Про це депутат Калуської міської ради Віталій Джуган розповів у коментарі "Вікнам".
— Я розмовляв із убитим Сергієм Нігояном: 22 січня, між 4 і 5-ю годинами ранку ми грілися поряд біля бочки із дровами, — зазначив Віталій Джуган. — Він розповідав, що його батьки нейтрально ставляться до Майдану, а він вирішив, що потрібно допомогти. Сергій Нігоян буде дуже активним учасником Майдану. Це з його ідеї почали палити шини, створюючи димову завісу від силовиків. Коли хлопці робили вилазку, Сергій взяв шину, сказав, що хоче зробити димову завісу, перекинув шину через плече і пішов. Потім запалив і кинув шину. Неправдивими є ті твердження, що Сергія Нігояна нібито принесли мертвим на вул. Грушевського, щоб влаштувати провокацію. Я знаю людей, які виносили Сергія із вул. Грушевського після поранення. І він ще був живий.
Коли стало відомо, що Сергія Нігояна застрелили, наші калуські хлопці дружно пішли на вулицю Грушевського, стверджує калушанин.
— У той час «Беркут» штурмував, ті, що стояли на Грушевського, почали втікати. На нас хлинув потік втікачів — зо 300 людей. А нас було приблизно 30 і ми йшли їм на противагу і кричали «Назад!». Всі кричали, аж захрипли. Не було часу боятися — треба було відстоювати Україну. Люди почали повертатися на Грушевського. У результаті ми відтіснили «Беркут» на їхні «старі» позиції — за автобуси, — зазначив депутат Калуської міської ради.
Як пишуть Вікна, учора депутати Калуської міської ради розглянули рішення громадянського віча, яке відбулося у Калуші. Калушани пропонували депутатам назвати одну з вулиць іменем Сергія Нігояна, який 22 січня загинув на вул. Грушевського від кулі. Міський голова Ігор Насалик запропонував назвати іменем героя один із скверів міста, щоб не створювати незручностей жителям міста через перейменування, а відтак — переоформлення документів. Тож, зійшлися на тому, що депутати попрацюють і винесуть свої пропозиції на наступну сесію.