Випускникам факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ вручили дипломи (фото)

 

 

У четвер, 22 червня, в концертній залі івано-франківського обласного музично-драматичного театру відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску факультету  підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету.

 

Цього року дипломи отримали 232 студенти з 46 країн світу, пише Фіртка.

 

Серед випускників – один власник червоного диплому. Частина зі студентів ще залишиться в Івано-Франківську на час проходження інтернатури. Частина поїде працювати до своїх країн.

 

Студенти-іноземці старанно готувалися до цього урочистого дня. Вони спеціально пошили мантії випускників, виготовили пам’ятні значки. На сцені демонструвалася презентація з фотографією кожного з випускників, який отримував у цей момент диплом. Документи їм вручали ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та перший проректор вишу, професор Ганна Ерстенюк.

 

«Сьогодні це велике свято для нас з вами, — звернувся до присутніх Микола Рожко. — Ми маємо можливість підвести певну риску під тим, чим ми займалися п’ять, шість чи сім років. Дякую нашому професорсько-викладацькому складу, працівникам іноземних дипломатичних представництв, усім, хто має стосунок до цього величного свята. Сподіваємося, що в наших випускників все відбудеться, сподіваємося, що буде мир у їхніх країнах і в Україні!».

 

«Ми вітаємо всіх випускників нашого університету, — звернувся до своїх підопічних декан факультету підготовки іноземних громадян Дмитро Соломчак. — Хочеться вірити, що кожен з вас у своїй благородній праці здобуде багато славних перемог у боротьбі за життя людини. Пам’ятайте, що немає більшої цінності, ніж здоров’я людини. Ніколи не зраджуйте власним мріям. Щасливої вам долі та здійснення всіх мрій і задумів!».

 

Студент з Індії Манір Мохд провів в Івано-Франківську шість років і повезе на батьківщину найтепліші спогади про свій університет.

 

«Це дуже хороший університет, тут чудові викладачі, — каже Манір Мохд. — Протягом шести років навчання у мене не було жодних проблем. А коли у когось і виникали якісь проблеми, то декан чи ректор завжди підтримували нас і пояснювали, що робити, аби виправити ситуацію. На мою думку, це один з кращих університетів України».

 

«Я мав чудовий час в Івано-Франківському національному медичному університеті, — говорить ще один студент з Індії Саха Санкаршан. — Наші викладачі чудово співпрацюють і допомагають студентам. Ми тут не лише отримали медичні знання, але й навчилися правильної поведінки, дисципліни та поваги до людей. Я був в Україні шість років і вона стала для мене другою домівкою. Я пишаюся тим, що вчився тут, і хочу, щоб мій університет пишався мною. У майбутньому дуже хочу показувати добру медичну практику, щоб люди в Індії бачили, наскільки добру освіту дав мені мій університет. Закликаю всіх майбутніх студентів приїжджати і вчитися в Україні, і бути справжніми людьми!».

 

Мати однієї з випускниць, пані Крістіана, приїхала до Івано-Франківська з Лондона.

 

«Я дуже щаслива, це фантастичні відчуття, уся церемонія відбулася дуже гарно, і мені дуже сподобалося, — ділиться враженнями жінка. — Мені дуже подобається Україна, не можу сказати нічого поганого про цю країну. З того, що мені розповідала донька, Івано-Франківський національний медичний університет є дуже хорошим закладом, тут чудові лектори, чуйне керівництво, яке завжди прийде на допомогу, також студенти мають чудові стосунки. Це справді приємно навчатися в закладі, де тобі в будь-який час завжди допоможуть та підтримають. Це надзвичайно важливо, коли ти навчаєшся за кордоном. Якщо хтось мене запитає, куди краще віддати вчитися свою дитину, я всім рекомендуватиму івано-франківський медуніверситет».

 


 

 

 

 

 

 

Читайте також:

В ІФНМУ вручили дипломи випускникам стоматологічного факультету (фото)


23.06.2017 754 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

735
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1510 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2269
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2139 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7489
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15210 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

255

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

986

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1058

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1846
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

241
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

615
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

862
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3094
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

872
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1914
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

958
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35104 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

196
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

444
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

585
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

913