Для 84,8% респондентів найважливішим критерієм під час вибору роботи є рівень заробітної плати.
Про це свідчать результати опитування, яке провів сайт із пошуку роботи Jooble, передає Фіртка.
Крім того, важливими є команда, місце розташування, керівництво та можливість кар’єрного росту.
Менш важливими для опитаних є страхування, оплата навчання, компенсація проїзду, бонуси та цікаві завдання.
читайте також: Відомо, скільки роботодавців планують підвищити зарплати у 2022 році
Водночас 52% шукачів роботи обрали саме бонуси як найбільш важливу додаткову можливість для них. Далі голоси розділилися між компенсацією вартості проїзду, страхуванням, оплатою навчання, безплатним проживанням, безплатним харчуванням та путівками.
Заразом 68,5% українців готові обрати роботу з більшою заробітною платою, але без соціального пакета: страхування, оплата навчання, компенсація проїзду, бонуси тощо.
На противагу — лише 31,5% опитаних обрали б роботу з такою ж заробітною платою, але з додатковими можливостями від роботодавця.
Довідково: дослідження провели на основі опитування 1132 українських пошукачів у період із 15 жовтня по 17 листопада 2021 року.
Зокрема, Jooble провів анкетування пошукачів із галузей виробництва, освіти, медицини, державного сектору, будівництва, готельно-ресторанної сфери, IT, логістики, фінансових установ, роздрібної торгівлі, аграрного сектору, логістики та інших. 54,9% опитаних спеціалістів мають 7+ років професійного досвіду, 26,9% — 3+ років досвіду та 18,2% — до 3 років.
Нагадаємо, найвищі зарплати в IT-фахівців та фінансистів, а найнижчі – у медпрацівників, освітян та працівників ресторанів й готелів.
Крім того, роботодавці продовжують шукати кадри та готові підвищувати їм зарплати. Зокрема, найбільший попит — на продавців. У порівнянні з початком року їм стали пропонувати на 16% більше.
Зауважимо, що компанії почали пропонувати більше вакансій з дистанційною зайнятістю. Найчастіше шукають віддалених співробітників у таких 5 категоріях:
- «IT, комп’ютери, інтернет»;
- «ЗМІ, видавництво, поліграфія»;
- «Дизайн, творчість»;
- «Культура, музика, шоу-бізнес»;
- «Телекомунікація та зв’язок».
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рівень добробуту родини: понад 14% українців не вистачає навіть на їжу (ОПИТУВАННЯ)
Ринок праці та середня зарплата у регіонах України: яка ситуація в Івано-Франківській області