
Завтра в Івано-Франківську в Прикарпатському національному університеті відбудеться IT-форум для вчителів інформатики.
Темою форуму буде: "Проблематика підготовки спеціалістів у галузі інтернет-технологій, можливі шляхи вирішення проблеми", пише Фіртка.
Доповідачі:
Володимир Єшкілєв
«Інформація як суще: Homocommunicabilis на роздоріжжі світу»
Людина швидко трансформується під нові інформаційні реалії і з нею трансформується світ навколо неї, спроможності людини витримати реалії інформаційної революції були недооціненими. Завдання вчителів – презентувати учням світ в його новому (гіперінформаційному) форматі;
Ярослав Голодюк
«Моя подорож в ІТ»
Як зацікавити в програмуванні? Нам нудно робити те, результат чого не можна побачити одразу. У чому користь програмування? Задачі з повсякденного життя, які легко піддаються автоматизації. Перешкоди для новачків - які вони і як їх подолати. Структуризоване планування, уміння правильно шукати, читання чужого коду. Не варто втрачати можливості вдосконалюватися. Спільна розробка, програмування в парах.
Іван Дячишин
«Що очікують ІТ-компанії від освіти сьогодні?»
Сучасний стан ІТ-галузі в Україні - вимоги до ІТ-фахівців на сучасному ринку праці.
ІТ-освіта в Україні, поточний стан та проблеми - шляхи розвитку освіти у взаємодії з ІТ-бізнесом.
Олег Козич
«Як підготувати студента до олімпіади»
Діти не завжди можуть, та й не повинні усвідомлювати, наскільки є значною подією в їхньому житті участь в олімпіаді. Про це мусять пам'ятати дорослі. Учитель, який готує учня до олімпіади, - це подарунок для школяра.
Микола Козленко
«Структура підготовки фахівців з інформаційних технологій в системі вищої освіти України: сучасний стан та перспективи.»
Метою доповіді є надання інформації, необхідної вчителю у профорієнтаційній роботі. В доповіді оглянуто існуючу станом на початок 2015 року структуру вищої освіти в Україні з погляду розподілу за освітньо-кваліфікаційними рівнями, галузями знань, напрямами підготовки та спеціальностями. Виокремлено напрями, що пов’язані із підготовкою фахівців з інформаційних технологій та суміжних сфер діяльності.
"Сьогодні вітчизняні ІТ-компанії відчувають гостру нестачу кваліфікованих фахівців. Для вирішення цієї проблеми Уряд вдвічі збільшив держзамовлення на підготовку фахівців для галузі інформаційних технологій. Але паралельно ми також хотіли б зацікавити різні рівні освіти та зробити їх безпосередніми учасниками навчального процесу", - кажуть організатори форуму.
Початок о 15.00, ПНУ ім. В. Стефаника, адміністративний корпус, вул. Шевченка 57 (вхід з вул. Чорновола), 3 поверх, аудиторія № 318. Детуальніше - ТУТ.