З нами українські боги! Рідновірський календар Майдану і пророцтво волхва Ясуня

 

 

Коли п’ять років тому я перебувала у Даждьбожій святині у селі Богоявленському на Кіровоградщині, то зустріла там волхва Ясуня (Яценка), якого ще за радянщини репресували за знахарство, а у 90-их роках Ясунь спорудив два Рідновірські Требовища в південних орійських землях. Цей поважний (і як тепер розумію яснобаченний) волхв сказав мені, що звільнення України відбудеться за законами річної Сварги-Коловороту, тобто у точній відповідності з прадавнім календарем предків-оріїв.

Ясунь звернув мою увагу на те, що волелюбні зрушення українського народу відбуваються на Калету – у кінці листопада. У наших пращурів Калета був, серед іншого, Богом долі. Як відомо тим українцям, які не втратили зв’язку з предковими традиціями, на Калету випікають круглий хліб, що є символом сподівання на повернення сили Сонця.

«Надія народиться на Калету», - пророче казав Ясунь.

В листопаді 2013 року я не здивувалась, коли здвиг революції припав саме на дні Калети. Це ж веселе парубоче свято, яким минулого року став перший Майдан – «дискотечний». На Калету українці ніби розправляють затерплі від рабства плечі, струшують ними, наганяючи страх на ворогів.

«Дана поведе нарід за собою», - казав Ясунь. Нинішнього року рідновірське Водосвяття (день Богині Дани), яке співпало з християнською водохрещею – 19 січня – почалось правдиве зрушення народу, коли майданну «дискотеку» з русланками, лесиками та богданчиками заступив Майдан Військового Чину, коли новітнє козацтво (під різними назвами) вступило в бій з темною ордою чужинців і манкуртів.

Тут також присутня символіка, адже беркут це є знаний з історії угорський Туруль, кігті якого розтерзали українськіорійські Карпати у 895 році за християнським численням, коли мадяри під проводом беркута-Туруля прорвались крізь Верецький перевал, залишаючи за собою ріки орійської крові та сплюндровані вівтарі-требовища Наших Предків. Тепер «Беркут» терзає святі тіла захисників Майдану, знову хоче орійської крові.

Далі Рідновірський календар, за словом Ясуня, показує нам майбутні віхи звільнення українців. Вже у лютому Сварга піднімається над обрієм у сильному сонці. 21 лютого маємо день, коли славитимемо Весняного Стрибога.

Знаю, що саме в Стрибожий день козаки з майдану знов підуть на штурм ворожого Печерського горба (а точніше – Щекової (Змієвої) гори, де завше,від часів Кия, сиділи змії-гнобителі українців).

А на 9 березня (що небуденно співпадає з 200-літтям Пророка Тараса Шевченка) за Рідновірським календарем припадає День Жертви на воскресіння Матері-Землі. В цей день буде принесена Велика Очищувальна Жертва за Україну,з якої повстане перемога. Це буде важкий день, день битви і день втрат, і будуть тоді і сльози і радість. Через цей перевал мусимо пройти, за ним відкриється нам дорога до Волі.

23-26 березня, на свято Ярила-Сонця ми вже будемо вільні, будемо святкувати перемогу над Темрявою і судитимо ворогів. А з брехливих Лжевождів (яких є три, як три голови у Змія Горинича) спаде їхня приваблива машкара і всі побачать їх смішними і продажними за їхньою суттю.

15 квітня – день Перуна-воїна (що відповідає римському Марсу). В цей день може статися напад ворожого війська на Україну, але я думаю, що в цей день народиться правдива, заснована на козацьких традиціях і славнях, Українська Армія.

23 квітня відбудеться Схід Сварги на Небосхил Оріяни-України. Світ заніміє від подиву і захоплення, побачивши могуть України, яка явить і Заходу і Сходові світанок нового світу.

Так пророчив Ясунь, так збувається нині.


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1921
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1838
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1838
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5407 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2132 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1491

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

713

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

771

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

965

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

990
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1745
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3657
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10228
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26110
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10159 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7693
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

874
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

127
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

230
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

363
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1258
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

857