Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році?

Будівництво каркасних будинків "під ключ"

Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році? Яка ціна за метр квадратний каркасного будинку? Вартість будівництва каркасного будинку? На ці та інші запитання дає відповіді Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні з 2008 року і входить у список найкращих будкомпаній України.


Зараз на ринку будівельних послуг в Україні все більш популярним стає будівництво каркасних будинків. Цей вид будівництва відрізняється високою ефективністю, економічністю та швидкістю виконання робіт. Тому, якщо ви плануєте будівництво свого житла, то каркасний будинок може бути чудовим варіантом.

Каркасний будинок є одним з найпопулярніших типів будівель у сучасному будівництві. Основні переваги каркасних будинків - це швидкість будівництва, енергоефективність та висока якість будівництва.


Звичайно, багато людей, які розглядають будівництво свого дому, цікавляться питанням:

"Яка ціна за метр квадратний побудованого каркасного будинку?"

Розберімося у цьому питанні докладніше.

Зазвичай, ціна будівництва каркасного будинку складається з кількох складових, таких як: проєктування, підготовчі роботи, виготовлення каркаса, монтаж, внутрішня та зовнішня обробка, утеплення, електрика, водопостачання, каналізація та інші додаткові роботи.

Тому для того, щоб дати відповідь на одне запитання, яка ціна за м2, потрібно відповісти на наступні запитання: проєкт типовий, чи потрібно індивідуально розробляти.

Якщо ви замовляєте проєкт в компанії, яка будуватиме, то його розробляють безкоштовно. В іншому випадку, якщо ви замовляєте проєкт окремо в архітектурному бюро, його вартість може бути в районі 15-25 доларів США за м2.

В пакет документів входить: візуалізація проєкту, документація про наміри забудови, архітектурні рішення, інженерний проєкт (електрика, вода, сантехніка), дизайн інтер'єру.

На основі цих документів складається кошторис робіт та матеріалів. У кошторисі прописують наступні пункти:

  • локація/логістика; транспортні витрати (чи потрібно буде використовувати спецтранспорт);
  • площа (чим більша площа, тим менша ціна виходить за м2, чим менша площа, тим більша ціна за м);
  • проживання працівників (чи працівники будуть проживати на об'єкті, чи їм потрібно буде добиратись  Якщо добиратись, то скільки км?);
  • товщина стін (так би мовити, пиріг стіни - 100 мм, 150 мм, 200 мм. До речі тут, майже 90% з того, що пропонують на ринку, не відповідає технології);
  • матеріал для каркаса (це мегаважливо, і тема окремої статті. Ситуація така сама що й з пирогом стіни - 90% того, що пропонують на ринку взагалі не підходить для будівництва каркасних будинків);
  • товщина утеплення - 100 мм, 150 мм, чи 200 мм;
  • вид утеплення (мінеральна вата чи кам'яна вата; рулонна вата чи в матах, можливо ППУ);
  • матеріал на дах (металочерепиця, бітумна черепиця, натуральна черепиця, гонта, профнастил, фальцева бляха);
  • оздоблення зовнішніх стін (вагонка, фальцева бляха, імітація бруса, чи фасадна дошка. Якщо імітація бруса, то яка товщина, 15 мм, 22 мм, 28 мм чи 42 мм?);
  • внутрішнє оздоблення стін (вагонка, імітація бруса - його товщина, гіпсокартон, ламінат - його клас);
  • матеріал стелі (вагонка, імітація бруса, можливо дошка чи гіпсокартон, а можливо натяжна стеля);
  • санвузол (матеріал для стін, підлоги, стелі; якщо керамічна плитка, то яка...);
  • вибір сантехніки (душова кабіна чи душова система, який унітаз, умивальник, рушникосушка);
  • вид комунікації;
  • матеріал для підлоги (якщо дерево, то яка товщина; якщо керамічна плитка, то яка; ламінат - якого класу, можливий варіант з килимовим покриттям);
  • вікна (металопластикові, алюмінієві, дерев'яні. Який профіль, склопакети?);
  • вид дверей;
  • підбір світильників, розеток, вимикачів;
  • вибір фарби для покриття стін зовні та в середині, для підлоги, яка її гарантія на збереження кольору? (Фарба, яку використовують у нашій компанії HVOYA, коштує 17 доларів США за літр, гарантія на колір 10-15 років. Хоча більшість використовує фарбу вартістю 200 грн за літр. І під час здачі об'єкта замовник не побачить різницю, її буде видно через 3-4 роки);
  • поверховість будинку (одно- чи двоповерховий, чи одноповерховий, але за мансардою - це все зовсім різні ціни);
  • вид опалення;
  • форма оплати.

Будинок на 100 мз однаковим плануванням, але різною комплектацією може коштувати як 55 000 євро, так і 150 000 євро. Різниця може бути як в матеріалах, так і в конструктиві.
Так само як будинок з однаковою комплектацією, але різним плануванням може коштувати по-різному, при однаковій площі.

Тому ми вважаємо, що називати клієнту ціну за мне поспілкувавшись з ним, є досить не професійно. Так само як відповідати потенційному клієнту одним реченням скільки буде коштувати м2. Краще звернутись до професіоналів які дадуть Вам вичерпну інформації по проекту, комплектації, опису та матеріалах.

В нас немає такого поняття як "ціна за м2". В нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, для якого ми розробляємо детальний кошторис і фіксовану ціну за об'єкт загалом.

І якщо є компанії, які відразу вам назвуть ціну за м2, то, що саме Вам зрозумієте з цієї інформації? Чи дає ціна за мвідповіді на вище згадані запитання? Що саме входить в ту ціну, яка специфікація, які матеріали, які роботи? І найголовніше, як у компанії, не знаючи ваших побажань, називають ціну? А саме цікаве, а скільке ще прихованих платежів крім ціни за м.кв. ?

Також важлива комплектація: чи це під ремонт, чи під ключ, чи ультра підключ.

І це ще не все! Окремо прораховується:

  • фундамент (його тип залежить від ландшафту та ґрунтів. Може бути паля, бетонні стовпчики, стрічковий фундамент, можливо плита);
  • септик (ціна залежить від об'ємів, а об'єми залежать від кількості людей, які будуть проживати);
  • меблі та техніка.

Також слід враховувати, що ціна на будівельні матеріали зазвичай змінюється з часом, тому при плануванні будівництва каркасного будинку необхідно враховувати можливі зміни цін на будівельні матеріали.

Коли ви звертаєтеся у компанію HVOYA, ви будете знати не просто ціну за м2, а отримаєте детальний кошторис, в якому описано всі матеріали та роботи по вашому проєкту. Жодної прихованої інформації. А ще команда професіоналів збудує для вас якісний будинок з якісних матеріалів за 60-90 днів "під ключ".

Все про Будівництво Каркасних Будинків на нашому телеграм каналі.

Надійно, Швидко, Якісно, Доступно, Екологічно, Комфортно, Довговічно – це про каркасні будинки від компанії HVOYA.

                        ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Viber ☎️ 095 529 64 94 ☎️ tel.
telegram канал https://t.me/hvoyaco | сайт https://www.hvoya.co

Деякі проєкти, які вже прораховані в комплектації "під ключ":

1. Проєкт "Перлина" - 68 м2 + 20 м2 тераса;

2. Проєкт "Перлина" - 98 м2 + 40 м2 тераса;

3. Проєкт "Куб" - 35 м2 + 16 м;

4. SMART - 30 м;

5. SMART - 30 м2 + 15 м2 тераса;

6. HAPPY HOUSE - 30 м;

7. Баклажан - 38 - 74 м.

Фотогалерея


28.02.2023 Олег Зелез 10168
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1843
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1800
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1787
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5294 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2091 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1461

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

633

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

721

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

915

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

949
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1685
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3614
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10190
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26066
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10115 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7661
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

847
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1350
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

326
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1213
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

807
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1026