«З Творцем ти можеш все!!!». Іванофранківці зцілюються біля ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської

 

 

З Божою допомогою людина здатна пережити найтяжче. Потрібна тільки міцна віра і надія. У цьому переконані ті іванофранківці, які змогли знайти порятунок у молитві.

 

В Івано-Франківську в храмі Св. Йоана Хрестителя, що на вулиці Микитинецькій, є чудотворної ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської, яку у травні 2010 року у вигляді копії повернули в Івано-Франківськ.

 

Попри усі перепитії навколо образу, він відразу почав творити чуда. Варто згадати тільки історію хлопчини, якого ікона і молитва врятували від смерті, після того, як він випустив собі кулю у скроню.

 

І це не єдиний випадок зцілення. Настоятель храму й ініціатор повернення ікони в місто отець Володимир Вінтонів розповідає і про численні видужання від цукрового діабету, від переломів, вдалі операції і навіть допомогу у вирішенні різноманітних життєвих проблем, які відбувалися саме за посередництва ікони.

 

Пропонуємо вашій увазі чергове свідчення про одужання дитини за посередництва чудотворного образу:

«На початку травня 2014 року при високій температурі тіла, у Віталіни був приступ судом. Судомило все тіло. Випадок трапився увечері – дитина дуже плакала і це її дуже лякало. Нас оформили в лікарню з діагнозом піелонефрит. Саме запалення нирки дало дуже високу температуру, через що і виник приступ.

Але найгірше почалося після повернення додому з лікарні. У дитини з’явився страх. Коли ми починали готуватися до сну її трусило і вона не могла із собою нічого зробити. Окрім того, вона боялася сама перебувати у кімнаті, хоча до цього часу вже залишалася сама в квартирі.

Дитина боялася сама лягати в своє ліжко, а коли засинала біля мами, то декілька разів на ніч прокидалася із криком. Зранку нічого не пам’ятала.

За рекомендацією лікарів ми давали дитині заспокійливі чаї та ліки, але це не допомагало.

Пізніше випадково в Інтернеті прочитали, що в Храмі Св.Йоана Хрестителя є ікона Матері Божої Ласкавої Станиславівської. А ще згадали, як одного разу знайома розказувала про цю ікону.

Тоді і вирішили віддати дитину під опіку Матері Божої. Всією сім’єю кожного дня приходили до храму: молилися перед іконою та просили про оздоровлення дитини, сповідалися і приймали Святе Причастя.

І вже після перших відвідин церкви дитина стала спокійнішою.

Дуже дякуємо о. Володимиру, який навчив правильно сповідатися, а також вчив своїми проповідями як правильно іти по життю, щоб отримати Божу ласку.

Пізніше ми пройшли обряд соборування.

З того часу минуло вже більше, ніж півроку. Дитина спокійна і про свої страхи вже навіть не згадує: спокійно засинає, спить і залишається сама. Разом з нею і усі ми стали спокійними. Здається, що ми навіть відразу не усвідомили, коли наша дитина оздоровилася.

Дякуємо о. Володимиру за його духовний провід. А в першу чергу дякуємо Матері Божій Ласкавій Станиславівській за одержану ласку оздоровлення Віталіни.

Наша сім’я постійно відчуває опіку та захист Божої Матері».

Свідчення про оздоровлення, отримане за посередництвом Матері Божої Ласкавої Станиславівської, Гук Віталіни Вікторівни (14.06.2005 р.н), м. Івано-Франківськ.

 

Нині у храмі Св. Йоана Хрестителя триває євангелізаційна школа «З Творцем ти можеш все!!!». Кожного дня по буднях о19.00 у церкві біля ікони відправляються богослужіння і науки, акцент у яких ставиться на соціалізацію, зцілення, успіх та як отримати від Бога ласку справжнього життєвого щастя.

 

Ще одним великим скарбом парафії Св. Йоана Хрестителя є мощі св. Хосемарії Ескріви, які надані були Римом для цієї маленької церковці, оскільки тут від моменту побудови храму завжди почитають цього великого і унікального святого. За його заступництвом люди отримують працю, або покращення умов роботи. Особливо сильним є його заступництво тепер, у важких умовах сучасної війни.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ікона Матері Божої Ласкавої Станіславівської. Ремейки, фейки і боротьба за тренд

Зцілення іконою. Івано-франківець після вогнепального поранення в голову видужує (фото)

В Івано-Франківську пройде відпуст до ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської


30.04.2015 3383 0
Коментарі (0)

25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

684
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

944
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7478 14
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2416
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2320
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2550

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

402

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

748

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

845

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

547
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

248
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

425
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

526
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38023
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

403
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

542
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

700
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

247
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

357
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

288
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

981
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

625 1