Власники квартир в Івано-Фраківську чекають на рекордний попит у цьому році

Традиційно до топової трійки туристичних міст України входять Київ, Львів та Одеса. Однак експерти сайту добової оренди житла Doba.ua стверджують: вже з початку року туристи проявили інтерес і до інших міст, зокрема Івано-Франківська.

Саме тому власникам квартир варто підготуватися до нової туристичної хвилі, яка очікується з настанням високого сезону.

Ціни

Ціна залежить від розташування квартири: чим ближче до центру, тим вища вартість. Також вирішальну роль відіграє стан житла. В першу чергу розбирають квартири з новим оздобленням, наявністю побутової техніки та загальним зовнішнім виглядом. А ось квартири з килимами на стінах розбирають неохоче, тому варто враховувати це, встановлюючи ціну за добу.

Дешева квартира в Івано-Франківську на добу коштує від 300 до 500 гривень, двокімнатна – в середньому 400-450 гривень.

Запити туристів

Івано-Франківськ завжди викликав інтерес, а зараз місто входить у топ-10 найпопулярніших туристичних міст України і не на жарт налаштоване вибитися у топ-5. Аби підготувати квартиру і знайти "свого" гостя, варто заздалегідь поцікавитися, що саме їх приваблює. Можливо, квартира в центрі підійде їм набагато менше, ніж житло біля цікавої пам'ятки історії? Наприклад, мандрівники спочатку досліджують статті про місто, дізнаються про найцікавіші місця, а потім вже дивляться, скільки коштує оренда квартир. Львів недорого відвідати важко, а ось Івано-Франківськ все ще більш доступний для туристів, хоча нічим не поступається місту Лева.

Актуальні послуги

Сфера добової оренди житла активно розвивається, з'являються нові пропозиції, рівень надання послуг зростає, тому очікувано, що гості також стають все більш вибагливими. Безперечним плюсом буде, якщо ви запропонуєте свіжі рушники та засоби гігієни: шампунь, мило, гель для душу та інше.

Окрім того, вашою перевагою може стати послуга трансферу від вокзалу, адже кожному буде приємно і зручно, якщо не доведеться добиратися з валізами незнайомим містом. До речі, така послуга з кожним роком стає все більш розповсюдженою і зазвичай пропонується безкоштовно, що часто стає вирішальним фактором під час вибору орендного житла.

Ще одна послуга, яку все частіше шукають мандрівники - прогулянка з місцевим жителем. Можете назвати себе гідом, екскурсоводом, порадником, або навіть вигадати для цієї послуги екстравагантну назву. Так чи інакше, розповіді про місто дійсно користуються попитом серед приїжджих. Хтось пропонує цю послугу як платну, але часто вона дістається гостям як бонус. Тому, якщо у вас є вільна хвилинка, обов'язково розкажіть про знакові місця, а також порадьте кілька закладів "для своїх", повірте, це додасть не лише плюсик до карми, але й серйозну імовірність того, що наступного року до вас повернуться, або, що навіть краще, порадять друзям. У такому разі за прибуток можна не хвилюватися, від клієнтів не буде відбою.

Не забувайте, що всі деталі заселення та виселення гостей потрібно обговорити заздалегідь. Якщо у вас діють заборони щодо проживання з маленькими дітьми, домашніми тваринами чи щодо проведення свят, попередьте про це одразу.

Поради для новачків

Якщо раніше ви ніколи не займалися орендою квартир або спеціалізувалися лише на довготривалій, скористайтеся цими порадами:

  • підготуйте квартиру для здачі в оренду: замініть старі меблі, встановіть необхідну побутову техніку;
  • зробіть якісні фото житла;
  • оберіть кілька спеціалізованих онлайн-ресурсів, де розмістите своє оголошення;
  • встановіть розумну ціну;
  • вкажіть правила проживання в квартирі;
  • підготуйте алгоритм заселення та виселення гостей, а також додаткових послуг, щоб вони стали вашими постійними клієнтами.

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook і Twitter, щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.02.2018 2222 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

452
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3000
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21143
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2011
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1528 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2399

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

87

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

766

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2185

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

857
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

190
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

489
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1028
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

188
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

806
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

776
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

707
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8252
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

929 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

905
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2206 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

852