ЗРАДА. Нотатки з виїзної сесії міської ради…

5 червня 2012 року депутати Івано-Франківської міської ради і Івано-Франківської обласної ради провели у місті Києві свої позачергові виїзні сесії. 

Вже зранку о 8 годині, коли ми прийшли під Верховну Раду, її околиці було не впізнати. «Регіонали» професійно підійшли до справи. Під щільним щитом міліції та спецпідрозділів «регіонали» зайняли найбільш зручні майданчики навколо Верховної Ради. Активісти Партії регіонів були розставлені вздовж всього периметру будівлі Ради по вулиці Грушевського – від вулиці Липської до Шовковичної, а також зайняли частину Маріїнського парку прямо напроти парламенту. 

Опозиційним силам був виділений майдан перед Маріїнським палацом, закритий від очей колонною автобусів з «беркутом» та подвійним залізним парканом, а також невелика частина вулиці Грушевського на розі Садової. Ми готувались до тривалої акції протесту. 

Головним героєм «регіоналів» під Верховною Радою був Олег Калашников. Для нього перед Верховною Радою була змонтована сцена і поставлені потужні гучномовці. Постійно діючий «цирк шапіто» під керівництвом Олега Калашникова вкотре давав показовий концерт. Їхній звук заглушував усе… Міліція ретельно охороняла «артистів», які зі сцени розповідали своїм прихильникам про мовних фашистів по той бік живого ланцюга «беркуту». Цікаво, що мовне  протистояння опозиційних та провладних сил під Верховною Радою, крім антиукраїнських виступів російською мовою, супроводжувалося україномовними піснями і гімном України у виконанні україноненависників… 

Ми пікетували Верховну Раду, яка нині фактично нічого не вирішує, а лише штампує рішення попередньо ухвалені в Адміністрації Президента В.Януковича. 

На сесію міської ради прибули: фракція ВО «Свободи» у майже повному складі, два з двох депутатів від «Нашої України», по одному від «Фронту змін» (Р.Гасімов) і «Удару» (І.Росипайло), два з п'яти від Батьківщини (В.Бойчук і В.Ревчук). Де і кого пікетували решта членів фракцій «Фронту змін» і «Удару»? Не було міського голови В.Анушкевичуса…

Маріїнський палац вже давно перебуває на ремонті і огороджений тимчасовим дерев’яним парканом. Хтось через щілину паркана подивився у двір палацу. За парканом у резерві стояло близько 100 бійців спецпідрозділів… 

Першою, ще о 9 годині розпочала сесію Івано-Франківська обласна рада. На сесію приїхало 60 депутатів з 114. Це депутати від ВО "Свобода", "Батьківщини", фракції "Нашої України", "Фронту змін" і НРУ, партії "УДАР" (всього в національно-демократичній коаліції 68 депутатів) та Української партії. Хоча в обласній раді «всі за Україну та за українську мову», та інші депутати не приїхали, - не було команди…

Голова обласної ради О.Сич зачитав, а депутати схвалили звернення обласної ради до Президента України В.Януковича, Верховної Ради України щодо недопущення запровадження в Україні другої державної мови. За відповідне рішення проголосувало 59 депутатів, один утримався. 

Другим, з подачі представників об’єднання «За Батьківщину» В.Шкварилюка і В.Гладія, було поставлене питання про ініціювання висловлення недовіри голові облдержадміністрації М.Вишиванюку. Питання не пройшло, - «ЗА» проголосувало тільки 54 чи 52  депутати. Не секрет, що на Івано-Франківщині велика кількість депутатів ненавидить правлячий режим, відверто висловлюється проти Президента В.Януковича, але всі люблять і поважають голову обласної державної адміністрації М.Вишиванюка… 

Потім, десь близько 10 години розпочала свою сесію Івано-Франківська міська рада. Проте, не встигли ще міські депутати відспівати гімн «Ще не вмерла Україна» закриваючи свою позачергову сесію, як до нас підійшов народний депутат України З.Шкутяк і сповістив, що антиукраїнський законопроект прийнятий у першому читанні. Причина прийняття, - «тушковані депутати» і як завжди, зрада під час планованого зриву голосування. 

Ідея зриву голосування полягала в тому, що будь-яким шляхом не дати проголосувати карткам тих парламентарів, які сидять найближче до опозиції. Жертвами мали стати «тушки»: «Позафракційні депутати» та група "Реформи заради майбутнього"… 

Нічого не вийшло. Зрада… Маємо повну дезорганізацію та безсилля опозиції у Верховній Раді. Нездатність витримати позицію під час голосування мовного законопроекту – це вже другий "дивний" провал опозиції. Перший був під час прийняття регіоналами «Харківських угод» у 2010 році. І  знову нинішні керівники опозиції нездатні пояснити причини такого провалу…   І знову відповідальних за провал немає, - винних не названо і не покарано... 

А де був Віктор Ющенко? Віктор Ющенко і Партія регіонів, що у них спільного? - пригадуєте «говорім Лєнін подразумєваєм партія, кто болєє матері історіі ценен»? Зрештою, лідер помаранчевої революції – Віктор Ющенко цей день провів невідомо де. Мабуть він «переховувався від переслідувань з боку влади» на державній дачі з якої він ніяк не може з’їхати, а «регіонали» не можуть його примусово виселити, зважаючи на його визначні заслуги перед Партією регіонів і особисто В.Януковичем…

А як проголосували депутати Верховної Ради від Івано-Франківщини? Зварич І.Т. – ЗА; Личук В.І. – ЗА. 

ПРОТИ - «регіонали» дозволили проголосувати тільки Чуднову В.М 

Додатки. 

Поіменне голосування  про проект Закону про засади державної мовної політики (№9073) - за основу. Дата голосування : 05/червень /2012 10:01 За: 234  Проти: 2  Утрималось: 0  Не голосувало:12  Всього: 248  Рішення прийнято http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=28680 

 

 

 

Стефанко С.Л.

 

 


07.06.2012 Сергій Стефанко 1603 15
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9579 4
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10524 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4734
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2472
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2014
08.01.2024

Подвійні інвестиції (dual investment) – це варіант заробітку на двох видах криптовалют або із застосуванням двох стратегій інвестування.

1896

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

434

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

763

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової

638

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

674
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1020
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

517
10.02.2024

Печериці — порівняно недорогі гриби, які можна придбати в будь-якому магазині. З них ми готуємо супи, салати, додаємо їх до других страв. І щоразу, беручи до рук печериці, виникає запитання: чи потрібно їх чистити?  

4499
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1473
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

497
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

912
06.02.2024

Через обмороження у 35 років отцю ампутували дві ноги, заледве вдалося врятувати руки. Зараз священник керує автівкою, працює на городі, біля дому. Своїм прикладом він підтримує поранених воїнів.  

1863
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

108
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

568 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1225 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

792 1
07.02.2024

Верховна Рада у першому читанні підтримала оновлений урядовий законопроєкт щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.  

1279