Життя дане нам для того, щоб жити, а не існувати

 

 

Найважливіша річ, яка у нас є – це життя . Це те , що ми найбільше хочемо зберегти, але найменше за все бережемо. Більшість людей живе так, ніби у них ще сотні років впереді. Їхнє життя зайняте завтрашнім днем. Люди не живуть, а тільки збираються жити. Ми відкладаємо наші плани на завтра або післязавтра, а то й на інший місяць, рік. Щотижня ми чекаємо вихідних, щомісяця – свята, щороку –літо, але так і не починаємо жити. Чому ?

 

 Можливо, ми сподіваємося, що колись нам випаде краща можливість ? Але чи потрібно так довго чекати, адже влучний момент може ніколи й не настати, а певний період життя уже буде потрачений впусту. Невже так важко почати жити просто зараз і не шукати причин , щоб відкласти це ще на якийсь день.

 

А спопробуйте хоча б місяць казати всьому "так ". Запропонують вам скочити з парашутом – скачіть, поїхати в гори – їдьте, захочеться вам навчитися грати на музичному інструменті або вивчити якусь мову – ідіть і запишіться на курси! Не бійтеся вийти зі своєї зони комфорту , використовуйте можливості, які вам дарує доля, адже потім ви будете більше шкодувати про те , чого не зробили, ніж про те , що зробили.

 

 Спитайте самі себе, чи не надоїла вам одноманітність, чи не хочете ви щось змінити, а якщо відповідь "так ", то виникає інше питання, що ж вам заважає? Можливо, причина полягає в страху. Просто спробуйте не пручатися змінам, які приходять у ваше життя. Замість цього, нехай воно живе через вас. І не хвилюйтеся, що все перевертається вверх дном. Звідки ви знаєте, що життя, до якого ви звикли краще, ніж те, яке настане?

 

Звичайно, у кожного є своя певна ціль і напевно ця стабільність і побудована для того, щоб якнайшвидше її досягти. А коли ви доб'єтесь бажаного, що далі – поставите для себе нову і продовжите в тому ж дусі?

 

Може варто нагадати собі, що мета життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене, а в тому, щоб насолоджуватися кожним кроком, зробленим на своєму шляху. Ми настільки зациклились на певній меті що вже просто не помічаємо нічого довкола себе. Наша проблема в тому, що ми застрягли в буденності й нічого не робимо, щоб щось змінити. Ми любимо критикувати інших, коли вони чинять щось, що виходить за рамки звичного, але не помічаємо того, що наше життя, на відміну від їхнього, наповнене одноманітністю.

 

Знаєте, краще вже бути божевільним для інших, але кожен день буде приносити нову несподіванку , ніж жити за наперед розписаним розкладом, привілегія якого полягає лиш в тому, що ти знаєш яким буде твоє завтра, але чи можна назвати це суттєвою перевагою.

 

Ірина Костенко

Школа журналістики


04.02.2015 Ірина Костенко 15120 0
Коментарі (0)

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

821
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5263 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1712
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1728
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2867
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2501

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

433

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1642

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2377

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3113
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

197
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

750
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

933
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

506
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

688
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16165
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3046
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

330
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1164
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1014 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

812