Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть

 

 

Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть. 


Коли при владі в європейських країнах перебували люди, що пережили жахіття війни і розуміли первинність етичних та моральних принципів – країни розвивалися, суперечності між ними нівелювалися, об’єднана Європа міцніла і розширювалася. 


Коли до влади почали приходити люди покоління т.з.«сексуальної революції 1968 року» - почалися зворотні процеси.

 

Покоління-1968 виросло після війни, християнську етику, на якій базувався державний лад та система взаємин європейських країн, почали вважати анахронізмом, щораз більше допускали політику подвійних стандартів, релятивізму та розмивання основних морально-етичних цінностей. 


Замість етики і цінностей європейці вознесли на п’єдестал «золотого бичка», вважаючи ріст ВВП найвищою цінністю і критерієм успіху.

 

Утворилося не вікно, але малесенька «кватирка можливостей» переоцінки цінностей, гіперболізованого лібералізму і трактування демократії як все-дозволеного диктату різного роду меншин.


Через цю «кватирку можливостей» свою отруту в європейські мізки негайно вприснув «рускій мір». Підживили фінансовими та інформаційними ресурсами руйнівні, гнильні процеси з метою поступового руйнування успішного ЄС як зразка наслідування і геополітичної альтернативи для колишніх сателітів Росії.

 

З кожним роком ця диверсійна операція проти західної цивілізації розгорталася щораз успішніше. Напрацьовану в часи «холодної війни» протиотруту європейці наївно викинули, переконані в можливості перетворення азійського російського хижака на адепта європейських цінностей. Найвищий рівень наївності, що межує з дебілізмом, недавно продемонстрував німецький міністр Штайнмаєр. Він негайно заперечив, коли Медвєдєв заявив, що зараз холодна війна Росії із заходом відновилася. Можна не вірити власній розвідці, ігнорувати висновки аналітиків – але коли голова російського уряду відкрито про таке заявляє, то заперечувати очевидне може хіба-що агент Кремля. Якщо такі кадри керують європейськими державами, то майбутнє ЄС виглядає сумним.

 

Отже, «перший пішов». 


Європі пора повертатися до пріоритету цінностей і принципів над матеріальною вигодою, пригадати формат політики здорового глузду 80-х років.

 

Євген Глібовицький: «Безпека і багатство, яких ми так прагнемо в Україні, - більше не панацея для сталості розвитку. Маємо новий світ, в якому суспільства знищуються зсередини недовченими, але дуже суб'єктними групами людей. У пошуку простих рішень вони ріжуть золотих курей, стріляють собі в ноги і виставляють нафантазовані рахунки своїм сусідам, реально очікуючи їхньої сплати, щоб далі протринькати ресурси.


Британія, США, Нідерланди - дзвіночок, що нам доведеться не тільки наздоганяти, але й зростати рівномірно всім суспільством. Інакше одного дня якась чергова "чорна рада" може все припинити».

 

Богдан Панкевич


24.06.2016 Богдан Панкевич 1005 1
Коментарі (1)

Wasyl Ryba 2016.06.25, 23:03
але ясно, що халяви для нахлібників вже не буде. ну нам се не грозит, бо нічо він не мали все що здобули то мозолєма. Не то що полякам давали й давали боятисі РФ і їх друзів з ФРН не треба, бо англосакси не допустіт німців до злучки з РФ. Мінску-2=конец, воєнний стан і скорий конец вОйни. Агентам німців при владі труба, тому вибори дуже скоро
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

735
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1508 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2265
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2138 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7489
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15210 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

255

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

986

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1058

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1846
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

241
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

615
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

862
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3094
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

872
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1914
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

958
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35104 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

195
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

444
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

585
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

913