Все тіло було в синцях: подробиці смерті 20-річного франківського студента в центрі Києва

У суботу, 8 лютого, близькі попрощалися із 20-річним Тарасом Ковалем. Майбутній стоматолог поїхав на навчання в Івано-Франківськ, але його тіло виявили у Києві.

У рідному селі кажуть про вбивство, а в поліції вважають, що юнак наклав на себе руки.

Причому загиблого виявили у Сирецькому парку, де відвідувачів попереджають про маніяка, який нападає на жертв із мотузкою в руках. Детальніше про те, що трапилося – у матеріалі OBOZREVATEL.

читайте також: У поліції Прикарпаття розповіли про смерть школяра під потягом

У селі Білобожниця Тернопільської області поховали 20-річного Тараса Коваля. Студент стоматологічного факультету Івано-Франківського медичного університету зник 3 лютого в Івано-Франківську. А за три дні його мертвим знайшли у Києві.

"Ми оголосили хлопця в розшук, а за деякий час нам подзвонили з Києва і повідомили, що його знайдено. Попередньо встановлено, що на тілі загиблого не було ознак насильницької смерті. Кримінальне провадження відкрите за статтею 115 з позначкою "самогубство". Це все, що відомо. І ми не знаємо, як він опинився у столиці", – прокоментували у поліції Івано-Франківської області.

Тарас навчався на другому курсі медичного вишу, а на вихідні найчастіше приїздив додому. Хлопець, згадують односельці, був дуже життєрадісним. Тому сумніваються, що він міг накласти на себе руки.

"У селі всі кажуть про вбивство, але підтвердження цієї інформації немає. Річ у тім, що у нього все тіло було у синцях. Але що трапилося – точно ніхто не знає. Він дуже активний і комунікабельний. У нас у театральних постановках грав, у церкві прислужував священнику. В суботу він ще був на танцях. А в неділю тато відвіз його на машині на навчання", – розповіла нам односелиця.

Місцеві жителі уточнюють, що сім'я у хлопця заможна, і проблем із ними ніколи не виникало.

"У Тараса є ще молодша сестра. Але сім'я дуже хороша і дружна, а діти виховані", – додали у Білобожниці.

В Івано-Франківському медичному університеті кажуть, що для них так і залишилося загадкою – як студент опинився у Києві.

"Ми теж намагалися з'ясувати, що ж трапилося з Тарасом. Начебто 27-29 січня він був удома, потім поїхав на навчання. Але до нас він так і не доїхав, і зі старостою перестав виходити на зв'язок. Чому його знайшли у Києві – для нас таємниця", – сказав декан стоматологічного факультету Олександр Бугерчук.

Зараз друзі та однокурсники в пам'ять про хлопця виставляють свічки в соцмережах. Про те, що з ним відбулося, як і про те, чому юнак опинився у Києві, говорити не хочуть. Одна зі знайомих опублікувала відео з Тарасом, датоване 24 січня – на ньому хлопець усміхається.

"Люди, давайте будемо добрішими і будемо більше поважати одне одного, адже будь-якої миті вашої близької людини може не стати. Це так страшно", – написала знайома хлопця Ксенія Бриндальська. А в поліції Києва розповіли, що тіло 20-річного юнака, який зник в Івано-Франківську, було виявлене перехожим у Сирецькому парку – це Шевченківський район столиці. "Його знайшли повішеним", – уточнили у поліції.

А ось у самому парку, схоже, коїться щось дивне.

"Звертаємо вашу увагу, що останнім часом з'явилися повідомлення від тих, хто відвідував парк, про спроби нападу невідомого чоловіка у вечірній (темний) час. Місце, де відбулися такі випадки – поруч із мостом-віадуком", – зазначено на офіційній сторінці Сирецького парку.

Нагадаємо, в суботу, 1 лютого, у селі Клузів Тисменицького району поїзд збив молоду дівчину.

Загалом, минулого року на території області діти здійснили чотири самогубства.


15.02.2020 16689
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

244
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

396
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2270
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1684
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1976
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5586 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1082

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1094

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1610

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1090
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

840
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

703
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14514
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

492
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10361
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6028
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

586
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7351
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2636
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

480
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

589
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

422