Подарунки, розваги та улюблений смак: в Івано-Франківську провели «Свято Морозива» (ФОТО)

Вчора, 19 червня, Івано-Франківську відбулось традиційне Свято морозива.

Такий захід у нашому місті ТМ «Рудь» проводить шістнадцятий раз, інформує кореспондент Фіртки.

Як розповіла координатор проекту та провідний маркетолог компанії «Рудь» Тетяна Хомяк, минулого року у зв’язку з пандемією та складними умовами в Україні свята не відбувалися.

«Це вперше була перерва за останні 15 років. Цього року, оскільки Україна вже у зеленій зоні, з дотриманням усіх карантинних вимог ми вирішили організувати заходи у семи містах», - зазначила Тетяна Хомяк.

«Свято Морозива» вже відбулось в Луцьку, Львові, Ужгороді, Новоград-Волинському, Житомирі. А після Івано-Франківська поїде ще до Вінниці.

«Пандемія показала, що незважаючи ні на що людині потрібна людина. А онлайн та гаджети не замінять живого спілкування. Головна мета нашого соціального проекту – показати наскільки важливим є спілкування, та час, який проводять діти з батьками, бабусі з онуками, друзі одні з одним. Ще 16 років тому ми поставили собі на меті нагадувати батькам, що дітям потрібне спілкування, любов та весело проведений час разом», - розповіла координатор проекту Тетяна Хомяк.

Цього року, після вимушеної перерви, проїхавшись різними містами, організатори побачили, що люди охоче приходять на заходи, оскільки скучили за відчуттям свята.

«У нас дуже проста механіка участі у розвагах: купуючи будь-яке морозиво, дитина отримує квиток з яким може прийти на будь-який атракціон, аквагрим чи зробити зачіску. А ще для дітей організували ігри на влучність, вправність, ерудованість. Абсолютно усі учасники можуть відчути себе переможцем та отримати подарунки», - додала Тетяна Хомяк.

Крім того, морозиво можна було й виграти, адже на головний сцені постійно проводились різноманітні вікторини та розіграші.

«Всі завдання і конкурси ми зробили легкими, для того, щоб підняти настрій, заохотити дітей до веселощів та позитиву. Новинка цього року – квест: необхідно купити три улюблених морозива під час свята, яке триває 5 годин у режимі нон-стоп, поставити відмітки на квест-формі та сфотографуватися на будь-якій фотозоні і написати свій улюблений смак морозива, який би вони хотіли бачити у нашому асортименті. Далі ці квест-форми відправляють у лототрон та щогодини проходить жеребкування і розіграш подарунків», - пояснила Тетяна Хомяк.

Головний приз – термосумка, другий приз – туристичний наплічник, третій – бананка. Але кожен, хто взяв участь гарантовано отримав заохочувальні подарунки.

«Свято Морозива від компанії «Рудь» постійно вдосконалюється. Цього року ми змінили класичний формат, збільшили кількість атракціонів, нових майстер-класів та підготували велике різноманіття розваг, щоб якнайкраще відповідати гаслу «Рудь» - це завжди любов! Вірю, що кожен гість святкування, незалежно від віку, отримав максимум задоволення. Ми щиро вдячні кожному за довіру. Обіцяю, що ТМ «Рудь» й надалі працюватиме над тим, аби залишатися фаворитом наших маленьких та дорослих поціновувачів морозива», - зазначив президент АТ «Житомирський маслозавод» Петро Рудь.

Загалом, на свято в Івано-Франківську приготували близько тонни морозива.


Довідково:

Акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» - вже понад 20 років №1 серед українських виробників морозива.

Торгова марка «Рудь» має міжнародне визнання, адже це перший виробник морозива в Україні, який пройшов аудит Європейської комісії щодо постачання продукції у країни Європи.

Щоденно компанія переробляє на виробництві 300 тонн молока, а за добу виготовляють близько 150 тонн морозива.

Партнерський матеріал

Фотогалерея


20.06.2021 2680
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

369
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

496
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2323
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1716
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2009
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5616 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1123

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1137

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1649

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1121
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

882
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

735
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14556
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

537
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10396
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6070
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

619
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7533
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2766
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

525
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

621
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

458