Влада Прикарпаття обіцяє працювати над отриманням найсучаснішого діагностичного обладнання

 

З медичними працівниками Галицького району учора зустрівся голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк на їхнє ж запрошення.


Спершу головний лікар центральної районної лікарні Мирон Матейко намагався розповісти про успіхи галузі впродовж минулого «Року медицини на Прикарпатті».

 

Як завше, Михайло Вишиванюк попросив акцентувати увагу на проблемах, планах і баченні щодо їх розв'язання.


Коли мова зайшла про відомий галицький довгобуд- районну лікарню, будівництво якої, як мовилося, розпочали 28 років тому, у 2004 році, за першої каденції Михайла Вишиванюка здали терапевтичний корпус; за минулий рік уже майже добудували хірургічний (є вікна, попереду упоряджувальні роботи), голова ОДА пообіцяв «посприяти у завершенні». При цьому наголосив: «Ми можемо збудувати і палац з мармуру, але якщо він не буде забезпечений сучасним обладнанням і там не будуть працювати висококваліфіковані фахівці, то яка користь від такої лікарні?».Михайло Вишиванюк особливо акцентував на важливості стажування наших медиків за кордоном, сказав, що в поточному році «триватиме робота» із забезпечення лікувальних закладів найсучаснішим діагностичним обладнанням, як це робилося весь 2011 рік. І вкотре запевнив:» Жоден медичний заклад в області не закриється, як би цього не вимагала оптимізація галузі». За словами голови ОДА, «Реформи в охороні здоров'я, які проводить уряд, потрібні, актуальні, але вони мають чітке спрямування на підвищення якості медичних послуг, оперативності надання таких послуг, наближення їх до кожного потребуючого».Керівникам Галицького району голова ОДА звернув увагу на те, аби у сільських ФАПах був належний рівень опалення, оскільки, як зазначалося, у селах є газ, а окремі ФАПи про газифікацію лише мріють.На завершення зустрічі-відвертого діалогу з галицькими медиками Михайло Вишиванюк пообіцяв Задністрянській лікарській амбулаторії передати на їхнє прохання автомобіль. На зустрічі були присутні заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький та начальник головного управління охорони здоров'я Микола Олінійчук.

 

 

Читайте також:

На Івано-Франківщині відкрили центр для сімейних лікарів


11.02.2012 1684 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

650
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2743
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3307 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

3022
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

910
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1214

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2185

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4671

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4101 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3182
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

126
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1855
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4860 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1777
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

145