Вloomberg: у пацієнтів з Covid-19 в Індії виявлена смертельна грибкова інфекція

Влада охорони здоров'я Індії попередила про грибкову інфекцію, яка спостерігається у деяких пацієнтів із Covid-19, яка може понівечити риси обличчя та навіть вбити, оскільки країна продовжує боротися з найбільш швидко зростаючим у світі спалахом коронавірусу.

Мукормікоз, який також називають інфекцією "чорного грибка", може пошкодити носові пазухи або легені при вдиханні спор, повідомляє Індійська рада медичних досліджень в медичній консультації, звіт якої опублікували у неділю.

Пацієнти, які певний час приймали ліки або тривалий час перебували у відділенні інтенсивної терапії, особливо сприйнятливі, зазначає МКМР.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, рідкісна, але смертельна інфекція може вбити та покалічити пацієнтів, а деякі хворі на Covid втрачають верхні щелепи та очі після зараження нею.

Поки Індія повідомляє про понад 300 000 нових вірусних інфекцій протягом останніх 19 днів, лікарі в невідкладних відділеннях спостерігають грибок - ненавмисний наслідок інтенсивного медичного втручання, яке іноді включає кисневі трубки через ніс.

Грибок може атакувати дихальні шляхи та був присутній в Індії до пандемії Covid-19, повідомляє New York Times. Система охорони здоров’я в Індії опинилася на  межі руйнування внаслідок другої вірусної хвилі інфікування, яка виявляється більш смертельною та важчою для контролю, ніж перша.

Попереджувальні ознаки грибкової інфекції включають біль і почервоніння навколо очей і носа, задишку, кров'янисту блювоту та зміну психічного стану, повідомляє ICMR.

Лікарі порадили контролювати рівень глюкози в крові потерпілого та використовувати чисту стерильну воду у зволожувачах, що використовуються для кисневої терапії. ICMR застерігав від надмірного вживання стероїдів, вказуючи на те, що вони можуть погіршити інфекцію.

Грибкова інфекція є останнім ускладненням в боротьбі з вірусами в Індії, оскільки у країні продовжує бракувати лікарняних ліжок, кисневих балонів, ліків проти Covid-19 та доз вакцин у міру зростання випадків.

Експерти попередили, що велика кількість інфікувань в Індії обов’язково призведе до нових мутацій вірусу та непередбачуваних наслідків вірусу, які, можливо, не були помічені в інших місцях.

за матеріалами Вloomberg


12.05.2021 1364
27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

369
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

778
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1122
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1912
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1256
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1839

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

672

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

1076

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

1129

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

963
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

590
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1750
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3399 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1769
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3761
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4618 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5044
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1455
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

1011
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4941
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6832
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7782 12