ZaxidFest-2017: путівник фестивальника, або як вижити у наметі

 

 

Зірватися з місця, поїхати на музичний фестиваль десь за межі міста, проте ночувати у готелі чи в орендованій квартирі, звичайно, круто, і головне комфортно. Але все ж повністю перейнятися фестивальною атмосферою можна тільки живучи у наметі. Принаймні, у цьому переконують "гуляки" зі стажем.

 

Як наважитись на першу ніч у польових умовах і вижити, або й навіть створити комфортні умови розповіли організатори ZaxidFest.

 

Речі, без яких на фестивалі не обійтись

1. Намет

Щоб поселитися у наметовому містечку, ясне діло, потрібен намет. Його можна привезти із собою або ж взяти в оренду вже на місці. Якщо досвіду встановлення "брезентової хатинки" у вас немає, з цим точно допоможуть досвічені фестивальники. Їх там багато буде. Обов’язково треба врахувати факт, що вночі може бути досить холодно, тож у комплект до намету треба взяти із собою каремат і спальник. Тоді ризик застудити нирки чи ще якийсь важливий орган зійде на нуль.

Лайфхак. Часто під намет підкладають солому або ж дрібні гілочки з кущів. Це ще трошечки віддалить вас від холодної землі.

 

 

2. Харчування і посуд

Практичний і смачний набір – це консерви, каші, овочі та фрукти. Продукти, які швидко псуються, брати не варто. Для приготування їжі можна прихопити невеликий казанок (якщо їдете компанією), металеву кружку, ложку та глибоку миску. Цього буде достатньо.

 

Організатори радять від пластикового посуду відмовитися, бо окремі "персонажі" не доносять його до смітників, і, як наслідок, тарілки розлітаються по всій території. Якщо ж готувати у наметовому містечку бажання немає, завжди можна поїсти на території фесту у зоні фудкорту.

 

 

3. Гроші

Тут потрібно врахувати, що банкоматів серед поля немає. Тож готівку потрібно підготувати заздалегідь, і стільки, щоб вистачило. В середньому за один день відвідувачі витрачають 100-150 гривень. Але це дивлячись з яким масштабом гуляти. Бо за добу можна і 500 гривень витратити.

 

4. Одяг

Мати стильний вигляд на фотографіях з фестивалю, звичайно, хочуть всі. Але є страшенний ризик повернутися додому без підошви від новеньких кросівок чи заляпаною кетчупом білою футболкою.

 

Брати нові, дорогі речі на фестиваль не варто. Щодо взуття на підборах, напевно, і так зрозуміло – воно там недоречне. Найоптимальніший набір – двоє джинсів, шорти, декілька футболок, теплий светр, куртка-вітрівка. Бо вечори холодні, а комарі безжальні. Щодо взуття, то краще взяти дві пари кросівок чи кедів. Бажано стареньких. Якщо захочете слухати улюбленого виконавця під сценою, то точно хтось на ноги наступить.

Треба врахувати і факт, що вдень може добряче пекти сонце, тож капелюх чи бейсболка мають бути при собі.

 

 

Вхід у наметове містечко і територію фестивалю окремий.

 

У наметове містечко можна взяти усе необхідне для проживання, заборонено тільки проносити скляні пляшки, наркотики, зброю та предмети, які можна використати як зброю. Виключення – розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8 сантиметрів, саперні лопатки та туристичне обладнання для побутових потреб.

 

Не забудьте про засоби особистої гігієни і аптечку. А також захопіть із собою парасольку чи дощовик.

 

На території наметового містечка ZaxidFest будуть працювати душові кабіни, пункти підзарядки мобільної техніки, питна вода, окремі місця для харчування. Детальніше ознайомитися з умовами перебування на фестивалі можна на сайті.

 

ZaxidFest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі Львівської області.

 


14.07.2017 2345 0
Коментарі (0)

17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1467
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7088
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14945 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1856
05.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

1123
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6599

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

670

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

909

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1691

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1496
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

475
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

720
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

887
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

706
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1784
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

812
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1112
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34950 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

298
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

463
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

781
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

690