ZaxidFest-2017: путівник фестивальника, або як вижити у наметі

 

 

Зірватися з місця, поїхати на музичний фестиваль десь за межі міста, проте ночувати у готелі чи в орендованій квартирі, звичайно, круто, і головне комфортно. Але все ж повністю перейнятися фестивальною атмосферою можна тільки живучи у наметі. Принаймні, у цьому переконують "гуляки" зі стажем.

 

Як наважитись на першу ніч у польових умовах і вижити, або й навіть створити комфортні умови розповіли організатори ZaxidFest.

 

Речі, без яких на фестивалі не обійтись

1. Намет

Щоб поселитися у наметовому містечку, ясне діло, потрібен намет. Його можна привезти із собою або ж взяти в оренду вже на місці. Якщо досвіду встановлення "брезентової хатинки" у вас немає, з цим точно допоможуть досвічені фестивальники. Їх там багато буде. Обов’язково треба врахувати факт, що вночі може бути досить холодно, тож у комплект до намету треба взяти із собою каремат і спальник. Тоді ризик застудити нирки чи ще якийсь важливий орган зійде на нуль.

Лайфхак. Часто під намет підкладають солому або ж дрібні гілочки з кущів. Це ще трошечки віддалить вас від холодної землі.

 

 

2. Харчування і посуд

Практичний і смачний набір – це консерви, каші, овочі та фрукти. Продукти, які швидко псуються, брати не варто. Для приготування їжі можна прихопити невеликий казанок (якщо їдете компанією), металеву кружку, ложку та глибоку миску. Цього буде достатньо.

 

Організатори радять від пластикового посуду відмовитися, бо окремі "персонажі" не доносять його до смітників, і, як наслідок, тарілки розлітаються по всій території. Якщо ж готувати у наметовому містечку бажання немає, завжди можна поїсти на території фесту у зоні фудкорту.

 

 

3. Гроші

Тут потрібно врахувати, що банкоматів серед поля немає. Тож готівку потрібно підготувати заздалегідь, і стільки, щоб вистачило. В середньому за один день відвідувачі витрачають 100-150 гривень. Але це дивлячись з яким масштабом гуляти. Бо за добу можна і 500 гривень витратити.

 

4. Одяг

Мати стильний вигляд на фотографіях з фестивалю, звичайно, хочуть всі. Але є страшенний ризик повернутися додому без підошви від новеньких кросівок чи заляпаною кетчупом білою футболкою.

 

Брати нові, дорогі речі на фестиваль не варто. Щодо взуття на підборах, напевно, і так зрозуміло – воно там недоречне. Найоптимальніший набір – двоє джинсів, шорти, декілька футболок, теплий светр, куртка-вітрівка. Бо вечори холодні, а комарі безжальні. Щодо взуття, то краще взяти дві пари кросівок чи кедів. Бажано стареньких. Якщо захочете слухати улюбленого виконавця під сценою, то точно хтось на ноги наступить.

Треба врахувати і факт, що вдень може добряче пекти сонце, тож капелюх чи бейсболка мають бути при собі.

 

 

Вхід у наметове містечко і територію фестивалю окремий.

 

У наметове містечко можна взяти усе необхідне для проживання, заборонено тільки проносити скляні пляшки, наркотики, зброю та предмети, які можна використати як зброю. Виключення – розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8 сантиметрів, саперні лопатки та туристичне обладнання для побутових потреб.

 

Не забудьте про засоби особистої гігієни і аптечку. А також захопіть із собою парасольку чи дощовик.

 

На території наметового містечка ZaxidFest будуть працювати душові кабіни, пункти підзарядки мобільної техніки, питна вода, окремі місця для харчування. Детальніше ознайомитися з умовами перебування на фестивалі можна на сайті.

 

ZaxidFest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі Львівської області.

 


14.07.2017 2148 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1958
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1859
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1854
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5485 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2151 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1508

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

742

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

795

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

996

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1003
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1766
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3678
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10255
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26145
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10181 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7710
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

896
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

204
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

261
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

378
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1275
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

882