо, бо ми сприяємо розвитку Івано-Франківська. Якщо потрібно дозволи, це потрібно врахувати та додати у заявку.
Обовʼязкова умова - це коротке відеозвернення до хвилини. Протягом хвилини маєте презентувати свій проєкт, зокрема основні тези його", - каже активістка.
Організатори наголошують, що немає вікових обмежень. Вимагають командну роботу щонайменше з двох осіб. Зі слів координаторки, всі розуміють, що у проєктній діяльності одній особі вдається значно менше.
"Це можуть бути ініціативні, активні люди наші мешканці або ті, хто тимчасово проживає в Івано-Франківську. Але важливо подавати проєкт від імені громадської організації або благодійної.
Це повинна бути не прибуткова організація. Тому що виключно таким організаціям ми зможемо перерахувати кошти та у статуті цієї організації повинно бути вказано, що вони можуть приймати безповоротно фінансову допомогу.
Тобто ні фізичним особам, ні іншим компаніям ми не можемо перерахувати кошти. Якщо ви не є учасником цієї організації, то ви можете у нашому місті знайти організації, які працюють з проєктами схожими та домовитися з ними про співпрацю.
В загальному це практикується, немає проблем. Відповідно одразу допоможуть, підкажуть по цьому проєкті. Обмін досвідом", - зауважила Олеся Дідик.
Координаторка програми наголосила, що в єдності наша сила. Кожен має свої ідеї. Ці ідеї будуть реалізовані.
"Проєкт має бути не комерційним. Якщо проєкт містить політичну або комерційну складову - їх не підтримають. При заповненні грантової заявки на адміністрування проєкту не повинно бути у бюджеті більш ніж 20%.
Це не великі вимоги, але суттєві. Тому потрібно враховувати їх, коли подаєтеся.
І при подачі проєктів на сайті потрібно заповнивши заявку, обрати одного зі співзасновників і надіслати йому цей проєкт з відеозверненням", - наголосила Олеся Дідик.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Ваша ідея - наша підтримка»: в Івано-Франківську розпочався осінній ґрантовий сезон