Підкорити столицю: як юна франківчанка дійшла до фіналу на популярному шоу (інтерв'ю)

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. Чотирнадцятирічна франківчанка Карина Столаба потрапила до суперфіналу співочого проекту «Голос. Діти».

Цього року вона втретє прийшла на кастинг. Але цей рік для неї – особливий. Дівчина мала останній шанс взяти участь у проекті, адже їй вже виповнилося чотирнадцять років. Карина займається музикою з шести років.

Нещодавно виграла безкоштовне навчання на юриста, проте мріє про професійну музичну освіту. Хоче навчитися грати або на фортепіано, або на гітарі. На шоу вона виконала пісню “Cryin'” гурту “Aerosmith”. Своїм голосом їй вдалось вразити всіх трьох тренерів та розвернути їхні крісла.

Ексклюзивно для Фіртки Карина розповіла про те, як потрапила на проект, його залаштунки та що планує робити далі.

Чому саме «Голос. Діти»?

На проект дівчина приходила два роки підряд. Проходила кастинги, але далі ніж «Можливо, ви пройдете» справа не заходила. Втретє, приїхавши до Києва, Карині вдалося досягнути своєї мети – потрапити на сцену «Голосу».

«Це були дуже неймовірні відчуття. Я так на це чекала і пройшла до фіналу, на такій сцені, в прямому ефірі».  

Чому саме «Голос. Діти»? Карина вважає, що це шоу є надзвичайно щирим та справжнім. Діти на сцені не такі, як дорослі. Вони відкривають і показують себе без фальшу та гри.  

Від кастингу до фіналу

Спочатку Карина приїхала в Київ - подала анкету та чекала своєї черги. Після цього пройшла акапельний конкурс – прослуховування пісень, які підготували учасники. Після акапельного конкурсу хтось проходив далі – у наступний етап кастингу, а комусь казали «Зустрінемося на наступний раз». Дівчина пройшла на наступний етап – прохід до продюсерів. Вони прослуховували попередні пісні, але вже з музикою. Наступний етап – «Ми вам зателефонуємо» або учасники потрапляли до редакторів і спілкувалися з ними. Звідси і почався шлях: сліпі прослуховування – вокальні бої – півфінал – фінал.

 «Я нічого не очікувала. Я просто налаштовувала себе гідно виступити, кайфанути на сцені, як в останнє, а там - хоча б одне крісло розвернулося. Проте до мене розвернулося аж троє! Я про таке навіть мріяти не могла!».

Вибір команди

Карина розповідає, що коли стояла на сцені і обирала команду, то зразу знала, що це буде «Время и Стекло». Так відчуло її серце, ну і загалом дівчині хотілося в їхню команду з самого початку. Гурт досить довго не розвертався до юної конкурсантки і це її засмутило, проте не «збило» і вона співала до кінця. А коли Надя Дорофєєва та Позитив повернулися, то сльози виступили на очах.

«Це просто не передати словами, які це емоції - попасти в їхню команду. Працювати разом з ними просто неймовірно, адже це кумири мого дитинства. Вони мене мотивують, надихають. Працювати з ними – це мрія з усіх мрій».  

Підбір пісень

Щодо вибору пісень – нема такого, щоб хтось казав яку пісню співати. Чи тренери, чи ще хтось. Під час процесу підбору пісень всі між собою спілкувалися – розглядали різні ідеї. Це можна назвати співпрацею.

Всі пісні, які були на проекті, обирали спільним голосуванням, вони подобалися і Карині, і тренерам. Це були саме ті пісні, які вона відчувала. Не було і не буде таких пісень, якими б вона не жила на сцені.

«В мене немає особливого стилю виконання. Кожна пісня різна та з різною історією, тому коли співаю, просто живу тією історією і стиль сам по собі проявляється». 

Хоч є багато красивих українських пісень, але перевагу дівчина віддає англійським, як у прослуховуванні так і у виконанні.

Сцена і хвилювання

Хвилювання на сцені Карина не відчуває, проте, перед самим виходом трішки нервує. А все тому, що хоче виступити гідно. Каже, що не обов’язкова перемога, а важливо виступити так, щоб не було соромно. Девіз виступів на сцені – розслабитися та отримувати задоволення.

«Найстрашніше було вийти на сцену та підвести своїх тренерів, які дали тобі шанс пройти на наступний етап. А найважчим було прощатися з кимось з учасників. Емоції після шоу не передати – вони фантастичні, неймовірні. До цього часу не вірю, що я виступала на цьому проекті, мене показували по телевізору. Я мріяла потрапити на цей проект, стала його частинкою. Це ніби сон».

Друзі та конкуренція

На «Голосі» дівчина знайшла справжніх друзів. Всі учасники були, як велика команда та сім’я проекту.

«Не було такого, що команди «Время и Стекло», Дзідзьо чи Джамала – всі відокремлені, ніхто не спілкується. Цей сезон особливо дружній. Ми були, як друга сім’я». 

Конкуренція не відчувалася зовсім. Карина розповідає, що цей сезон був найдружніший, -  неважливо з якої ти команди, всі тренери завжди давали поради, а учасники підтримували один одного.

«Мені здається, це краще конкуренції!»

Підтримка

Під час всіх виступів Карину підтримувала родина – це «божевільна група підтримки».

«Вони такі активні. З Новоград-Волинського підтримували мої родичі, з Івано-Франківська - мої батьки. Це найрідніше і найщиріше коло, яке справді підтримувало мене».

Спілкування з зірками

Після завершення шоу тренери та учасники активно спілкуються у соціальних мережах. Тренери говорили учасникам: «Працюйте, пишіть пісні, відправляйте нам. Ми будемо з вами спілкуватися і підтримувати». Після шоу учасників ніхто не покидає.

«Спілкувалася з Неттою, крутими продюсерами, всіма зірками, які були на ефірах. Інші тренери давали нам поради, мені говорили дуже багато приємних слів. Багато порад давала Джамала, за які я дуже вдячна. Тренери підтримували всіх, незалежно від команди».

Будні після проекту

Після проекту і розмов з Сашею Зазарашвілі, Карина зрозуміла, що треба удосконалити свою англійську.

«Також в день можу трішки поспівати для себе або помалювати. Ну і, як всі діти на канікулах, гуляю з друзями або провожу час з рідними, з сім'єю. Також збільшилася аудиторія, підписники в соцмережах. Вони говорять і пишуть такі неймовірні слова. Це не тільки мотивація, а й підтримка. Це найкрутіше, що змінилося після «Голосу». Збільшилася популярність і кількість прихильників».

Це вже перемога

Карина не виграла шоу, але виграла для себе змогу стояти на сцені, співати з крутими зірками, бачити та спілкуватися зі своїми кумирами - це вже перемога.

«Я себе одразу налаштовувала на те, що не важливо, хто переможе – головне перемога нашої команди. Переживань не було, навіть коли не назвали моє ім’я, плакати не хотілося. Я була горда тим, що дійшла до суперфіналу і виступала з такими крутими людьми».

Плани після шоу

Після шоу Карина хоче працювати, писати власні пісні - дарувати їх людям та займатися власними проектами. Сидіти на місці – це точно не про неї.

«Це для мене шанс – ця маленька популярність, ці люди. Це маленький поштовх, знаю, що від моєї роботи залежить моє майбутнє. Я буду працювати і на цьому не зупинюся. Зараз  я збираюся підкорювати столицю. Це моя ціль».

Побажання

Хочу сказати всім, хто мріє бути співачкою/співаком, але не співає, бо думає, що не має голосу - не потрібно боятися! Знайдіть викладача, який допоможе розвинути вашу техніку вокалу. Знайдіть таке творче місце, куди для заняття вам захочеться повертатися кожного дня!

Згодом знайдіть свою фішку виконання пісень, свій тембр, те, що зможе зацікавити слухача. Почніть з простих конкурсів, фестивалів, а далі випробовуйте себе у різних телевізійних проектах!

«Знайдіть мрію, повірте в неї і вона повірить в вас!» - слова з пісні Дмитра Монатіка "Моим". Це надихає кожного не здаватися, вірити у свої сили у досягненні власної мети. Не забувати плідно працювати і отримувати задоволення від того, що робиш - це надважливо!

Хочу передати всім привіт, хто читає це інтерв’ю, хто мене підтримував і голосував. Це лише початок. Далі – більше. 


16.07.2019 Люся Грибик 6065
Коментарі ()

17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1571
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1012
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1275 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3731 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33869
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2833

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

353

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

750

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1695

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1063
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

629
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

508
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

884
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1982
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12198
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1493
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1277
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

538
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

250
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

320
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

365
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1256