Впливає негативно. Дослідники пояснили, до чого призводить заборона абортів

Дослідження розкриває довгострокові несприятливі наслідки небажаної вагітності для життя людей, вказуючи на широкі проблеми, які виникнуть у результаті рішення Верховного суду США про скасування конституційного права на аборт.

Про це свідчать результати дослідження, яке провів Каліфорнійський університет у Сан-Франциско, передає Фіртка.

Так, понад 95% людей, які вирішили зробити аборт, повідомили, що це було правильним рішенням для них під час опитування протягом наступних п’яти років.

Згідно з результатами, не було жодних доказів проблем з психічним здоров'ям серед учасників дослідження після аборту. 

Крім цього, жінки, які зробили аборт, були більш фінансово стабільними, ставили більш амбітні життєві цілі, виховували дітей у кращих умовах і мали більше шансів мати бажану дитину пізніше.

Проте ті, хто не міг зробити аборт через термін вагітності, страждали від негативних наслідків, таких як серйозні проблеми з фізичним і психічним здоров’ям, економічні труднощі та відсутність підтримки.

Результати дослідження також вказують на негативний вплив на дітей, народжених від небажаної вагітності, включаючи погіршення материнського зв’язку та економічну незахищеність. 

Водночас люди, які не мали доступу до аборту, мали втричі більше шансів бути безробітними, ніж ті, хто мав доступ до нього. Вони мали в чотири рази більші шанси жити за межею бідності.


Довідково:

Науковці спостерігали за 1 000 жінками з 30 медичних центрів по всій країні протягом п’яти років. Ті, кому відмовили в аборті повідомляли про більшу кількість небезпечних для життя ускладнень вагітності, таких як еклампсія та інфекції.

У довгостроковій перспективі жінки, які відмовили в аборті, скаржились на погіршення здоров’я та сильніший хронічний біль у порівнянні з тими, кому вдалося перервати вагітність.


До слова, громадськість в Україні продовжує обговорювати законодавчу ініціативу заборонити робити аборти за бажанням жінки. Дискусії стосовно цієї теми тривають роками. Нещодавно з'явилася петиція з пропозицією заборонити аборти під час війни.
Як писала раніше Фіртка, заборона на аборти абсолютно точно призведе до численних випадків смертності жінок, які робитимуть нелегальне переривання вагітності, розвитку «аборт-туризму» та до того, що зросте кількість дітей, яких віддаватимуть до дитячих будинків.
Аборт — як метод регуляції народжуваності при сучасному рівні контрацепції давно вичерпав себе. Тому суспільство має шукати шляхи, як розв'язати цю проблему, як не забороняти аборти, а зробити так, щоб в цьому досить варварському методі відпала необхідність.  
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:


Коментарі (2)

Олеся 2022.07.11, 16:38

Все просто, треба щоб всі ніщєбродні хлопці пішли на війну, а втилу лишились платоспроможні бігічі. А то такі сидять, і потім що від таких лише аборти ніяких, хай такі ніякі йдуть воювати, а розумних і тих що вміють заробляти гроші в тилу тримати, а не мамкиних синків сцикливих і закомплексованих що піською думають в тилу всяких годувати.

Аня 2022.07.11, 16:42

правильно хай йде ніщєта на фронт і потреба в абортах відпаде... Щоб не народжувати від всяких голопупенків бо нормальних позабирають...

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

621
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3215
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2109
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

421

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2272
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

271
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

769
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1266 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003