Для переоформлення пільгової картки "Галка" в Івано-Франківській громаді створили 30 центрів обслуговування.
Про це під час брифінгу 27 січня повідомив директор департаменту адміністративних послуг Івано-Франківської міської ради Богдан Питель, пише Фіртка.
Графік роботи всіх центрів обслуговування буде однаковим: з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 16:00. Оформлення розпочнеться з третього лютого.
За словами Богдана Пителя, в Івано-Франківську у Департаменті соціальної політики на вулиці Грушевського, 29 картки оформлюватимуть для учасників бойових дій, родин загиблих, зниклих безвісти. На вулиці Дністровській, 26 — для пільгових категорій з-поміж ВПО.
Також картки зможуть переоформити в територіальних підрозділах ЦНАП, які знаходяться в різних мікрорайонах міста, зокрема:
- ТП "БАМ", вул. Гетьмана Мазепи, 185;
- ТП "Пасічна", вул. Галицька, 124 А;
- ТП "Каскад", вул. Івана Павла ІІ, 4;
- ВРМ "Опришівці", вул. Отця І. Блавацького, 1.
Інші офіси:
- Стадіон «Рух», вулиця Чорновола 128;
- Шаховий клуб «Дебют», вулиця Незалежності, 152 Б;
- ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго", вулиця 59 А;
- КП «Водоекотехпром», вул. Ботанічна, 2;
- Клуб «Оріон», вул. Василя Стуса, 15 А;
- КП «Електроавтотранс», вул. Тролейбусна, 40.
"У селах, які знаходяться в Івано-Франківській міській територіальній громаді, у всіх офісах можна буде також оформити та переоформити транспортну карту «Галка».
Таких офісів в нас є аж 18, зокрема у селі Черніїв, Підлужжя, Підпечери, Березівка, Крихівці, Драгомирчани, Тисменичани, Радча, Хриплин, Микитинці, Угорники, Вовчинець, Братківці, Чукалівка, Добровляни, Колодіївка, Узин та Камінне", — розповідає директор департаменту адміністративних послуг.
Перелік документів, які необхідні для переоформлення:
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- пенсійне, пільгове посвідчення або документ, що підтверджує статус;
- витяг з реєстру територіальної громади (для власників ID-карток);
- довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб).
"Що важливо, у всіх офісах (в тому числі на комунальних підприємствах), прийматимуть документи й з мобільного застосунку "Дія".
Тобто якщо у вас є ID-картка чи паспорт, витяг з реєстру територіальної громади, пенсійне посвідчення та ідентифікаційний код — вам із собою не потрібно брати ніяких документів, ми проводитимемо верифікацією, вже відповідно використовуватимемо ці цифрові документи", — каже Богдан Питель.
Як зазначили, для тих громадян, які вже внесені в Єдиний соціальний реєстр, обслуговування триватиме 5-7 хвилин. Для тих громадян, які вперше звертаються — трохи довше, оскільки необхідно наповнити базу даних і внести необхідну інформацію.
"Оформлення «Галки» відбувається за принципом екстериторіальності.
Тобто тільки ви обираєте офіси, де ви хочете оформити цю картку. Ми умовно поділили офіси для учасників бойових дій, родин загиблих, чи для внутрішньопереміщених осіб, але у вас не буде потреби з села, в якому ви проживаєте, їхати до міста. На місці можна оформити карту повністю по всіх статусах.
Також необхідно попередньо підготуватися для оформлення картки, не забудьте документи, перевірте їх.
Також будьте обов'язково готові до того, що вас фотографуватимуть.
Під час повітряної тривоги всі офіси, які займаються оформленням транспортної картки «Галка» не працюватимуть, відповідно до правил безпеки", — підсумував керівник ЦНАПу.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: